Therefore She Is (S04E20) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2018, 43 min

Přešlapujou na místě, ale pořád to jde, nenudí to a vyvstává jedna otázka..kdo je ta sličná dívka na konci? :D(13.5.2018)

Na tejto epizode nemam čo vitknuť všetky postavy dostali priestor možno až na Iris ale ta jedina mi bola ukradnuta , dočkali sme sa aj zahadnej postavy , flashbacky ktore boli dobre omnoho viac sa mi pačili ako samotna 7 epizoda , Marlize bola badass na konci dufam že to čo povedala sa splni , Harry mal dobru linku s Cecile , Joe bol dlhšie v tejto epizodke čo poteši , linka Cisca a Gypsy bola dobra až na ten predvidatelny koniec : SPOILER - Dosť som im fandil ale škoda a to asi všetko za mna najlepšia epizodka s poselednych epizod všetko fungovalo vyborne .(2.5.2018)

• - Na konci epizody zmíní Joe (Jesse L. Martin), že jeho syn Wally jim jako dárek již dal kolébku, která patřila Mojžíšovi. To je odkaz k seriálu Legends of Tomorrow (od r. 2016), do kterého se postava Wallyho Westa (Keynan Lonsdale) v průběhu série přesunula, a ve kterém spolu s ostatními cestuje časem. (NiWi)

• - Název epizody Therefore She Is je podobný názvu epizody číslo 7 s názvem Therefore I Am (2017). V obou těchto epizodách se objevují flashbacky do minulosti Clifforda (Neil Sandilands) a Marlize (Kim Engelbrecht) DeVoe. (NiWi)

• - Záhadná dívka, kterou hraje Jessica Parker Kennedy, ve své scéně zmíní, takže dítě Cecile (Danielle Nicolet) se nejspíše narodí za 21 dní. V den vysílání této epizody to bylo přesně 21 dní do finále čtvrté série. (NiWi)