Elseworlds, Part 1 (S05E09) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2018, 42 min

• Slash_Flash

Z teaserů jsem byl nadšený, po zhlédnutí trošku pokulhávám. Něco mě pobavilo, u něčeho jsem se ani nepousmál, něco bude nudné a něco zase byla zbytečnost. Určitě horší než minulý crossover. Pokud se nepletu (kdyžtak sorry) minulý crossover byl na Planetě X nebo tak se super nácky, že? No.. Minuý byl zajímavý, něčím zaujal a bylo to něco nového pro seriál. Každopádně, časem všechno je do prdele a to mám momentálně na mysli The Flash, který si loňskou 5 sérii hraje na drama a stahne s sebou všechno, do čeho se zapojí. Už mě upřímně unavují opakující se záplatky, ubrečená Iris a neúspěšné hraní na city. Arrow je za mě furt topinka, Supergrill mě nezajímá a Legendy, to co mi přišlo jako oživování těchto crossoverů, se tentokrát neobjevily. No... Flash mě zklamal, mohl tam být Batman, ten tam samozřejmě nebyl a celkově mě tento crossover zklamal.(18.12.2018)

• Lachtaan

Zatím musím konstatovat, že se jedná o dost kvalitativní pokles oproti loňskému spoluřádění našich televizních DC hrdinů. S tím, jaký bordel udělali tvůrci z letošní sezóny Legend se ani nedivím, proč zde tentokrát vůbec nefigurují, přesto mi bude chybět vidět všechny mé někdejší oblíbence pohromadě, přeci jen už se z toho stala tradice na přelomu listopadu a prosince. Největším uspokojením pro mě byla přítomnost Tylera Hoechlina, který je pro mě osobně lepším Supermanem než oslavovaný Henry Cavill. Prozatím 7/10.(10.12.2018)

Obsahuje spoilery: "Cos to zase udělal, Barry?" Alternativní světy 1: Začne to tím, že Oliver Queen není Oliver Queen, ale Barry Allen. Kouká jako blázen a s ním aj my. Během epizody se moc nedozvíme, ale pobavíme se. "Jen jí řekni, jak moc ti na ní záleží. Že je tvůj hromosvod." - "Tak to jí teda neřeknu." Bouchnul jsem smíchy jako Oliver před tím, než dostal šípy do zad. "Tak na tohle jsem čekal čtyři roky. Tohle je k nezaplacení. Vydrž, vyfotím si tě." Potěšila písnička ze Smallville. Uzavřel to povedený souboj Superman, Supergirl, Arrow, Flash versus robotický Iron Man. The End: "Takže, co budeme dělat?" - "Navštívíme Gotham City." - 100%.(25.12.2018)

Super časť dosť vtipná,veľa narážok na predošlé časti - seriály (SMALLVILLE). Hneď som mal zimomriavky no nostalgia jak prase :D HODNOTENIE 10/10(10.12.2018)

Za mě hodně slabý crossover. Bez legend to není ono, ačkoliv hlavní nápad pobavil, celkově mě díl extra nechytl.(11.12.2018)