Barrymu zbývá poslední rychlost. Proto je tu Nash, ten pracuje na umělém Zdroji rychlosti. Dozvídá se, že jediný způsob, jak Zdroj spustit, je nabít ho mnohovesmírnými částicemi. Aby se v něm částice udržely, potřebuje k tomu organický receptor. To znamená, že se musí pro nabití Zdroje obětovat právě Wells. Iris a Kamilla bez přestání hledají cestu ven. Iris začíná postupně bláznit. Eva dělá v Central City více problémů, stejně jako další metalidi. (Varan)

Dave12345678

Moc fajn epizoda, kterou pokračuje linka, Covidem dříve ukončené, šesté série. Rozhodně se jednalo o důstojné ukončení linky Nashe Wellse a možná i všech Harrisonů Wellsů (ale to si úplně nemyslím). Líbily se mi i scény, kdy za Barryho promlouvali jednotliví Wellsové. Bylo hezké zavzpomínat na Harryho, HR nebo Sheloqua. Scéna, kdy Barry získává zpět svou rychlost je po stránce CGI opravdu moc vydařená. Části této epizody, které se odehrávaly v zrcadlovém světě, také ušly. Je rozhodně škoda, že se v epizodě neobjevil ani Cisco, ani Caitlin/Killer Frost, bez kterých si seriál opravdu nedokážu představit. Mínusem je také fakt, že ke střetu Barryho a Evy došlo pouze na začátku epizody. Ale rozhodně oceňuji cliffhanger na závěr. Byl jsem velice překvapen. 86% ()