The Flash (TV seriál)

• Kanada

The Flash

The Flash

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2014 - 2019, 80 h 34 min (Minutáž: 43 min)

Grant Gustin, Candice Patton, Danielle Panabaker, Carlos Valdes, Tom Cavanagh, Jesse L. Martin, Patrick Sabongui, Robbie Amell, John Wesley Shipp, Michelle Harrison, Wentworth Miller, Dominic Purcell, Victor Garber, Clancy Brown, Melise, Emily Bett Rickards, Stephen Amell, Liam McIntyre, Fulvio Cecere, Greg Finley, Matt Letscher, Amanda Pays, Chad Rook, Andy Mientus, Paul Anthony, Steve Baran, Isabella Hofmann, Danielle Nicolet, Britne Oldford, Peyton List, Kelly Frye, Brandon Routh, Ciara Renée, Tom Butler, Katie Cassidy, Mark Hamill, Robert Knepper, David Ramsey, Paul Blackthorne, Peter Bryant, Lauren Lee Denham, William Sadler, Bre Blair, Jessie Fraser, Reese Alexander, Al Sapienza, Nicholas Gonzalez, Emily Kinney, Michael Benyaer, Anna Hopkins, Sarwan Badesha, Devon Graye, Philip Cabrita, Bruce Harwood, Alistair Abell, Casey Dubois, Fraser Aitcheson, Doug Jones, Robert Mann, Douglas Chapman, Chase Masterson, Kasey Kieler, Olivia Cheng, Jerry Trimble, Morena Baccarin, Anthony Carrigan, Micah Parker, Michael Reventar, Roger Howarth, Joey Aresco, Martin Novotny, Jana Mitsoula, Shantel VanSanten, Carolyn Adair, Yoshie Bancroft, Sarah Hayward, Peter New, Monice Peter, Jesse Reid, Neal McDonough, Lucas Wolf, Demord Dann, Osmond L. Bramble, Bill Dow, Chad Riley, Alex Barima, Cainan Wiebe, Everick Golding, Emanuel Fappas, Patrick Roccas, Michelle Choi-Lee, Jennifer Cheon, Tristan Shire, Jeremy Schuetze, Paul Belsito, Jason William Day, Adam Copeland, John Specogna, Jane Craven, Teddy Sears, Kett Turton, Vanessa Williams, Tony Todd, Michael Ironside, Franz Drameh, Demore Barnes, Jenna Berman, David Hayter, John Barrowman, Willa Holland, Casper Crump, Falk Hentschel, Keiynan Lonsdale, Aaron Douglas, Marco Grazzini, Teach Grant, Sean Owen Roberts, Michael Rowe, Tone Bell, Audrey Marie Anderson, Christopher Rosamond, Aaron Craven, Allison Paige, Violett Beane, Brandon Routh (a.z.), Kelly Frye (a.z.), Stephen Amell (a.z.), Michelle Harrison (a.z.), Candice Patton (a.z.), John Wesley Shipp (a.z.), Melissa Benoist (a.z.), Keiynan Lonsdale (a.z.), Caity Lotz (a.z.), Jason Mewes, Chris Webb, Rhys Williams, Roman Blomme, Nickolas Baric, Seth Whittaker, Katie Hayashida, Darla Taylor, Joey King, Tobin Bell, Grey Damon, Ashley Rickards, Susan Walters, Todd Lasance, Melissa Benoist, Greg Grunberg, Caity Lotz, Shaine Jones, David Hayter (a.z.), Allison Paige (a.z.), Fred Henderson, Andre Tricoteux, Vito D'Ambrosio, Matthew Robert Kelly, Isaiah Lehtinen, Devielle Johnson, Lisa MacFadden, Taylor St. Pierre, Donnelly Rhodes, Jerry Wasserman, Chantal Bui Viet, Jessica Camacho, Andrea Brooks, Bri Neal, Gigi Jackman, Stephen Huszar, Matthew Kevin Anderson, Michasha Armstrong, Kirby Morrow, Keith David, Arpad Balogh, Peter Flemming, Paul Jarrett, Sean Poague, Darren Criss, David Harewood, Jeremy Jordan, Chris Wood, Paul Moniz de Sa, David Dastmalchian, Haig Sutherland, Michael Karl Richards, Anne Dudek, Michael Smith, Logan Williams (herec, a.z.), Kim Engelbrecht, Neil Sandilands, Anja Savcic, Adam O'Neill, Ryan McDonell, Sugar Lyn Beard, Katee Sackhoff, Danny Trejo, Peter Chao, Henry Mah, Donna Pescow, Richard Brooks, Chyler Leigh, Juliana Harkavy, Russell Tovey, Frederick Schmidt, Hartley Sawyer, Paul Batten, Kendrick Sampson, Brendon Zub, Vaughan Winmill, Tom Felton, Lillian Doucet-Roche, Christina Brucato, Dominic Burgess, Jessica Parker Kennedy, Corinne Bohrer, Bill Goldberg, Derek Mears, Kendall Cross, Paul McGillion, Mark Sweatman, Bernadette Saquibal, Leonardo Nam, Max Adler, Oliver Rice, Kevin Smith, Arturo del Puerto, Miranda MacDougall, Ryan Alexander McDonald, Adil Zaidi, Kat Pasion, Liam Hughes, Austin Eckert, Theresa Wong, Anthony Shim, Andrew Gillingham, Ricky He, Daniel Cudmore, Chris Klein, Austin Obiajunwa, Chelsea Kurtz, Erin Cummings, Matty Finochio, Elizabeth Tulloch, Kiana Madeira, Jason McKinnon, Dee Jay Jackson, Kyle Secor, Phil LaMarr, Judith Maxie, Cassandra Ebner, Reina Hardesty, Julianne Christie, Natalie Gibson, Helenna Santos, LaMonica Garrett, Tyler Hoechlin, Ruby Rose, Paul Lazenby, Benita Ha, Ashley Ross

Kouknul jsem na první díl, abych si udělal základní obrázek. Působilo to průměrně, možná lehce podprůměrně, ale koukat se na to dalo dobře. Mít nakoukáno víc seriálů, asi nadávám víc, takhle jsem celkem spokojený. Šlo o nenáročnou podívanou, kde se vyskytovala záhada z minulosti, a zároveň se bojovalo se záporákem daného dílu. Update: Občas na to koukám dál.(28.8.2014)

Stravitelnější než Arrow, i když je to od stejných tvůrců CW stanice. Sice se to v pár dílech prolíná, aby se zvedla sledovanost, tak si občas Arrow skočí do Flashe, pak tu máme další postavy, které dříve či později dostanou taky svůj seriál. Jak řikám, lepší než Arrow, ale má to stejné problémy, všichni herci opět jak z modelingové agentury. Pokud budu chtít ovšem pořádný komiksový seriál, pustím si Daredevila nebo Preachera, CW nikoliv. Mimochodem, jen naprostý nýmand může hodnotit celý seriál po prvním díle.(7.5.2015)

Tak jak se povedl Arrow, se povedl i Flash. Na to jak jsem k této postavě nenašel cestu, si ona našla cestu ke mě. Sympatický hlavní hrdina, neokoukané tváře, napínavý děj a absolutně skvělé hlášky. Neskutečně mě to překvapilo a navíc i neskutečně vtáhlo do víru děje. Snad to bude mít minimálně tolik sérií jako Arrow, tedy za předpokladu že kvalita neupadne, jak se stalo u pana Šípa. Druhá série opět nabídla několik neskutečných zvratů a dechberoucích epizod a nastavila laťku zase o něco výš. Zůstal jsem opět ohromen a se spadlou čelistí. Třetí série měla své slabší momenty, takže pár epizod působilo dost jako vata, ale finále opět navnadilo na další super jízdu, tak snad se to povede lípl ! My name is Barry Allen, and I am the fastest man alive. To the outside world, I'm an ordinary forensic scientist, but secretly, with the help of my friends at S.T.A.R. Labs, I fight crime and find other meta-humans like me. I hunted the man who killed my mother, but in doing so, I opened up our world to new threats. And I am the only one fast enough to stop them. I am... The Flash! (30.5.2017)

• pankreminek

"Kéž bych ti mohl říct, co k tobě cítím. Ach, to utrpení. Proč mi ta černá huba nedá?" Bože, nenechte na tuhle tupou sračku koukat nikoho, kdo vlastní aspoň špetku vkusu. Pro věkovou skupinu 0-5, plus retardi jakéhokoliv věku. Kromě skvělého Gothamu tyhle televizní superbuzny kazí komiksová universa. DC, proč to proboha děláte?! (pro prachy)(20.10.2014)

1. sezóna:Comicsovější látku v telce asi stěží najdete. Tvůrcům se v tomto ohledu vyplatilo ono cílení stanice na mladší publikum a servírují nám řádně odlehčenou a přiznaně naivní podívanou, která navíc díky vizuálu a cheesy atmosféře dosti připomíná Raimiho Spider-many či původního Supermana. A nutno říct, že tento styl oblíbenému rychlíkovi hodně sedí. Menší infantilnost sice nemusí sedět každému, vztahové linky malinko skřípou a někdy je ta hranice mezi naivitou a stupiditou díky scenáristickým nelogičnostem až příliš tenká. I díky sympatickým charakterům a správnému hlavnímu tahounovi Grantu Gustinovi ale Flash vlastně pořád skvěle plní svůj cíl. Stále se totiž jedná o svižnou a ve většině případů také správně zábavnou žánrovku, jež si na nic nehraje a uteče rychleji, než stačíte říct Barry Allen. A cliffhanger na druhou sérii je díky cestování časem opravdu nadějný70%(14.7.2014)