poster

Galveston

 • Kanada

  Galveston

 • Austrálie

  Galveston

Krimi / Drama

USA, 2018, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marze
  ***

  Nekompromisní uvěřitelná temná noir maskulinní kriminálka, ale pro současné "akční" publikum trochu pomalá. Film se podobá průměrné písničce, která je vybroušená dobrými aranžemi a výborně zazpívaná. Roy (Ben Foster, který hrál v , Za každou cenu) je opilec-kriminálník. Potká mladou Rocky (Elle Fanning, která hrála v Oklamaný) a bere jí sebou na útěk před šéfem mafie. Na cestě ho pronásleduje jeho temná minulost.(10.11.2018)

 • Bingos
  ***

  Poměrně důsledná, zároveň však bezduchá adaptace. Chyběly mi výrazné duševní monology, postavy jsou dost zploštěné, takže mi na nich takřka nezáleželo (jakkoli jsem si je v knížce zamiloval). A pouze na (dost přímočaré) zápletce se tenhle příběh vystavět bohužel dost dobře nedá, přičemž si nic jiného na plátno neodnesl. Civilní, chladnější atmosféra ve výsledku v klidu, ale těch pár vedlejších linek to úplně zabilo. Ben Foster tam sednul, bloncka daj daj. Ergo celkem příjemná, ale i zbytečná jednohubka.(3.4.2019)

 • Arsenal83
  **

  20 ročná Elle Fanning povie takmer 40 ročnému Fosterovi, že mu to urobí celkom zadara a on jej odpovie, že je nechutná. To sme sa teda doprostituovali! Kríza postihuje už aj kurvy. Nie sa možno čo diviť, pretože drahá Elle pripomína svojím kukučom staršiu sestru Dakotu a tá mala opuchnuté očné vačky už pri De Nirovi, kedy jej bolo jedenásť rokov. Ale i tak, dvadsiatka a zadarmo, kto by to tomu Fosterovi uveril?(29.10.2018)

 • RUSSELL
  **

  Skoro se mi až nechce věřit, že takto průměrný a klišoidní příběh vzešel z pera Nica Pizzolatta – člověka stojícího za seriálovým hitem True Detective, který se v mnoha ohledech vymyká všemu, co jsme mohli za poslední dlouhá léta v krimi žánru spatřit. Zato Galveston se nevymyká vůbec ničím, je dost fádně natočený a postrádá tah na branku. Film po nějakých 20 minutách uvízne na mrtvém bodě, kde se takřka zbytek stopáže plácá. Něco trochu nápaditého se rozjede až v samotném závěru, ale ani to není natolik zajímavé, aby to zlepšilo celkový dojem z předešlého (ne)děje. Jestli se v knize řeší hluboké existencionální otázky, tak na ty film příliš nedbá a spíše se snaží diváka znudit, popř. otrávit nepřesvědčivým výkonem Elly Fanning. Bena Fostera je v tomhle filmu škoda.(8.10.2018)

 • Morholt
  ***

  Gangster na pokraji smrti a šlapka si na společném útěku před místním kápem dávají dohromady své životy a zároveň k sobě nacházejí cestu. Námět x krát recyklovaný a Melánie Laurent do něj nepřináší vůbec nic nového. Nicméně má k ruce Bena Fostera a Elle Fanning a to mi tady stačilo. I když se na obrazovce nedělo nic zajímavého, a to byl poměrně častý jev, přítomnost této dvojice ta hluchá místa v pohodě vyplňovala. Závěr byl brutální tlačenka na city, ale na mě to fungovalo. Na Fostera jako Žižku se těším víc a víc. 65%(27.10.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace