poster

Muž na laně

 • USA

  The Walk

 • USA

  To Walk the Clouds

  (neoficiální název)
 • USA

  To Reach the Clouds

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Na lane

Drama / Životopisný / Dobrodružný / Thriller

USA, 2015, 123 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pacco
  ***

  Jeden z mála filmů, který skvěle funguje 3D, ale bez své hloubky obrazu nemá takový efekt, díky kterýmu jsem se jako známý vertigář pohybovala v sedačce nahoru a dolů. Bez 3D a neuvěřitelně skvělého budování napětí nám zůstane jen průměrný příběh o šílenci, co se procházel tam a zpátky po laně. .....a + za českou trikovou společnost.(8.10.2015)

 • choze
  ****

  Zábavně hravá feel good záležitost, jejíž hrdina mi byl - i díky výkonu Gordon-Levitta - sympatický, ačkoli jinak tyhle zbytečné hazardéry se životem nesnáším. A jehož sebevražedný kousek mě nadchl o to víc, že trpím strachem z výšek. Parádní kamera, škoda, že jsem to neviděl v Imaxu, to musel být masakr.(19.6.2016)

 • Jhershaw
  ****

  Četl jsem výtky, že po skvělém dokumentu nepřináší film nic nového. A to je asi pravda, není tam žádný originální, převratný obsah, ale mě bavilo ono jak - jak je to natočeno. Hravě, důvtipně; nemůžu říct, že bych si z těch dvou hodin toho hodně odnesl, ale rozhodně jsem se celou dobu bavil. (A Imax super)(29.10.2015)

 • tron
  ***

  Mám rád Josepha Gordona-Levitta, Charlotte Le Bon je kočka a dokonca aj Ben Kingsley, ktorý mal naposledy dobrú rolu veľmi dávno, je skvelý. Ale je to dlhé a mimo relatívne ohromujúceho finále to nie a nie chytiť spád. Na strane druhej, možno ho to ani nikdy chytiť nemalo. Je to malý, pozitívny film o dosť absurdnom počine s niekoľkými kúzelnými scénami a rozkošnými nápadmi, ale obsahuje tiež dosť nudnej a nie príliš ľahko stráviteľnej vaty.(15.11.2016)

 • misterz
  ****

  Celkom inšpiratívny príbeh a v pár momentoch i dosť napínavý. Navyše to bolo i dobre zahrané. Hlavná kostra príbehu však bola dosť stereotypná, čo po čase začalo trochu nudiť - to bolo len lano a zase len lano. Neviem, možno v 3D kine by to bol lepší zážitok. Na slabší nadpriemer to ale stačí. 70/100(10.4.2018)

 • - Umelecká rekonštrukcia Petitovho výkonu si vyžiadala sedemročné prípravy – toľko trvalo tímu výtvarníkov a expertov na vizuálne efekty, kým vytvorili hodnovernú verziu New Yorku roku 1974 z pohľadu niekoľko sto metrov nad zemou, medzi dvoma budovami, ktoré už nestoja. (krasomama)

 • - Okrem New Yorku sa filmovalo aj v kanadskom Montreale a francúzskej metropole Paríž. (MikaelSVK)

 • - Aby Joseph Gordon-Levitt získal představu o vzdálenosti mezi bývalými věžemi, vydal se k památníku Světového obchodního centra, kde jsou nyní dvě fontány na místech, kde obě věže stály, a tuto vzdálenost si mezi nimi prošel. Také zavzpomínal, kdy on sám byl na vyhlídce na vrcholu jedné z věží v létě 2001 a řekl k tomu, že ten pocit z výšky na něj působil, spíše jako by byl na obloze než na nějaké vysoké budově. (šerminator)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace