Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nová zábavná televizní show, ve které se utkají proti sobě zástupci dvou národů – Česka a Slovenska. Diváci, lidé ve studiu i celebrity, které zasednou v panelu, budou reprezentovat jednotlivé národy, budou odpovídat na řadu otázek za účelem změření jejich IQ nebo znalostí v některé z intelektuálních oblastí. (oficiální text distributora)

Recenze (31)

unclejack odpad!

všechny recenze uživatele

Nuda nuda nuda a zasa len nuda. Hostia sa snažia vtipkovať na téma IQ, ale občas mi ich komenty prišli zúfalé a stupídne - stlačil som zlé tlačidlo a v treťej sérii otázok znovu stlačil som zlé tlačidlo... Na tomto sa má človek baviť? Na partičke celebrít, ktorá sa kváziporovnáva a divák má posielať esemesky ostošesť aby mu ich pekne vyúčtovali a poslali mu číslo s jeho IQ? Kvalitnejšie IQ testy som videl aj na Superhry.cz!!! Pre mňa je relácia len jedným z mnohých pokusov ako vytiahnuť z ľudí peniaze posielaním SMS a aby sa nepovedalo pozvali aj nejakých prominentov aby občas ťukli do tlačítka, potom okomentovali kto je vlastne blondínka a máme skončiť pohľadom na chechtajúceho sa trápneho Hudáka. Je vidieť obrovskú priepasť medzi Dejdarom - hovorte si čo chcete, ale on JE vtipný - a Hudákom, ktorého najsilnejšia zbraň je východňárský prízvuk z Profesionálov. Súboj národov nebude mať dlhého trvania a preto si ho pozrite skôr než sa všetci na neho kompletne vykašlú - čo si zaslúži - a JOJka ho pre slabučkú sledovanosť stiahne. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Debilové i chytří jsou jak v řadách Slováků tak i Čechů. Myslím, že si oba národy nemají co vyčítat, zvláště když jsme tak dlouho byli jeden. To jen média, politici a podobně laděné pořady mají pořád s něčím problém – si něco dokazovat, na něco poukazovat…Nějak se mi tento pořad nelíbil. S Dejdarem je většinou prdel, ale tohle ani on nemohl utáhnout sám, když koncept jako celek byl dost nezáživný… ()

Reklama

brzozin odpad!

všechny recenze uživatele

Další stupidní kokotina pro bezmozky, kteří potřebují nějak zaplácnut čas u telky v mezičase mezi návratem ze šichty a odchodem do postele. Je vidět, že televize potřebují nějak levně vyfutrovat v prime time ten zbytečný mezičas mezi reklamami. A vysílat donekonečna Ordinaci taky nejde, že. Jen jedna otázka mi vrtá v hlavě. Jaký má smysl měřit IQ dnešních celebrit. ()

Olík 

všechny recenze uživatele

Jestli tohle má být rodinná zábava na sobotní večer, tak to potom "děkuji nechci". A přitom to začalo......no nebudu říkat nadějně, ale na současné televizní poměry celkem slušně. První díl.....no už tehdá byla dramaturgie za mínus tři bludištáky, ale dalo se na to koukat, dalo se zapojit.......ano, i já jsem s poznámkovým blokem na koleni pilně odpovídal. Ale co se stalo během sedmí dní........nějaké moudré dobře placené hlavy pochopily, že tudy cesta nevede, sedli si ke stolu a pohráli si s již i tak těžko stravitelným formátem a přetvořili ho v téměř nesledovatelný........ano, opět jsem usedl se sešitkem a tužkou k obrazovce, ale spíše než přemýšlením nad o ničem vypovídajícími otázkami, jsem se věnoval nadávání na pořad a proklínání chvíle, kdy jsem se rozhodl jej sledovat. Já osobně budu v referendu hlasovat pro návrat Máme rádi Česko :D ()

MM_Ramone odpad!

všechny recenze uživatele

Už samotná myšlienka tejto show mi je proti srsti. Nemám potrebu súperiť alebo sa porovnávať s Čechmi. Aký súboj národov!? Sme Slovania, dva hrdé kmene ktoré musia stáť jeden druhému po boku a nie sa večne dohadovať kto je lepší, rozumnejší, šikovnejší. Choďte s tým do prdele. Zvlášť keď sa tohoto nezmysleného, nezábavného súperenia účastnia takí počmáraní šašovia ako drbnutá Šišková, drevený Cifra, pribrzdený Voštinár, hlupaňa Farkašová, mužatka Sklovská, histerická Máziková, frigidná Hubinská, chudák Hudák, nosatý Noga, ožratý Skrúcaný, monštrózny Kassai, šereda Šebová, socialistický pop idol Nagy, mongoloidný Pomajbo, moletka Christová... a to som vymenoval len niektorých účinkujúcich zo Slovenska. Proti nim stála veľmi podobná vzorka českých idiotov. "Súboj národov" = Odpad! ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama