• bankula
  odpad!

  Další stupidní kokotina pro bezmozky, kteří potřebují nějak zaplácnut čas u telky v mezičase mezi návratem ze šichty a odchodem do postele. Je vidět, že televize potřebují nějak levně vyfutrovat v prime time ten zbytečný mezičas mezi reklamami. A vysílat donekonečna Ordinaci taky nejde, že. Jen jedna otázka mi vrtá v hlavě. Jaký má smysl měřit IQ dnešních celebrit.(2.5.2014)

 • Olík
  *

  Jestli tohle má být rodinná zábava na sobotní večer, tak to potom "děkuji nechci". A přitom to začalo......no nebudu říkat nadějně, ale na současné televizní poměry celkem slušně. První díl.....no už tehdá byla dramaturgie za mínus tři bludištáky, ale dalo se na to koukat, dalo se zapojit.......ano, i já jsem s poznámkovým blokem na koleni pilně odpovídal. Ale co se stalo během sedmí dní........nějaké moudré dobře placené hlavy pochopily, že tudy cesta nevede, sedli si ke stolu a pohráli si s již i tak těžko stravitelným formátem a přetvořili ho v téměř nesledovatelný........ano, opět jsem usedl se sešitkem a tužkou k obrazovce, ale spíše než přemýšlením nad o ničem vypovídajícími otázkami, jsem se věnoval nadávání na pořad a proklínání chvíle, kdy jsem se rozhodl jej sledovat. Já osobně budu v referendu hlasovat pro návrat Máme rádi Česko :D(11.4.2014)

 • SOLOM.
  *

  Debilové i chytří jsou jak v řadách Slováků tak i Čechů. Myslím, že si oba národy nemají co vyčítat, zvláště když jsme tak dlouho byli jeden. To jen média, politici a podobně laděné pořady mají pořád s něčím problém – si něco dokazovat, na něco poukazovat…Nějak se mi tento pořad nelíbil. S Dejdarem je většinou prdel, ale tohle ani on nemohl utáhnout sám, když koncept jako celek byl dost nezáživný…(27.11.2018)

 • Aljak
  odpad!

  Ďalšia zbytočná súťaž, ktorá silou mocou stavia do kontrastu Česko a Slovensko. Vedel by som si v hlavnom vysielacom čase predstaviť skôr nejaký dobrý film, ale o tom v komerčných slovenských televíziach môžeme len snívať. Čo sa týka samotnej relácie, tí účinkujúci a taktiež samotní moderátori skôr človeku idú na nervy, pretože zase sa každý snaží byť príliš vtipný, až je napokon trápny úplne každý. Jediné, čo považujem za zaujímavé na celej "show" sú samotné otázky, ktoré pekne precvičia intelekt, predstavivosť a pamäť. EDIT: Mením na ODPAD, lebo napokon aj z tých otázok, ktoré boli v prvých dieloch ešte ako tak zaujímavé, v tých nasledujúcich dieloch to už bola čistá trápnosť. Mohlo by sa to premenovať na "trápnejší vyhráva" - ale to by bolo vždy plné televízne štúdio víťazov...(21.3.2014)

 • MM_Ramone
  odpad!

  Už samotná myšlienka tejto show mi je proti srsti. Nemám potrebu súperiť alebo sa porovnávať s Čechmi. Aký súboj národov!? Sme Slovania, dva hrdé kmene ktoré musia stáť jeden druhému po boku a nie sa večne dohadovať kto je lepší, rozumnejší, šikovnejší. Choďte s tým do prdele. Zvlášť keď sa tohoto nezmysleného, nezábavného súperenia účastnia takí počmáraní šašovia ako drbnutá Šišková, drevený Cifra, pribrzdený Voštinár, hlupaňa Farkašová, mužatka Sklovská, histerická Máziková, frigidná Hubinská, chudák Hudák, nosatý Noga, ožratý Skrúcaný, monštrózny Kassai, šereda Šebová, socialistický pop idol Nagy, mongoloidný Pomajbo, moletka Christová... a to som vymenoval len niektorých účinkujúcich zo Slovenska. Proti nim stála veľmi podobná vzorka českých idiotov. "Súboj národov" = Odpad!(13.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace