• Aljak

Ďalšia zbytočná súťaž, ktorá silou mocou stavia do kontrastu Česko a Slovensko. Vedel by som si v hlavnom vysielacom čase predstaviť skôr nejaký dobrý film, ale o tom v komerčných slovenských televíziach môžeme len snívať. Čo sa týka samotnej relácie, tí účinkujúci a taktiež samotní moderátori skôr človeku idú na nervy, pretože zase sa každý snaží byť príliš vtipný, až je napokon trápny úplne každý. Jediné, čo považujem za zaujímavé na celej "show" sú samotné otázky, ktoré pekne precvičia intelekt, predstavivosť a pamäť. EDIT: Mením na ODPAD, lebo napokon aj z tých otázok, ktoré boli v prvých dieloch ešte ako tak zaujímavé, v tých nasledujúcich dieloch to už bola čistá trápnosť. Mohlo by sa to premenovať na "trápnejší vyhráva" - ale to by bolo vždy plné televízne štúdio víťazov...(21.3.2014)

• walkingdead

Béčkové celebrity (v lepším případě) se střídají v dalším rádobyzábavném pořadu z dílny TV Prima. Čím dál víc jsem přesvědčený, že tištěné televizní programy budou už brzy povinně obsahovat varování Ministerstva zdravotnictví, že dlouhodobé sledování vlastní tvorby televize Prima může vést k těžké mentální retardaci. Speciálně tento pořad je vhodný asi jen pro fanatické obdivovatele Dejdara.(19.4.2014)

• Olík

Jestli tohle má být rodinná zábava na sobotní večer, tak to potom "děkuji nechci". A přitom to začalo......no nebudu říkat nadějně, ale na současné televizní poměry celkem slušně. První díl.....no už tehdá byla dramaturgie za mínus tři bludištáky, ale dalo se na to koukat, dalo se zapojit.......ano, i já jsem s poznámkovým blokem na koleni pilně odpovídal. Ale co se stalo během sedmí dní........nějaké moudré dobře placené hlavy pochopily, že tudy cesta nevede, sedli si ke stolu a pohráli si s již i tak těžko stravitelným formátem a přetvořili ho v téměř nesledovatelný........ano, opět jsem usedl se sešitkem a tužkou k obrazovce, ale spíše než přemýšlením nad o ničem vypovídajícími otázkami, jsem se věnoval nadávání na pořad a proklínání chvíle, kdy jsem se rozhodl jej sledovat. Já osobně budu v referendu hlasovat pro návrat Máme rádi Česko :D(11.4.2014)

• unclejack

Nuda nuda nuda a zasa len nuda. Hostia sa snažia vtipkovať na téma IQ, ale občas mi ich komenty prišli zúfalé a stupídne - stlačil som zlé tlačidlo a v treťej sérii otázok znovu stlačil som zlé tlačidlo... Na tomto sa má človek baviť? Na partičke celebrít, ktorá sa kváziporovnáva a divák má posielať esemesky ostošesť aby mu ich pekne vyúčtovali a poslali mu číslo s jeho IQ? Kvalitnejšie IQ testy som videl aj na Superhry.cz!!! Pre mňa je relácia len jedným z mnohých pokusov ako vytiahnuť z ľudí peniaze posielaním SMS a aby sa nepovedalo pozvali aj nejakých prominentov aby občas ťukli do tlačítka, potom okomentovali kto je vlastne blondínka a máme skončiť pohľadom na chechtajúceho sa trápneho Hudáka. Je vidieť obrovskú priepasť medzi Dejdarom - hovorte si čo chcete, ale on JE vtipný - a Hudákom, ktorého najsilnejšia zbraň je východňárský prízvuk z Profesionálov. Súboj národov nebude mať dlhého trvania a preto si ho pozrite skôr než sa všetci na neho kompletne vykašlú - čo si zaslúži - a JOJka ho pre slabučkú sledovanosť stiahne.(22.3.2014)

• MM_Ramone

Už samotná myšlienka tejto show mi je proti srsti. Nemám potrebu súperiť alebo sa porovnávať s Čechmi. Aký súboj národov!? Sme Slovania, dva hrdé kmene ktoré musia stáť jeden druhému po boku a nie sa večne dohadovať kto je lepší, rozumnejší, šikovnejší. Choďte s tým do prdele. Zvlášť keď sa tohoto nezmysleného, nezábavného súperenia účastnia takí počmáraní šašovia ako drbnutá Šišková, drevený Cifra, pribrzdený Voštinár, hlupaňa Farkašová, mužatka Sklovská, histerická Máziková, frigidná Hubinská, chudák Hudák, nosatý Noga, ožratý Skrúcaný, monštrózny Kassai, šereda Šebová, socialistický pop idol Nagy, mongoloidný Pomajbo, moletka Christová... a to som vymenoval len niektorých účinkujúcich zo Slovenska. Proti nim stála veľmi podobná vzorka českých idiotov. "Súboj národov" = Odpad!(13.10.2015)