• Olík
  *

  Jestli tohle má být rodinná zábava na sobotní večer, tak to potom "děkuji nechci". A přitom to začalo......no nebudu říkat nadějně, ale na současné televizní poměry celkem slušně. První díl.....no už tehdá byla dramaturgie za mínus tři bludištáky, ale dalo se na to koukat, dalo se zapojit.......ano, i já jsem s poznámkovým blokem na koleni pilně odpovídal. Ale co se stalo během sedmí dní........nějaké moudré dobře placené hlavy pochopily, že tudy cesta nevede, sedli si ke stolu a pohráli si s již i tak těžko stravitelným formátem a přetvořili ho v téměř nesledovatelný........ano, opět jsem usedl se sešitkem a tužkou k obrazovce, ale spíše než přemýšlením nad o ničem vypovídajícími otázkami, jsem se věnoval nadávání na pořad a proklínání chvíle, kdy jsem se rozhodl jej sledovat. Já osobně budu v referendu hlasovat pro návrat Máme rádi Česko :D(11.4.2014)

 • bankula
  odpad!

  Další stupidní kokotina pro bezmozky, kteří potřebují nějak zaplácnut čas u telky v mezičase mezi návratem ze šichty a odchodem do postele. Je vidět, že televize potřebují nějak levně vyfutrovat v prime time ten zbytečný mezičas mezi reklamami. A vysílat donekonečna Ordinaci taky nejde, že. Jen jedna otázka mi vrtá v hlavě. Jaký má smysl měřit IQ dnešních celebrit.(2.5.2014)

 • Aljak
  odpad!

  Ďalšia zbytočná súťaž, ktorá silou mocou stavia do kontrastu Česko a Slovensko. Vedel by som si v hlavnom vysielacom čase predstaviť skôr nejaký dobrý film, ale o tom v komerčných slovenských televíziach môžeme len snívať. Čo sa týka samotnej relácie, tí účinkujúci a taktiež samotní moderátori skôr človeku idú na nervy, pretože zase sa každý snaží byť príliš vtipný, až je napokon trápny úplne každý. Jediné, čo považujem za zaujímavé na celej "show" sú samotné otázky, ktoré pekne precvičia intelekt, predstavivosť a pamäť. EDIT: Mením na ODPAD, lebo napokon aj z tých otázok, ktoré boli v prvých dieloch ešte ako tak zaujímavé, v tých nasledujúcich dieloch to už bola čistá trápnosť. Mohlo by sa to premenovať na "trápnejší vyhráva" - ale to by bolo vždy plné televízne štúdio víťazov...(21.3.2014)

 • Frajer42
  odpad!

  I samotná TV Prima velmi brzy pochopila, že je tento pořad hrozná sračka a posunula ho z hlavního vysílacího času na 23:00, kdy už moc lidí na televizi nekouká. Je jen otázkou času, než bude pořad stažen z vysílání úplně. Viděl jsem přibližně 4 díly. Po prvním jsem byl takřka nadšen, že tu máme něco mírně nového a docela zajímavého. Další díl rovněž ušel, ale byl vytvořen absolutně přes kopírák. Následující díl zachránila účast Jakuba Koháka a ten čtvrtý bylo totální fiasko. Další díl už vidět netoužím. Otázky jsou převážně velmi jedoduché a absolutně nezajímavé. Zváni jsou absolutně debilní hosté, z nichž většinu jsem viděl snad poprvé v životě. Pořad se může se vší hrdostí zařadit mezi absolutně nepovedené projekty, které nám naše milá televize poskytla k vidění. Přidávám do zdejší bohaté sbírky další odpádek.(27.4.2014)

 • unclejack
  odpad!

  Nuda nuda nuda a zasa len nuda. Hostia sa snažia vtipkovať na téma IQ, ale občas mi ich komenty prišli zúfalé a stupídne - stlačil som zlé tlačidlo a v treťej sérii otázok znovu stlačil som zlé tlačidlo... Na tomto sa má človek baviť? Na partičke celebrít, ktorá sa kváziporovnáva a divák má posielať esemesky ostošesť aby mu ich pekne vyúčtovali a poslali mu číslo s jeho IQ? Kvalitnejšie IQ testy som videl aj na Superhry.cz!!! Pre mňa je relácia len jedným z mnohých pokusov ako vytiahnuť z ľudí peniaze posielaním SMS a aby sa nepovedalo pozvali aj nejakých prominentov aby občas ťukli do tlačítka, potom okomentovali kto je vlastne blondínka a máme skončiť pohľadom na chechtajúceho sa trápneho Hudáka. Je vidieť obrovskú priepasť medzi Dejdarom - hovorte si čo chcete, ale on JE vtipný - a Hudákom, ktorého najsilnejšia zbraň je východňárský prízvuk z Profesionálov. Súboj národov nebude mať dlhého trvania a preto si ho pozrite skôr než sa všetci na neho kompletne vykašlú - čo si zaslúži - a JOJka ho pre slabučkú sledovanosť stiahne.(22.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace