Komentáře uživatelů k filmu (47)

 • Olík
  ***

  Zadejte si do slovníku synonym (třeba internetového) pojem "upřímný"......"srdečný; prostoduchý; přátelský; opravdový; otevřený; dobromyslný; přímý; poctivý; přímočarý; čestný; bodrý; dobrosrdečný; nelíčený"....tak tohle všechno je Máma na tahu, sympatická kombinace civilní a ztřeštěné komedie, jejíž ambicí není prorazit hráz, ale pouze prosté zabavit.(28.5.2015)

 • Malarkey
  *

  Představte si, že jste puberťák a doma máte otravnou matku, která to s Vámi myslí samozřejmě jinak, než dobře. Pak jí rupnou u žehlícího prkna nervy a půjde do první hospody, co v ulici potká, lejt. Jak byste řekli, že to dopadne?(1.3.2015)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Mám rád Patricii Heaton ze seriálu Průměrňákovi, ale "Máma na tahu" byla fakt píčovina :-((1.3.2015)

 • gudaulin
  *

  Filmy, které něco slibují a nenaplní, to mají zákonitě těžké. Mámy na tahy selhávají v tom nejdůležitějším - vůbec nebaví. Jsou nenápadité, nevtipné, banální a strašně snadno zapomenutelné. Nejsou špatné tak, že by provokovaly nebo vás rozčílily, jednoduše nudí. Sarah Drew mi bylo tak trochu líto, protože není špatná herečka, ale tady nebylo o co se opřít. Celkový dojem: 25 %.(14.9.2019)

 • castor
  **

  Podobná odlehčená rozptýlení asi nikdo úplně neodmítne. Jenže těch pařeb a tahů je tolik, že už divák ani neví, zda minule viděl matky, vdovy nebo snad tchýně někde nad sklenkou něčeho ostřejšího. Další z kousků zaměřených na ženské publikum, který chce nabídnout záplavu fórků i morální poučování. Jenže obé je šroubované a prostě mdlé. Sarah Drew, která pro mě byla coby růžky vystrkující April hvězdou posledních sérií Chirurgů, a její kamarádky by rády večer jen pro sebe. Jak to asi dopadne, tušíme všichni.(13.9.2019)

 • Larrysbride
  ****

  Nejkrásnější a nejupřímější komedie tohoto roku, u které se od srdce zasmějete a rádi pobrečíte. Lidem bez vztahu k malým příšerkám vstup zakázán!(22.12.2014)

 • klerik
  ****

  Filmy s Alexom Kendrickom majú posolstvo (ODVÁŽNI). A aj teraz je tomu tak, ale scenáristi celkom šikovne strčili reči o kresťanských hodnotách do úst drsného motorkára. A na mňa to fungovalo. Ale čo je dôležitejšie, film funguje aj ako bláznivá komédia, kde sa jedna šialená situácia vŕši na druhú. Tento štýl filmu vyjde len občas (VO ŠTVORICI PO OPICI, ŠÉFOVIA NA ZABITIE). I keď je Mama na ťahu do značnej miery ženský film o ženách a pre ženy, mňa dostatočne zaujal...(6.6.2015)

 • Chrustyn
  *

  Co k tomu napsat. Film o ženách a pro ženy, bez sebemenšího vkusu. Na dané téma existuje xy lepších kousků.(6.9.2017)

 • kaylin
  **

  Je to špatný film, o tom žádná, ale tak nějak se to dalo čekat. Ten potenciál názvu je absolutně nevyužit, protože se prostě film soustředí na něco jiného než na tu dámskou jízdu. Co mě potěšilo, to je přítomnost Seana Astina, za kterého jsem rád v každé roli. Ten hobit mi prostě přirostl k srdci a já doufám, že ho zase sem tam uvidím se Sandlerem.(19.8.2014)

 • dezorz
  **

  jtrzby hovoria jasne: mamy, ktore si dokazali urobit vecer pre seba, na tento film nesli(11.3.2015)

 • Aljak
  ***

  Ale no, napokon to nebolo zas až tak zlé ako sa mohlo podľa popisu filmu a hodnotení zdať. Aj keď som sa obával, že to bude ďalšia zo ságy komédií "o jednej noci plnej bláznivých dobrodružstiev". Nehovorím, že to bolo niečo prevratné, ale rozhodne to nie je ani až taký podpriemer. Náhodou to bola fajn oddychovka, na niektorých scénkach a hláškach som sa dokonca aj zasmial. Škoda, že to bolo miestami trochu prehnané s tou akože "dramatickosťou", ale čo už narobíme. Vadila ma aj tá prílišná afektovanosť niektorých zlomov filmu. No ako celok podľa mňa fajn, dokonca aj tie postavy a celková myšlienka filmu neboli zlé, práve naopak. Takže solídne 3* budú akurát.(7.10.2014)

 • PavelVanekArt
  odpad!

  Čekal jsem opileckou srandu. Dostal jsem feministickou facku. Díky(16.7.2017)

 • Johnny.ARN
  odpad!

  Samoúčelná, sebestredná píčovina, čo je tak otravná, že v polke rozmýšľate nad samovraždou a veru nepohrdnete ani skokom z prvého poschodia. Dokonca aj plastový nožík sa stane vaším kamarátom. Ale aspoň uvidíte, aké nebezpečné je mať deti. ODPAD!(16.8.2018)

 • ecceHOMMO
  *

  Ďalšia z radu amerických komédií s absenciou toho najdôležitejšieho: humoru a vtipu. A i keď oceňujem snahu autorov poukázať na stresové vypätie mamičiek starajúcich sa o svoje nezbedné deti, nedokážem velebiť film, ktorý neponúka skoro nič. Vlastne ma potešil až takmer na záver, svojimi múdrymi slovami písanými v blogu. Ale stálo to za to???...Odpoveď je zjavná: rozhodne nie!!! */**(1.3.2015)

 • blackJag
  *

  Jeden z těch nekonečně iritujících snímků, ve kterých není nic správně. 20%(7.4.2018)

 • lucijelucije
  *

  Tady nebylo nic vtipného, nic normálního a nic na úrovni. Nechápu, že se takovéhle věci ještě točí.(9.5.2015)

 • Witta
  *

  Strašnej šit..(1.6.2018)

 • adelina8
  *

  Tohle bohužel nevyšlo... Hysterické matky, rozmazlené děti a neschopní otcové. Nevtipné, zmatené a zbytečné.(1.8.2017)

 • Monisek
  *

  Ten film me priserne rozciloval...(8.4.2018)

 • ještěžiju
  *

  Snad tu zas nebudou zbytečný komenty pitomců, co si budou stěžovat na uječenost. Vzhledem k tématu filmu to snad můžete čekat!!! Jinak film nic moc.. no zase tolik neurazí ... jen varování pro ty, kteří zrovna nemusí poslouchat ty křesťanský kydy určený typické americké střední vrstvě. Pár se jich tam vyskytlo. Vtipnost se má zřejmě skrývat za neschopností otců jeden večer nahradit na tah vyrazící si matky. No těm se večer taky vůbec nevyvede a o tom tento film je ...(15.8.2014)

 • viky13
  ***

  První polovina byla tak trochu přemrštěná. A tak se stalo, že ta druhá byla mnohem lepší.(16.6.2015)

<< předchozí 1 2 3