Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  ****

  Filmy s Alexom Kendrickom majú posolstvo (ODVÁŽNI). A aj teraz je tomu tak, ale scenáristi celkom šikovne strčili reči o kresťanských hodnotách do úst drsného motorkára. A na mňa to fungovalo. Ale čo je dôležitejšie, film funguje aj ako bláznivá komédia, kde sa jedna šialená situácia vŕši na druhú. Tento štýl filmu vyjde len občas (VO ŠTVORICI PO OPICI, ŠÉFOVIA NA ZABITIE). I keď je Mama na ťahu do značnej miery ženský film o ženách a pre ženy, mňa dostatočne zaujal...(6.6.2015)

 • secko
  *

  Film postavený pro amíky. Hlavní je rodina plus křesťanství a příběh už může být jakýkoliv. V tomto případě uječená neurotická zrzka vyrazí s kámoškama na pařbu. Před tím ona i její společnice svěří své děti manželům a může se jít pařit. Popisovat dál děj u těchto komedií nemá smysl. Hromada nesmyslných rádoby vtipných náhod dovede všechny na policejní stanici, kde si všichni pobrečí a řeknou si jak hrozné mámy jsou. To by nebyl amrický film aby vše dobře nedopadlo a proto jim pámbůh poslal do cesty dvoumetrového potetovaného týpka, který nakonec řekne neurotické zrzce pár vět o ježíši a vše je vyřešeno. V této chvíli je vše řetězovou reakcí napraveno a všichni jsou zas o něco šťastnější. Bez jakýchkoliv výčitek přihazuji toto béčko na hromadu mezi komediální béčka ostatní.(18.8.2014)

 • Olík
  ***

  Zadejte si do slovníku synonym (třeba internetového) pojem "upřímný"......"srdečný; prostoduchý; přátelský; opravdový; otevřený; dobromyslný; přímý; poctivý; přímočarý; čestný; bodrý; dobrosrdečný; nelíčený"....tak tohle všechno je Máma na tahu, sympatická kombinace civilní a ztřeštěné komedie, jejíž ambicí není prorazit hráz, ale pouze prosté zabavit.(28.5.2015)

 • Pythonator
  ***

  Průměrná komedie o podprůměrných blbkách. Sarah Drew je sice sympatická, ale ženská píšící si svůj blog a přemýšlející neustále nad tím, proč je tak nešťastná, když má muže svých snů (Samvěda Křepelku) a skvělé děti, to není zrovna ideál ženské postavy. Film je to v podstatě depresivní, jelikož ukazuje, že ženská je vždycky nešťastná a vždycky chce zrovna to, co nemá. No a když to má, tak už chce samozřejmě něco jiného. Vždycky se najde důvod, proč dělat blbou fňuknu a sdílet to na blogu.(8.4.2018)

 • Dejavu_UH
  odpad!

  Och... Tak strašně náročné je být matkou v domácnosti a starat se o 3 výchovou nepolíbené děti... Už slyším nesouhlasné vrčení všech žen v domácnosti, které si budou číst můj nehorázný komentář (LOL). Ale je to přece názor MUŽE, toho romantikou nepolíbeného homo erectuse. A je to tak. Prostě pokud máte v poličce celou předlouhou sádu Sexu ve městě, neváhejte a udělejte další místečko. Bude potřeba!(1.3.2015)