Máma na tahu

Moms' Night Out

Komedie

USA, 2014, 98 min

• ecceHOMMO

Ďalšia z radu amerických komédií s absenciou toho najdôležitejšieho: humoru a vtipu. A i keď oceňujem snahu autorov poukázať na stresové vypätie mamičiek starajúcich sa o svoje nezbedné deti, nedokážem velebiť film, ktorý neponúka skoro nič. Vlastne ma potešil až takmer na záver, svojimi múdrymi slovami písanými v blogu. Ale stálo to za to???...Odpoveď je zjavná: rozhodne nie!!! */**(1.3.2015)

Myslím že je to normální komedie, která ani nijak vyjímečně nevyčouhává z řad podobných filmů, přemýšlím co mě nejvíce pobavilo byly to dva momenty a to nápis"svoboda" v kalendáři a otázka "mám tu nůž, kdo ho chce?" Tenhle fim potěší každýho kdo má doma sviště a možná je fajn i protože je to vlastně pihled do duše žen na mateřské dovolené nebo v domásnosti;).(13.4.2015)

Příběh pojednávající myšlenky jedné matky vedoucí ke komediální podívané. Jenomže tomu nějak chybí jiskra. Místy je to ukecané až moc a velmi často je to značně uječené. A když se všichni začnou neúměrně překřikovat, hlavně pánská část diváků se začne chytat za hlavu. Razantně se tlačilo v rámci humoru na pilu a tak z toho vznikla podivná ztřeštěnost, kterou pochopí snad jen ženy samotné. Pánové, tohle není nic pro vás.(16.1.2017)

• Dejavu_UH

Och... Tak strašně náročné je být matkou v domácnosti a starat se o 3 výchovou nepolíbené děti... Už slyším nesouhlasné vrčení všech žen v domácnosti, které si budou číst můj nehorázný komentář (LOL). Ale je to přece názor MUŽE, toho romantikou nepolíbeného homo erectuse. A je to tak. Prostě pokud máte v poličce celou předlouhou sádu Sexu ve městě, neváhejte a udělejte další místečko. Bude potřeba!(1.3.2015)

• ještěžiju

Snad tu zas nebudou zbytečný komenty pitomců, co si budou stěžovat na uječenost. Vzhledem k tématu filmu to snad můžete čekat!!! Jinak film nic moc.. no zase tolik neurazí ... jen varování pro ty, kteří zrovna nemusí poslouchat ty křesťanský kydy určený typické americké střední vrstvě. Pár se jich tam vyskytlo. Vtipnost se má zřejmě skrývat za neschopností otců jeden večer nahradit na tah vyrazící si matky. No těm se večer taky vůbec nevyvede a o tom tento film je ...(15.8.2014)