poster

Pronásledovaný

 • USA

  Persecuted

Akční / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2014, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  **

  Alespoň na těch pár procent to vyjde, i když je to hlavně proto, jak se James Remar snažil. Tohle je opravdu jen takový jednodušší "Uprchlík", kde je až moc jasné, jak to celé dopadne. Tomu, že dobro vítězí, tady prostě neuvěříte, ale někdo naivní si to prostě myslet může. A když už, tak rozhodně nezvítězí prostřednictvím církve.(26.6.2015)

 • Virusman666
  ***

  Nejsem žádný pánbíčkář, takže film se mi moc nelíbil, ikdyž nebyl zas až tak nejhorší, aby si zasloužil hodnocení jako od Torpida - odpad, ale je to jeho věc, ovšem komentář od "inteligenta" s přezdívkou "Wacoslav1" je poněkud ibecilní, napsat Americký kokoti, to je jaksi vrchol arogance k národu, který dal světu nejlepší filmy a bez nějž bychom nemuseli mít doma ani telku, protože by byla zbytečností... Mám pro tebe jednu dobře míněnou radu Wacoslave1 - čum na ruský sračky asi tak měsíc v kuse, pak napiš...(22.6.2015)

 • vegetol.mp
  **

  Neohrabaná křesťanská propaganda, ve které zlý senátor (Davison), křivě obviní z vraždy oblíbeného kazatele (Remar), a ten pak musí po vzoru Uprchlíka utíkat před policií a pokusit se očistit své jméno... Klasický příklad filmu, který produkovali ortodoxní američtí křesťané a jejich republikáští kámoši. Pobaví už začátek, ve kterém se dozvíme, že padouchem je senátor, snažící se o náboženskou rovnoprávnost a klaďákem naopak pastor, který se fanaticky drží Bible a nic jiného ho nazajímá. Celé je to tak neuvěřitelně jednostrunné a neohrabané, až je to sranda. Ačkoliv nešlo o drahý film, je solidně natočený a režisér Lusko se poctivě snaží, aby nebyl vizuálně triviální a daří se mu to. Na rozdíl od stupidního scénáře. I herecké výkony jsou lepší, než by si podobná kravina zasloužila. Remar nebo Davison jsou zkušení charakterní herci a dokážou s kamenným ksichtem odříkat i ty nejstupidnější dialogy. A že jich tu je... Persecuted je jistým zvráceným způsobem velmi zábavný film. Má slušné tempo, dobré herce a debilní dialogy. Pokud si chce člověk odpočinout a trochu se zasmát, ideální kombinace. Ale George W. Bush je na ten film určitě hrdej.(11.1.2015)

 • Torpid
  odpad!

  Řemeslně zvládnutá instruktáž do nejtemnějšího kouta náboženství. Schematická hloupost filmu může posloužit jako očkovací vakcína vůči kultivovanějším projevům tohoto zla. Jde o to, být vždy ve střehu, když se někdo otočí k davu, vystoupí na stupínek, nasadí si vysokou čepici a začne mluvit o toleranci a lásce. Joseph Goebbels se na nás shůry usmívá a mne mrazí.(21.6.2015)

 • Wacoslav1
  **

  Po komentáři od vegetola jsem si to prostě musel sehnat. To byla výzva, holt jsem nemohl odolat a nakonec tomu ze sebezapřením ty 2* dám, protože je to zkrátka podobně jako jiný absurdní propagandy tohoto typu tak retardovaný, že otrlý divák se může i zvráceně pobavit. Každopádně režisér se od Hurikánu smrti přeci jenom nepatrně zlepšil, herci nehrajou nejhůř, ale z toho rádoby poselství se mi chce občas grcat, ale co už dám tomu víc než Clintovi! Všechno to jsou Americký kokoti, ale tohle céčko aspoň nic nepředstírá.25%(20.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace