poster

Shark Tank (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV

USA, 2009, 149x60 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (3)

 • FFilipCZ
  *****

  Hodně zajímavý investorský pořad, kde se před skupinku miliardářů postaví obyčejné osoby mající buď zajímavý nápad nebo upadající byznys a snaží se výměnou za vlastnictví části svého byznysu (patentu,nápadu) získat potřebnou finanční náplast. Velice mne však mrzí, že tu není na konci každého dílu nějaký "reunion" - jinými slovy, že nevíme, jak jednotlivé uzavřené obchody nakonec dopadly. Našel jsem však jednu stránku, na které tyto informace jsou popsány. Odkaz zanechám v diskuzi.Edit: tak od půlky první série jsem se dočkal a mám radost, že v každém díle je tzv. Shark Update, kde vždy ve stručnosti představí jeden dříve úspěšně uzavřený obchod a dozvíme se, jak se jim daří teď, proto přidávám poslední, pátou hvězdu.(20.11.2014)

 • Politik
  *****

  Co si budeme povídat, ihned jsem se zamiloval. Nejlepší verze českého pořadu Den D, kterou jsem zatím viděl. 100% - Tady se tvoří skutečné byznysy a rozdávají vysoké částky.(14.10.2014)

 • radimhasalik
  *****

  Velmi inspirativní pořad. Podnikatelé si z něho mohou odnést řadu konkrétních doporučení pro svůj vlastní byznys. Navíc díky Shark Tank Update je vidět, jak se vybraným projektům daří.(24.12.2017)