Pinup Dolls on Ice

Kanada, 2013, 85 min

Režie:

Geoff Klein

Suzi Lorraine

Partia mladých "umeleckých" striptérok prichádza do baru v malom zapadákove, aby si zarobila na svoje bežné výdavky. Nič netušiaci spolok polonahých žien však už čoskoro bude zaujímať omnoho väčší problém: ako prežiť útok miestneho, šialeného nekrofila, ktorý uprednostňuje úplne iný druh zábavy. A v ruke má sekeru, ktorú neváha použiť... (*CARNIFEX*)

SOLOM.

Když Geoff Klein natočil v roce 2009 svou prvotinu Bikini Girls on Ice, nedočkal se příliš vlídného přijetí u diváků. Jeho nízkorozpočtový slasher plný polonahých holek v bikinách, totiž postrádal většinu „hororových ingrediencí“, který by od toho většina z nás čekala. Hrozné herecké výkony, skoro žádná nahota, jedna dobrá vražda a hodně slabá atmosféra. Tohle prostě nemohlo mít šanci na úspěch ani omylem. Jak vidno vzal si tento režisér kritiku k srdci, stáhl se do ústraní a zkusil to ještě jednou. Dalo by se říci, že tento film je volným pokračováním Bikini Girls on Ice, protože zde máme stejného vraha (Moe), akorát se z benzínové pumpy přesuneme do zapadlého kempu. Což nám taky bude následně potvrzeno zhruba uprostřed děje. Scénárista si totiž pro nás připravil menší vložku v podobě poodhalení vrahovy minulosti. Osobně si však myslím, že to bylo zbytečné, protože to stejně nikoho moc nezajímalo. Moe jakožto mašina na zabíjení (a snad i ovládající teleportaci) tu totiž stejně byl hlavně na zabíjení a to mu šlo tentokrát náramně. Oproti minulému filmu se tu dost přitvrdilo, krev stříkala na všechny strany, nechybělo ani slušné gore a hlavně se postavy nechovaly zas až tak debilně (no až na pár výjimek…). Samozřejmě tentokrát nesměla chybět ani nahota a práce kameramana potěší převážně pánskou část publika. Děvčata se rozhodně nestyděla. Navíc Moe měl kromě zabíjení ještě jednoho „koníčka“ a to nekrofilii. Takže nebude chybět ani několik perverzních scének pro úchyláky. 50% ()

kaylin

„Pinup Dolls on Ice“ je filmem, který většinou nechcete vidět, je to film, který je ošklivý, ale z hlediska hororového žánru není až tak překvapivý. Jsou zde docela dobré masky a ta krev vypadá hodně reálně a je jí opravdu velmi mnoho, ale tak to úplně k dokonalosti nestačí. Nakonec lze ale film hodnotit celkem průměrně, protože jako slasher není úplně propadákem, ale stejně tak ani nevyniká. ()

*CARNIFEX*

Partia mladých, "umeleckých" striptérok prichádza do baru malého zapadákova, aby si zarobila na svoje bežné výdavky. Nič netušiaci spolok polonahých žien však už čoskoro bude zaujímať omnoho väčší problém. A to, ako prežiť útok miestneho, šialeného nekrofila, ktorý so sekerou v ruke uprednostňuje úplne iný druh zábavy. Keby pri tom obrovskom množstve príležitostí dostalo priestor gore, pričom by neostalo iba pri striekancoch krvi, mohlo sa toto béčko v rebríčku "ATP ČSFD" vyhrievať na veľmi slušnej pozícii. No nakoľko je bohužiaľ snaha málo platná, holé ciciky či polonahé prdelky nie sú všetko, neostáva mi nič iné, ako "Pinup Dolls on Ice" friško pozametať pod koberec - 50%. ()

Martin741

Taky hodne beckovy slasher, kde sa krvou a vrazdami rozhodne nesetri. A nesetri sa ani nahotou, polonahe az nahe baby su nadherne, rezia je ale len priemerna, takychto hororovych slasherovych b filmov sa toci hodne. Mala otazka : Jakube Smutny, alias J*A*S*M, kde si, prosim ta ? Ty ako hororovy funda by si mal vidiet a hodnotit : 65 % ()

TheDon

Introvertní Moe (Vočko) s perspektivním náběhem na bronchiální astma je jako dítě samozřejmě šikanovaným vyvrhelem. Po dvaceti letech skrývání se mu konečně podaří dosáhnout looku Bagula,nabrousí si sekeru a jde se věnovat tomu, co má nejraději. A to jsou mrtvý holky na ledu. Doslova. Moe corpsegrinder si to evidentně užívá a bodycount utěšeně roste. Škoda že atmosféra nebyla trochu víc dusivější, ale to s přehledem vynahrazují Pinup Dolls. V každým správným slasheru by měla být aspoň jedna nahá holka. Nebejvá. Skoro nikdy. Tenhle béčkovej spektákl je důkazem toho, že to jde. 60% P.s: Každej Vočko by měl vědět, že na ledu je nejlepší Jack ! ()