Gordon je přidělen do vězeňského blázince. Tady však dochází k podivným úmrtím vězňů. Ředitel zařízení Gordonovi vyhrožuje, že ho potrestá, pokud nezjistí, co se děje. Tučňák se ke svému překvapení ocitne ve vězení, když se snaží vydírat místní rybáře. Gordonovi a Bullockovi se podaří zjistit, že vrahem vězňů jsou Jack Gruber a Aaron Danzing. Těm se ze zařízení podaří uprchnout, při jejich útěku je zabit ředitel a několik dalších lidí z personálu. (TV Fanda)

Necrotongue

Děj se z větší části přesunul do arkhamské léčebny a atmosféra dostala ještě depresivnější ráz. Příběh byl každopádně zajímavý, bavil mě a zdá se mi, že jedenáctá epizoda měla zatím nejotevřenější závěr. ()

Joker99

"Nabalují se na vás jen samé otázky, které bude třeba zodpovědět formálněji. Jelikož se od této chvíle jedná o oficiální případ Gothamské policie, budete buď spolupracovat nebo pomašírujete za katr." Konečně se zase vracíme do Arkhamu a teď už lépe než ve čtvrtém dílu. No, už se těším na druhou část. ()

• Divadelní hra, kterou můžeme vidět na začátku epizody, je „Bouře“ od Shakespeara. (G....)