Poté, co je Barbara propuštěna z Arkhamu, chce odčinit, co provedla Gordonovi. Nabídne se, že mu pomůže získat informace. Bruce s Alfredem se zatím vydávají po stopě, kterou nalezli v počítači Thomase Waynea. To je dovede k překvapivému odhalení tajného projektu. (TV Fanda)

Mr.Baboon

To oživování postav dokáže zkazit snad každý seriál. Dneska je to holt v módě vracet mrtvé zpátky, ale ne každého to pořád dokola baví. Zatím nejslabší díl série, snad už se to nestane. ()

Necrotongue

Osmnáctá epizoda byla plná návratů. Postavy se vracely z ústavu, ze záhrobí nebo jen do akce a já jsem asi připadal jako pracovník u recyklační linky. Jak už jsem jednou psal, James Frain mi nijak nevadí, ale jeho Galavan mě opravdu otravuje, ať už si říká jakkoliv a teď ho tvůrci opět vrátili do hry. Nepotěšili. Překvapilo mě, že mě nepotěšila ani první akce Mr. Freeze, Victor Fries mi přišel zajímavější. Jediným skutečným kladem tohoto dílu bylo pátrání v Pinewood Farm, připomnělo mi mou oblíbenou herní sérii Resident Evil. ()

mourek10100

Celkem slabý díl. Ty události co se odehrávají třeba i mají nějaký spád, ale je podáno, tak nezajímavě, že mě to leckdy i otravovalo. Tentokrát mě ani Freeze v novém obleku příliš neoslovil. A Galavan? Pro někoho skandální odhalení, že jde o Azraela? Mě ten herec nesedí, takže jsem doufal, že zůstane mrtvý, ale je to komiks, zákonitě muselo přijít oživení. ()