Reklama

Reklama

Gotham - Série 3

(série)
Krimi / Drama / Thriller
USA, (2016–2017), 15 h 53 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvůrci:

Bruno Heller

Hrají:

Morena Baccarin, Camren Bicondova, Clare Foley, Maggie Geha, Donal Logue, David Mazouz, Ben McKenzie, Sean Pertwee, Drew Powell, (více)
(další profese)

Epizody(22)

Obsahy(1)

Gordon má plné ruce práce, když mutanti Huga Strange unikli z jeho laboratoře do ulic Gothamu a město zalila obrovská vlna zločinu. (Netflix)

Videa (1)

Recenze (13)

VanTom 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Výrazněji a manýrističtěji se Gotham pustil cestou teatrálně groteskní, pokřivené komiksovosti, takže nad zkreslenou logikou a překotným vývojem děje absolutně nemělo smysl si lámat hlavu (Gordon jako lovec lidí, Cobblepot starostou a zamilovaný do Nygmy(!) - následně největší nepřátelé, Gordon členem Sovího tribunálu, …). Tady nezůstal (snad kromě Bullocka, Luciuse a Lee - hmm, tak ani té ne :-() nikdo další normální; nemluvě o tom, že pomalu všichni dosud mrtví se znovu reanimovali pod sebemalichernějšími záminkami, jelikož ani kulka mezi oči neznamená konečnou. Z těch všech kostrbatých zvratů se celkem vydařil origin Hádankáře, nicméně ke konci, mezi vypuštěným Tetchovým virem šílenství a mozkem Bruce Wayna vymytým "hlavou démona", jsem se nehezky nudil. 5/10 ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Už bych si říkal, že Gotham má to nejlepší za sebou, jenže pak tvůrci ve finále přijdou s novými postavami, které jsme v hrané formě ještě neviděli a neustále nám dokazují, že to Batmanovské univerzum je mytologicky strašně našlapané. Tahle série byla hlavně o Sovím tribunálu, který jsem nikdy moc nemusel, ale objevil se i Jerome, Mad Hatter, Ivana Milicevic z Banshee!!, omlazení Poison Ivy, Executioner o kterém jsme si všichni nejdřív mysleli, že bude Banem. Snad se ještě někdy v budoucnu vrátí Azrael, i když určitě v nové formě..i když kdo ví, co Lazarus Pit všecko dokáže. A ten konec! Už jste slyšeli teorii, že Bruce Wayne se vlastně může stát někým úplně jiným? :D ()

Reklama

Mr.Baboon 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tady prostě víte, že když někdo umře, nemůžete to brát vážně. Tahle věc je rakev skoro pro každý seriál a Gotham na to dost doplácí. První dvě série super, ve třetí už je všechno jinak a ne moc dobře - podsvětí může vést v podstatě každý magor; každý kdo umře, se vrátí; postavy se chovají tupě a situace řeší vždy tak, aby vznikl konflikt a to úplně zbytečně, jelikož tvůrci už nemají z čeho čerpat? Že by? Nevím, ale přijde mi to tak. ()

Ratemus 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

no musim říct že jsem současně velmi překvapen a velmi zklamán a to hlavně díky postavě Gordona, ta postava je tak tragicky napsaná až o bolí. Představitel se neumí usmát ani zamračit aniž by nevypadal jako idiot, herecký projev až amatérský a celkově postava Gordona mi přijde velmi špatná a nejhorší z celého seriálu. seriál mi přijde občas jako groteska co paroduje samo sebe. K plusům, je zde opravdu kvantum Batmanovských padouchů, kteří se neustále prolínají, přichází a odchází, mizí a zase se objevují aby mohli zemřít a potom se zase vrátit. Tady není třeba se o nějakou postavu bát protože víte že se vrátí. Dokonce jsem překousl i homo Penguina ale co mi opravdu vadilo, byl poslední dvou díl..Sakra, všichni se nakazí virem a stanou se z nich nemyslící monstra ale z Lee ne, ta se nalíčí, namaluje, nalakuje nehty, upraví vlasy a má plnou hubu hlášek. Tahle část mi přišla jak vytažená z prdele na poslední chvíli kdy studio tlačila uzávěrka a rychle museli něco dalšího vymyslet a to ani nepočítám to věčný klišé kdy deset chlapů porazí všechny kolem sebe jen aby následně byli zbiti solo Gordone protože on je přece hlavní postava a má výcvik, zatímco Talon ze Sovího tribnálu je elitní zabiják co se vyhne kulkám a stejně tak Azrael.....no tragédie jedna básen...... ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Průměr hodnocení za jednotlivé epizody se u mě nakonec vyšplhal na čtyři hvězdičky, ale musím přiznat, že mě to samotného překvapilo. Z postav mě tentokrát nejvíce bavili Penguin, Riddler, Ivy Pepper a překvapivě i Barbara, která mi po dvě sezóny lezla extrémně na nervy. Romanticko-prudná dvojice Jim Gordon/ Leslie Thompkins mě naopak dokázala silně otrávit. Líbily se mi všechny ty podivné existence, které se v Gothamu vylíhly, líbil se mi i postupný přerod současných charakterů v budoucí strážce města, ale zklamal mě absolutně mdlý Soví tribunál a neustálá snaha tvůrců budovat napětí ohrožením postav, u kterých je jasné, že nemohou dojít podstatné újmy. ()

Galerie (329)

Zajímavosti (38)

  • Tato epizoda představuje první adaptaci bratrů Tweedových. (G....)

Reklama

Reklama