poster

Gotham - Série 3 (série)

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2016–2017, 15 h 53 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvůrci:

Bruno Heller

Hrají:

Morena Baccarin, Camren Bicondova, Clare Foley, Maggie Geha, Donal Logue, David Mazouz, Ben McKenzie, Sean Pertwee, Drew Powell, Erin Richards, Cory Michael Smith, Robin Lord Taylor, BD Wong, Jessica Lucas, Jada Pinkett Smith, Jamie Chung, Chris Chalk, Michael Chiklis, Victor Pagan, Benedict Samuel, Naian González Norvind, Christian Keiber, Anthony Carrigan, Marmee Cosico, Richard Kind, James Carpinello, John Doman, Happy Anderson, Logan Smith, Chelsea Spack, Krista Braun, Julian Gavilanes, Alex Ziwak, Kieran Mulcare, Jeremy Crutchley, William Abadie, Alex Corrado, Justin Clarke, Ivana Milicevic, Paul Reubens, Cameron Monaghan, David Dastmalchian, P.J. Marshall, Dave Quay, Alena Chinault, Angel Rosa, Ed Heavey, Jan Maxwell, James Remar, Raymond J. Barry, Brian Anthony Wilson, Zoran Korach, Flora Diaz, Nathan Darrow, Eddie Torres, Doris McCarthy, David Paterson, Tonya Pinkins, Leslie Hendrix, Christopher Dylan White, Costa Ronin, Armen Garo, Luciana Faulhaber, Camila Perez, Faith Logan, Mattea Conforti, Michael Park, Oscar Pavlo, Anthony Patellis
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mouchal
  ***

  Gotham jezdí jak na horské dráze. První sezóna byla vcelku nudná jednohubka, druhá nasadila smrtící tempo a byla téměř bez chyby a třetí? Třetí už se pohybuje opět v rámci toho mírného nadprůměru. I přesto, že jsme v Gothamu a nějaký ten návrat mrtvých postav se tu čeká, zde už je to trochu všechno přitažené za vlasy a Soví Tribunál mi celkově nijak zvlášť nesednul (zatímco v komiksech je výborný). Mírně to vynahrazuje vydařená druhá polovina série, zvlášť opravdu našlapané finále celé řady, ale na kvality předchozí sérky to bohužel nedosáhlo. Na druhou stranu se nám konečně ukázal sám Batboy, ou yeeeea (to zni hloupě...). 65%(10.6.2017)

 • VanTom
  ***

  Výrazněji a manýrističtěji se Gotham pustil cestou teatrálně groteskní, pokřivené komiksovosti, takže nad zkreslenou logikou a překotným vývojem děje absolutně nemělo smysl si lámat hlavu (Gordon jako lovec lidí, Cobblepot starostou a zamilovaný do Nygmy(!) - následně největší nepřátelé, Gordon členem Sovího tribunálu, …). Tady nezůstal (snad kromě Bullocka, Luciuse a Lee - hmm, tak ani té ne :-() nikdo další normální; nemluvě o tom, že pomalu všichni dosud mrtví se znovu reanimovali pod sebemalichernějšími záminkami, jelikož ani kulka mezi oči neznamená konečnou. Z těch všech kostrbatých zvratů se celkem vydařil origin Hádankáře, nicméně ke konci, mezi vypuštěným Tetchovým virem šílenství a mozkem Bruce Wayna vymytým "hlavou démona", jsem se nehezky nudil. 5/10(28.6.2017)

 • Ratemus
  ***

  no musim říct že jsem současně velmi překvapen a velmi zklamán a to hlavně díky postavě Gordona, ta postava je tak tragicky napsaná až o bolí. Představitel se neumí usmát ani zamračit aniž by nevypadal jako idiot, herecký projev až amatérský a celkově postava Gordona mi přijde velmi špatná a nejhorší z celého seriálu. seriál mi přijde občas jako groteska co paroduje samo sebe. K plusům, je zde opravdu kvantum Batmanovských padouchů, kteří se neustále prolínají, přichází a odchází, mizí a zase se objevují aby mohli zemřít a potom se zase vrátit. Tady není třeba se o nějakou postavu bát protože víte že se vrátí. Dokonce jsem překousl i homo Penguina ale co mi opravdu vadilo, byl poslední dvou díl..Sakra, všichni se nakazí virem a stanou se z nich nemyslící monstra ale z Lee ne, ta se nalíčí, namaluje, nalakuje nehty, upraví vlasy a má plnou hubu hlášek. Tahle část mi přišla jak vytažená z prdele na poslední chvíli kdy studio tlačila uzávěrka a rychle museli něco dalšího vymyslet a to ani nepočítám to věčný klišé kdy deset chlapů porazí všechny kolem sebe jen aby následně byli zbiti solo Gordone protože on je přece hlavní postava a má výcvik, zatímco Talon ze Sovího tribnálu je elitní zabiják co se vyhne kulkám a stejně tak Azrael.....no tragédie jedna básen......(12.6.2017)

 • Mr.Baboon
  ****

  Tady prostě víte, že když někdo umře, nemůžete to brát vážně. Tahle věc je rakev skoro pro každý seriál a Gotham na to dost doplácí. První dvě série super, ve třetí už je všechno jinak a ne moc dobře - podsvětí může vést v podstatě každý magor; každý kdo umře, se vrátí; postavy se chovají tupě a situace řeší vždy tak, aby vznikl konflikt a to úplně zbytečně, jelikož tvůrci už nemají z čeho čerpat? Že by? Nevím, ale přijde mi to tak.(24.9.2017)

 • Dzoumen
  *****

  Začnu postavama, některé postavy jsou úžasné a některé jsou naopak trash. Dr. Strange to je snad nejhorší postava tohohle seriálu, je tak nudný že to není možný, ale je to snad jediná postava. Nejlepší jsou postavy podle mě Jimm a Oswald, tato serie je o něco horší, než ta druhá, ale řekl bych že je trošku lepší, než ta prvni. SPOILER! vůbec na tom seriálu není dobrý, jak fůrt někdo umírá a po chvilce se oživí. 96%(31.7.2019)