Mad City: Look Into My Eyes (S03E03) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2016, 44 min

 • Necrotongue
  ****

  Oproti předchozí epizodě sice došlo k výraznému zlepšení, ale přesto tam bylo těch nedostatků docela dost. Nikdo zatím nezmínil, že má Jim titanovou lebku, jinak nechápu, jak by se po tom odpalu na homerun udržel při vědomí. Jima Gordona se týká i druhá záležitost, podivnější záchranu člověka visícího nad propastí jsem asi ještě neviděl. Hlavně závěr téhle akce byl dokonale zábavný. Na druhou stranu Tučňákův příjezd pro Nygmu byl naprosto dokonalý.(22.11.2017)

 • mourek10100
  ****

  Budoucí Mad Hatter super, ostatní co se týče castingu, tak v Gothamu není jediný fail. Velice mě potěšil Falcone, toho jsem vůbec nečekal a to odhalení jeho syna mě po dlouhé době celkem překvapilo. Jinak také kvituji návrat Lee a Tučňákovi už také přicházím na kloub, ačkoliv jeho hudební melodie, co jej doprovází mě poměrně irituje. Hlavně v kombinaci s Ridlerem suprová dvojka, ta chemie mezi nimi neskutečná. Jediné co mě vadilo na tomhle dílu byl otravný dvojník Bruce, který samozřejmě má něco v plánu, ale jestli něco udělá Selině, tak se neznám. :D http://www.edna.cz/gotham/extra/postrehy-tucnak-kandiduje-na-starostu-a-navrat-mafianske-rodinky/(5.10.2016)

 • Ghost_Rider
  ***

  Tak Mad Hatter naprosto dojebaný. Kde je ten mrňavý šílený skrček s očima "pocém kam jdeš?" Nic... Lee se mi dost znechutila, Jim je v prdeli a Falcone se vrací na scénu a to dost WTF způsobem. Nejlepší na téhle epizodě byl Selinin zadek, když lezla po tom žebříku.(20.9.2017)

 • NiaWolf
  ****

  Konečně se člověk i trochu zasmála. Scéna s tučňákem a Nygmou ,,Hello...my old friend!" byla úžasná.(9.10.2016)

 • BlackHood
  ****

  Vážně? Myslím si, že maskéři odvedli mizernou práci. Paruka druhého Bruce je tak lesklá, že působí, jako by ji koupili od Vietnamců. A jak ti týpci prašlili Gordona tou pálkou, tak ta jeho krev ze zadu hlavy byla tak umělá a ještě měla moc šišatý tvar.. Jinak Tučňák skvělý!(8.10.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace