Mad City: Anything for You (S03E05) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2016, 43 min

Jeden z nejlepších dílů!(23.10.2016)

Tohle byl ten Gotham, který se mi líbí. K Tučňákovi a Nygmovi jsem si už dávno vybudoval vztah plný nadšení, ale musím už podruhé vyzdvihnout postavu Barbary, ve třetí sezóně se propracovává mezi mé oblíbené figury, a to jsem se na ni v předchozích řadách nemohl ani podívat, abych neměl nervy.(22.11.2017)

Táto časť bola rovnako bláznivá ako Barbarin výraz na oslave, keď zahlásila: "Best party ever!"(26.11.2016)

Naprosto skvostný díl. Penguinova linka s Nygmou mě začala hodně bavit, ačkoliv to objímání už bylo moc. A pak ta Selina. Obyčejný vztah by nebyl pro ní. Ona musí být taková ta potvůrka a proto jí miluju :D Co se ale naopak Mad Hattera, tak jeho linka už moc co nabídnout nemá, celkem mi to harašení mysli stačilo, ačkoliv to bylo fajn. No snad bude mysteriózní, když teď přišel o Alice. A rád jsem viděl Zsazse. PS : a Riddler to zelený sako!!!!(19.10.2016)