Mad City: The Gentle Art of Making Enemies (S03E14) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2017, 44 min

Jerome hype stále jede a tak není divu, že středem pozornosti se stal právě Jerome, nakonec to nebylo tak špatné. Dokonce i perfomence a la Jack Nicholson (ne Leather, jak si hypovníci furt myslí) bylo opravdu dobré. Jen linka s Penguinem a Ridlerem ve stylu: miluju tě, buď gay, bude nám hej, je čím dám divnější...(3.2.2017)

Znovu skvělý Jerome, snad se ještě předvede. V mladém Waynovi je konečně trochu vidět Batman. Jen doufám, že mi nadobro nezabili nejoblíbenější postavu seriálu.(2.2.2018)

Čtrnáctá epizoda přinesla určité zlepšení, Bruce tímto dílem jasně nastavil kurz Batman, Nygma rázně ukončil nešťastnou gay romanci a bavily mě i rozhovory mezi navrátilcem Jeromem a všemi ostatními. Tvůrci zároveň nabídli několik vtipných momentů: ve městě bez elektřiny fungují pevné telefonní linky, Jeromův šrapnel dokázal zasáhnout kůl ze všech stran. Very funy!(23.11.2017)

Bezesporu jeden z top dílů celého seriálu a zatím nejlepší díl třetí řady. Máme tu po delší době chaos v ulicích Gothamu a přiznám se, že tyhle tipy dílů mám v tomto světě nejradši. Mezi higlighty epizody patří: šílené vystoupení Jeroma v cirkuse, finální souboj mezi Brucem a Jeromem a rozhovor mezi Brucem a Alfredem, tady muselo fanouškové srdce jednoznačně zaplesat. Dějová linka mezi Nygmou a tučňákem sice trošku slabší, ale to mi až tak nevadilo. Těším se jak se to bude mezi touhle bandou vyvíjet dál.(6.2.2017)

Prostě je to konec, že jo, že jo?? Jinak chyběla Selina, Jerome byl celkem ok, linka se Sovím tribunálem dostává nový rozměr. No bude to dlouhé čekání..(3.2.2017)