Mad City: The Gentle Art of Making Enemies (S03E14) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2017, 44 min

 • NiaWolf
  ***

  Jerome hype stále jede a tak není divu, že středem pozornosti se stal právě Jerome, nakonec to nebylo tak špatné. Dokonce i perfomence a la Jack Nicholson (ne Leather, jak si hypovníci furt myslí) bylo opravdu dobré. Jen linka s Penguinem a Ridlerem ve stylu: miluju tě, buď gay, bude nám hej, je čím dám divnější...(3.2.2017)

 • 17blade
  *****

  Znovu skvělý Jerome, snad se ještě předvede. V mladém Waynovi je konečně trochu vidět Batman. Jen doufám, že mi nadobro nezabili nejoblíbenější postavu seriálu.(2.2.2018)

 • Necrotongue
  ****

  Čtrnáctá epizoda přinesla určité zlepšení, Bruce tímto dílem jasně nastavil kurz Batman, Nygma rázně ukončil nešťastnou gay romanci a bavily mě i rozhovory mezi navrátilcem Jeromem a všemi ostatními. Tvůrci zároveň nabídli několik vtipných momentů: ve městě bez elektřiny fungují pevné telefonní linky, Jeromův šrapnel dokázal zasáhnout kůl ze všech stran. Very funy!(23.11.2017)

 • cjmafia
  *****

  Bezesporu jeden z top dílů celého seriálu a zatím nejlepší díl třetí řady. Máme tu po delší době chaos v ulicích Gothamu a přiznám se, že tyhle tipy dílů mám v tomto světě nejradši. Mezi higlighty epizody patří: šílené vystoupení Jeroma v cirkuse, finální souboj mezi Brucem a Jeromem a rozhovor mezi Brucem a Alfredem, tady muselo fanouškové srdce jednoznačně zaplesat. Dějová linka mezi Nygmou a tučňákem sice trošku slabší, ale to mi až tak nevadilo. Těším se jak se to bude mezi touhle bandou vyvíjet dál.(6.2.2017)

 • micle21
  ****

  Prostě je to konec, že jo, že jo?? Jinak chyběla Selina, Jerome byl celkem ok, linka se Sovím tribunálem dostává nový rozměr. No bude to dlouhé čekání..(3.2.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace