Heroes Rise: Light the Wick (S03E18) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2017, 44 min

Velký návrat známých postav kvituji s povděkem. Doufám, že Lee taky nakonec zůstane. Chyběla Barbara, doufám, že ty dvě opět budou městu vládnout, i když je mi to vlastně jedno kdo, ale ty dvě jsou dobrý pospolu. A jestli bude Barnes Bane, tak super.(18.5.2017)

• NiaWolf

Díl na prosto o ničem. Děj se opět větví do příliš velkého množství dějových linek, takže na každou vyjde jen pár minut. Přitom se zase nic moc nestane, rozhodně nic překvapivého. Alespoň, že vypadla jedna z otravných postav, doufám, že už natrvalo.(19.5.2017)

Osmnáctá epizoda mě příliš neoslovila, děj byl roztříštěný do příliš mnoha dějových linií a příběh se z tohoto důvodu příliš nepohnul kupředu. Většina postav se navíc chová podle určité šablony, divák už vlastně dopředu ví, jak bude která figura jednat, takže o jakémkoliv napětí nemůže být řeč. Jediná, kdo se z tohoto popisu vymyká je Ivy Pepper, proto mě taky jako jediná opravdu bavila.(25.11.2017)