Bruce sa po tom, čo prebodne Alfreda mečom, konečne vracia k svojmu starému ja a Ra's al Ghul mu poradí, ako svojho komorníka vrátiť medzi živých. Gordonov stav sa stále zhoršuje a Leslie ho nabáda, aby sa vírusu poddal. Nygma dostáva šancu zbaviť sa Penguina a Barbara sa medzitým dozvedá o zrade v jej radoch. (TV Markíza)

Necrotongue

Před začátkem třetí sezóny bych očekával velkolepější finále, ale teď jsem rád, že se podařilo alespoň takto. Konečně dostala více prostoru komická dvojice Penguin/ Riddler, takže jsem se mohl pobavit, ale to příšerné melodrama mezi Jimem a Lee mě strašlivě prudí. Nevím proč, ale mám velké obavy, že to tím vlakem v závěru neskončilo. Taky se děsím toho, kolik mrtvol vrátí tvůrci v příští řadě do hry. ()

micle21

Uspokojivé finále, nic velkého, hezké uzavření a náznaky co dál. Cyrus Gold! Už jsem myslel, že Solomona Grundyho v hrané podobě nikdy neuvidim! Rass taky potěšil a je dobře, že se objevily všecky postavy, které přežily..snad i na podzim to bude velkolepé. ()

Joker99

"Možná. Ale aspoň vím, kdo jsem. Ten den na břehu řeky, to byla chvíle tvého znovuzrození. A to byla lež! Celá tvá osobnost je založena na lži! A není nic, co bys mohl udělat, abys to změnil!" ()