Reklama

Reklama

Gotham - A Dark Knight

(série)
Trailer
Krimi / Drama / Thriller
USA, (2017–2018), 16 h 7 min (Minutáž: 43–44 min)

Tvůrci:

Bruno Heller

Předloha:

Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks)

Hrají:

Donal Logue, Ben McKenzie, Genoveva Rossi, Harry Sutton Jr., Justin Clarke, Michael Buscemi, Leila Almas Rose, Anthony Carrigan, (více)
(další profese)

Epizody(22)

Obsahy(1)

Nejprohnanější gothamští zločinci vystupují ze stínů, aby se znovu chopili vesla, a Gordon a Bullock se snaží zvládnout nastalý chaos – s drobnou pomocí Bruce. (Netflix)

Videa (3)

Trailer

Recenze (14)

ravalah 

všechny recenze uživatele

První tři série byly velice zajímavé, ale ten tam je scénář, který překvapil a byl něčím zajímavý. Z Arkhamu se utíká jedna radost a není to ústav, kde drží nejnebezpečnější zločince, ale spíš takový pasťák pro náctileté, kdy je každému jedno kdo a kdy uteče. Rozhovor Gordona s kolegou slyšel Viktor se svým otravným sidekickem asi tak sto metrů daleko a přes zeď. Viktor nám najednou zapomněl, jak být ostrostřelcem a netrefí ani hovno. Herci se v jednom díle chtějí zabít, aby v druhém díle padali láskyplně vzájemně do náručí. A už těm hercům člověk ani tu jejich roli nevěří. Jediná světlá vyjímka je představitel Jokera, kterému pauza dost prospěla a docela se hraním své postavy baví. Začíná to být parodie sebe sama. S tím rozdílem, že tahle parodie vůbec není vtipná. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nejlepší série. Bezkonkurenčně. U žádné z předešlých tří sérií jsem se nebavil více, byly tam nabité díly, ovšem pokaždé to v nějaké části ustrnulo. Tady ne, tady mě to chytlo od začátku až do konce a dokonce tu nebyl ani jediný průměrný výplňkový díl, ba co více, bylo tu hodně těch naprosto bombových. Včetně finále, které je sice jeden obrovský cliffhanger, u něhož jsme se modlili za oznámení další série..Které naštěstí přišlo, takže už se nemůžu dočkat až to v lednu konečně vypukne. A příště už zpět toho Denta prosím. ()

Reklama

liquido26 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Gotham se pro mě za ty čtyři roky stal srdcovkou. Není komiksového seriálu, který by si dokázal udržet kvalitu po celé čtyři série. Tam, kde Arrow a spol. jdou během třetí série vždy do kytek, Gotham je naopak lepší a lepší. Žádné zbytečné citové výlevy, žádné telenovelové romance, ale naopak skvělé příběhy zápletky, akce a temná atmosféra. Taky se mi líbí to, že seriál nemá schéma - tým proti jednomu mastermindovi, ale spíš se tu rozvíjí několik různých zápletek, které se týkají různých padouchů a navzájem se proplétají a rozplétají a některé na konci spojují. Závěrečná epizoda neměla chybu. To byla čirá komiksová temnota, které už chybí jen to, aby do ní naskočil Batman. ()

Shaleman 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pecka! Rozjetý vlak co nechcete, aby zastavil a když se na řadu dostane Joker, vlastně Jerome, srdíčko plesá. Úctyhodný nástupce Ledgera, jemuž několikrát vzdá hold a zároveň svým děsivým vzezřením dá zavzpomínat na nejlepší komiksy s ním. Jednoznačně král celé řady. Škoda, že prostoru nedostal víc. Uvidíme, jak se to podaří jeho bratrovi. ()

Ratemus 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No tady už se jedná o čistokrevnou groteskní parodii. Naštěstí zde bylo plno skvělých okamžiků ale bohužel si seriál drží tu svou až směšnou linku kdy herci parodují snad samo sebe, přehrávají a působí směšně. Kolikrát jsem měl pocit zda cílová skupina není do patnácti let, plno postav které už jen překáží a jsou k hovnu, některé tu jsou jen proto... vlastně ani nevím proč...no a smrt riddlerem a Lee? Nezoufejte, skončili u Strange takže se opět vrátí...nevím no, zase další průměrná série a nezachrání to ani skvělý Scarecrow, ani jeden Joker a ani Poisson Ivy ()

Galerie (317)

Zajímavosti (11)

  • V této epizodě hraje Charlie Tahan naposledy postavu Jonathana Cranea. V dalších dílech ho hraje David Thompson. (G....)
  • Sofia (Crystal Reed) má během večeře zraněnou pravou ruku, ale když odchází z jídelny, svírá levou ruku v obvazu. (G....)
  • Vlak, který veze Sofii (Crystal Reed) domů, je poháněn párou, ale zvuk je tvořen vzduchovým klaksonem, nikoli parní píšťalou. (G....)

Reklama

Reklama