Když se Pomstychtivý Tučňák doslechne, že je veřejně zesměšňován, pošle na Nygmu Sirény. Na Gordona a Bullocka čeká velké povýšení. (Netflix)

Trevor

Popis Netflixu nemá chybu, na Bullocka čeká velké povýšení...v kontexte deja tento popis vyzerá neuveriteľne úboho aj keď chápem že nechceli dávať veľa spoilerov tak toto nevyšlo...tak nejako nevedia čo s Bruceom, celkovo už trochu slabšie elizódy. ()

micle21

Slabší díl než bombový začátek, ale řekl jsem, že teď přilepším, když jsem minule ubral..Pořád mě Gotham baví nejvíc ze všech serošů, které běží po celý rok. Bruce tentokrát chyběl. ()

Ozzy2

Tak nám to jde krásně do prdele.Už to fakt sleduju jen ze setrvačnosti, je mi líto zahodit těch 70 dílů předtím, ale už se na to netěším jen trnu, co to bude zase za píčovinu ()

17blade

V tomhle díle pravděpodobně končí jedna z mých oblíbených postav Harvey Bullock. Tak nějak tuším, že tímhle dílem se z něj díky alkoholu a touze po pomstě stává záporák. Co se týče ostatních postav nejen v tomhle díl: Hloupý Ed mě nebaví, Barb se chová spíše jako robot než člověk. Potěšil tučňák, který zřejmě nebude tak naivní jak se zdálo. Chybí Ivy a stále čekám na návrat Harveyho Denta. PYG mě baví hodně. ()