Stop Hitting Yourself (S04E08) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2017, 44 min

Slabší díl než bombový začátek, ale řekl jsem, že teď přilepším, když jsem minule ubral..Pořád mě Gotham baví nejvíc ze všech serošů, které běží po celý rok. Bruce tentokrát chyběl.(11.11.2017)

"You cannot do things like that. Your enemies will know it was you."(9.1.2018)

V tomhle díle pravděpodobně končí jedna z mých oblíbených postav Harvey Bullock. Tak nějak tuším, že tímhle dílem se z něj díky alkoholu a touze po pomstě stává záporák. Co se týče ostatních postav nejen v tomhle díl: Hloupý Ed mě nebaví, Barb se chová spíše jako robot než člověk. Potěšil tučňák, který zřejmě nebude tak naivní jak se zdálo. Chybí Ivy a stále čekám na návrat Harveyho Denta. PYG mě baví hodně.(13.2.2018)

• Ratemus

no, musím říct, že silně uvažuju o tom, se na tento seriál vysrat z vysoka. Tolik trapnosti a zoufalosti jsem ještě neviděl...(11.11.2017)