Uprchlíci z Gothamu jsou v bezpečí, ale jen dokud si Tučňák nepřijde pro svoje lidi. A odhodlaná Selina povolá Bruce, aby jí pomohl najít Jeremiaha. (Netflix)

Ozzy2

amalalicha? Jamalalicha. Jamalalicha, i paprťála, chánua, chánua, e chánua, e chánu, džalala, džalala-a, a paprťála. Tasparta maznalika zamáz piskurty, jarda, piskurty, patláma, patláma, patláma a žbrluch. Ne, to je síla, jak to jde stále do větší prdele.Jak píšu jinde, ten počet dílů je přepálený, neustále se vše dokola opakuje a už je to opravdu strašná otrava.Už i ten Tučňák s Nygmou mi lezou na nervy.No, dokoukám to, když jsem došel až sem,ale je mi jasné, že se to do mého srdce nezapíše. ()

f7r

Jako vážně? Další díl z cyklu "Jim Gordon - Tučňákova děvka", což už je v asi stopadesátém provedení neskutečně otravné. To už mi přišla první série v pojetí "Crime of the week" zábavnější. ()

Ratemus odpad!

Tohle byla učebnicová ukázka maximální trapnosti..co to sakra mělo být s tou Ecco v domě Jeremiaha ? Mně bylo tak trapně že koukám na takový hnůj až to hezký není, myslím že to bude jen horší a silně uvažuji a tímhle seriálem skončit...nic se nezměnilo, je to pořád stejná průměrná groteska ale přidalo se na jalovosti, trapnosti a herecké výkony šli od sraček ještě hlouběji do žumpy. Konverzace Seliny a Ecco už byl jen vrchol odpadu ()