Space Station 76

Seth Reed

Kostýmy:

Sandra Burns
  • fafejt001

DOST DIVNÝ PODÍÍVÁNÍ ....Liv nádherná , to jo , ale o čem to vlastně bylo ??? Opravář jí sáhnul umělou rukou na prso , srandáá ??? To fakt nevíím ....Kapitán alkoholik se ukájel na hologramu svého kolegy , dost ubohé ,,, stařenka co byla ve spánku a přežila díky tomu , že ji nenaložili včas .... NO DOST ZBYTEČNÝ FILM .....(11.2.2015)

• bourec

Koho napadne v týhle době natočit něco podobnýho.Vydržel sem třicet minut,a děj se pohnul asi tak o dva posraný centimetry.Sice by asi mělo bejt polehčující okolností,že to je podle(údajně)divadelní hry,ale ani to mě nepřiměje dát něco jinýho než nulu.Takovýhle hovno si strč zpátky víš kam pjetníku.Ani ten bych ti za to nedal jako honorář.Bliju.0%.(22.3.2015)

• darthhokro

Retro sci-fi natočené podle divadelní hry. Občas tam sice byl nějaký jedovatý vtípek, třeba matka jak chlemstá víno a přitom kojí parchantě, nebo kapitánovi nevydařené sebevraždy. Ale celej film je děsně utahanej, docela mě to uspalo, musel jsem to dát na 2x. Z pěkné Liv elfky se stala MILFka, Tož slabší 1.(16.11.2015)

Není to úplně skvělé sci-fi, ale rozhodně má velmi dobře naběhnuto. Skvěle jsem se u něj bavil a musím říct, že mě překvapilo, jak moc zajímavé herce se podařilo sehnat. Patrick Wilson mi opět dokazuje, jak zajímavým je a co všechno dovede zahrát. Nesedne každému, to je jasné, ale já už si ho pomalu řadím mezi oblíbence.(24.9.2014)

Problém nízkeho hodnotenia som pochopila už v úvodných titulkoch. Občas ich človek ignoruje, ale tentokrát som sa na ne dívala a všimla som si grupu scenáristov, ktorí adaptovali scenár na motívy divadelnej hry, ktorú sami aj napísali. Potom sa začínal odvíjať film, v ktorom som prekvapivo rýchlo pochopila (a prijala), že číslo 76 nie je náhodné a znamená rok 1976, ktorému bol príbeh evidentne ušitý na mieru, a že sci-fi je to len vďaka kulisám vesmíru, vesmírnej lode a zopár futuristickým detailom - a že inak je to vlastne spoločenská melodráma... Áno, z hľadiska žánrov je to taký mišmaš, ktorý naozaj veľmi pripomína divadelnú hru, lebo ňou pôvodne bol. A divadelné hry dokážu byť čudné aj mimózne, a takto spracované ľahko vyvolajú nedorozumenie či rozpaky. No keď som si to všetko zrátala a bola ochotná sledovať spoločenské i medziľudské vzťahy a osobné problémy ľudí, ktorí neustále fajčia, sú malicherní, obmedzení a priznanie neplodnosti považujú sa rovnaký problém ako homosexualitu (rok 1976, ja som to vravela!), tak bolo vlastne všetko OK. Všímala som si dobré herecké výkony a psychologizáciu postáv a v pohode som dopozerala. Hoci dodnes netuším, prečo som si na základe traileru kedysi zafixovala, že je to bláznivá sci-fi komédia so Sigourney Weaver (avizovaná ako nový Galaxy Quest)... muselo sa mi to s niečím pomiešať :-)(19.1.2015)