Reklama

Reklama

Stanice číslo 76

Trailer

VOD (1)

Skupina lidí a několika robotů žije na vesmírné stanici v budoucnosti ve stylu sedmdesátých let. Když na palubu dorazí nová pomocná kapitánka (Liv Tylerová), bezděky vyvolá mezi členy posádky napětí tím, že je vybídne, aby se postavili tváří v tvář svým nejtemnějším tajemstvím. Na povrch tak začíná prosakovat chtíč, žárlivost a vztek, což je stejně nebezpečné jako asteroid řítící se přímo proti nim. (Cinemax)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (56)

jiri.twist 

všechny recenze uživatele

Film se mě prakticky vůbec nedotkl. Nebýt té malinkaté gay vsuvky, tak bych si dal do své evidence poznámku "nezajímavý". Proč se dabují tak nízko hodnocené filmy, to nechápu, navíc hudební doprovod mi nebyl vždy sympatický a neodpovídal ději, dále strašně řval a přitom české dabéry nebylo skoro slyšet. Pro jednou a dost ... 4535 ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Příliš nerozumím filmům, které začnou tak, že se nic nestane, postupně se nic neděje a nakonec se samovolně ukončí, aniž by k čemukoli došlo. Takže místo úpěnlivých proseb, aby poslední křeček přežil, jsem se zabýval dumáním o tom, proč tohle někdo natočil, proč někdo projevil touhu v tom hrát a jestli by producent neudělal lépe, kdyby mi sehnané peníze poslal na účet. Přesto jsem to z nějakého záhadného důvodu dokoukal a za to si snímek rozhodně jednu poctivě svítící hvězdu zaslouží. ()

Reklama

gudaulin odpad!

všechny recenze uživatele

Vesmírná stanice 76 není ani sci-fi, ani komedie, ba ani drama. V konečném výsledku je to jen neuvěřitelná nuda a naprosté producentské selhání. Styl 70. let měl projektu především ušetřit peníze, jiný účel to fakticky nemá. Je to zoufale studiové, zoufale impotentní. Herci vlastně nemají co hrát. Není to ani tak špatné, aby to bylo svým způsobem přitažlivé. Ztráta času. Celkový dojem: 10 %. ()

darthhokro 

všechny recenze uživatele

Retro sci-fi natočené podle divadelní hry. Občas tam sice byl nějaký jedovatý vtípek, třeba matka jak chlemstá víno a přitom kojí parchantě, nebo kapitánovi nevydařené sebevraždy. Ale celej film je děsně utahanej, docela mě to uspalo, musel jsem to dát na 2x. Z pěkné Liv elfky se stala MILFka, Tož slabší 1. ()

blackJag 

všechny recenze uživatele

Dalo by se to vzít na milost, kdyby to nebylo tak špatně napsané. Herci v pohodě, sedumdesátková sci-fi stylizace super, ale potácí se to od ničeho k ničemu, takže nuda. Vypadá to jako adaptace divadelního kousku z portfolia Joey Tribbianiho a něco na ten způsob to myslím taky je. 20% ()

Galerie (16)

Zajímavosti (1)

  • Celosvětová premiéra proběhla 8. března 2014 na filmovém festivalu South by Southwest v Austinu (Texas, USA). (BMW12)

Reklama

Reklama