George Stobbart

Ozploitation na „urban legend“ tému, podľa ktorej by motoristi na Waleskej ceste Lemon Tree Passage mali pri vysokej rýchlosti možnosť vidieť ducha. Partii mladých, čo tadeto idú sa to podarí, no je to iba začiatkom podivnej noci, ktorá tu na nich čaká. Vizuálne i technicky akceptovateľná, no iritujúco a chaoticky natočená konina, ktorá neobstojí ani v medziach teenagerských hororov. Každou minútou to bolo čoraz viac ubíjajúcejšie a nudnejšie, až som postupne nemal absolútnu chuť ani zvedavosť to pozerať. Stratený čas. ()

ARI50 odpad!

Hrozná blbost světýlka co se snaží nahnat strach, chyběla tomu prostě hororová atmosféra. Herečky slabé, celkově film nudil a to hodně. ()

Morholt

Mizérie. Prakticky celou dobu jsem měl chaos v tom, co se tam vlastně děje a chytil jsem až když se blížil konec. Pokud se režie pokoušela dát divákovi nějaké vodítko, dělala to výhradně za pomoci zběsile se komíhající kamery a šíleného střihu a to člověka maximálně tak nase*e. Ale i když jsem na konci tak trochu pochopil, o co vlastně jde, pořád to neznamenalo, že to celkově dávalo smysl. Relativně dobrá technická stránka věci tak v tomto případě nestační na víc, než 10%. ()

maddy

Lemon Tree Passage nie je nejaký extra dementný, amatérsky počin, ktorý by divák automaticky odstrelil do odpadu. Technicky je v podstate profesionálne natočený, občas má nejaký lepší moment a ani vyslovene neirituje, akurát to je celé tak neskutočne nezáživné natočené, že po pol hodine mi bolo úplne jedno čo sa tam vlastne deje a ako to dopadne. Je to taká nuda až to uspáva a v závere som už nemal ani tú najmenšiu chuť a vôľu to vôbec dopozerať a celý ten chaos akokoľvek rozlúštiť. Ale tak čo aj chcieť od hororu, v ktorom ten najstrašidelnejší moment predstavuje blikajúce biele svetielko (also known as hrôzostrašný duch) na ceste. Zbytočnosť roka. CELKOVO: 1,5* (3/10) ()

kaylin

Po nějaké době snímek „Lemon Tree Passage“ přestává dávat scenáristicky smysl a nebaví. Prostě je to jen další film, který se snaží o děsivou atmosféru, a to hlavně rychlým střihem a kvílením postav. Není to vůbec ono a vy se většinu doby budete nudit. Nejsou zde vlastně vůbec hororové momenty, všechno je tak nějak nezáživné a vlastně o ničem. Na legendu rychle zapomenete, stejně jako na to, že jste tenhle snímek viděli. ()

intro odpad!

Co mělo tohle být? Film jsem sice dokoukal, ale byl to to ode mne hrdinský kousek. Rozhodně musím Lemon Tree Passage nedoporučit. Ztráta času ! ()