poster

Gasi

 • korejština

  가시

 • anglický

  Innocent Thing

 • anglický

  Thorn

  (neoficiální název)
 • anglický

  Strawberry Flavored Milk

  (neoficiální název)

Drama / Psychologický / Romantický

Jižní Korea, 2014, 117 min

Režie:

Tae-gyoon Kim

Scénář:

Seong-min Lee

Hudba:

Tae-seong Kim

Producenti:

Mai Nakanishi
(další profese)
 • Vavča
  ***

  Bohužel ne úplně zdařilý mix psychologického dramatu a hororové vyvražďovačky. Škoda. Jang Hyuk je v roli (ne)dobrovolně záletného manžela výborný, jeho osobní stalker Jo Bo-Ah hraje rovněž výborně, ale scénaristicky prostě nedotažené, byť s koncem, který nabízí nejen jednu verzi interpretace vztahu obou hlavních postav.(24.9.2014)

 • Pethushka
  ****

  Dávno už nejsem ve fázi, kdy můžu říct, že mám Jang Hyuka jako herce jen ráda. Vlastně jsem jim v poslední době dost posedlá. A kdybych byla tak trochu psychopat, docela dobře si dovedu představit, že bych se do něho mohla zbláznit stejně, jako ta holčina. Dobře, ve druhé polovině filmu už to trochu přeháněla, ale kdoví, čeho bych byla schopná, kdyby byl můj učitel. :) Líbilo se mi, jak se z klidného filmu postupně stával skoro až thriller. Došlo i na originální a nečekané zvraty. Bo Ah Jo byla ve své roli hodně přesvědčivá, a rozhodně se těším na další její díla. Silné 4*... A můj komentář berte, prosím, s rezervou. :)(28.5.2015)

 • Aljak
  ***

  Naozaj vydarený námet milostného trojuholníka s výbornou trojicou psycho-postáv, ktoré medzi sebou zohrali poriadnu hru plnú egoizmu, žiarlivosti, vydierania a šialenstva. Len škoda, že ten spád príbehu bol taký slabý a po scenáristickej stránke mi to často prišlo dosť fádne. Čo sa však záverečnej štvrtiny týka, to bolo už naozaj o inom - a keby to malo po celý čas taký vyhrotený spád, tak by to mohlo byť naozaj určite nadpriemerné. Bohužiaľ, takto je to niekde na hranici priemernosti...(17.4.2015)

 • sochoking
  odpad!

  V popisku k filmu uvedené ''Drama / Psychologický'' je dosť zavádzajúca a odvážna informácia, kedže v skutočnosti ide o tuctový triler s neuveriteľne debilnými dialogami, ktoré snád' dali dokopy pravidelní dopisovatelia BRAVíčka. Film som dopozeral až do samého konca s nádejou, či Korejci náááhodou neprekvapia nečakaným twistom. No a neprekvapili...(28.4.2015)