Shadow Hawk Takes Flight (S01E02) (epizoda)

Akční / Sci-Fi

USA, 2017, 1 h 2 min

Režie:

John Dahl

Scénář:

Scott Buck

Kamera:

Manuel Billeter

Hudba:

Trevor Morris

Producenti:

Evan Perazzo

Střih:

Miklos Wright
(další profese)
 • Nevka
  ***

  Zatímco první díl mě zklamal, druhý byl lepší. Epizoda měla přiměřené tempo, pomalu jsme se dostali k nějakým náznakům z minulosti a získali překvapivý pohled na záležitosti Harolda Meachuma. Na castingy dalších postav jsem si zvyknul a mají něco do sebe. Jsem zvědav, zda bude mít Danny tajnou identitu Iron Fista, či ne. Zatím to ví na můj vkus celkem dost lidí...(20.3.2017)

 • ClapTrap
  *****

  Pilot mě velmi příjemně navnadil k pokračování v Iron Fistovi. To, že druhý díl se hned odehrává v blázinci jsem malinko čekal, ale bylo to velmi hezky vystavěno, svižné tempo tomu dodalo grády, většina postav mi tam už sedí a nejspíš jsem si zamiloval Jessicu Henwick. Odhaluje se nám postupně minulost Dannyho, objevuje se Harold, kterého bych přirovnal zatím k Malcolmu Merlynovi z Arrow, správný hnusák, u nějž není jisté, na kterou stranu bude hrát, jediné proč to dělá, protože mu záleží na svých dětech, především na dceři Joy. Po pilotu zde zvyšuji hodnocení. 85%(23.3.2017)

 • kenkaku
  *

  Asi koukám na jiný seriál nebo co, ale druhá epizoda je ještě nudnější a otravnější než první. Dívat se na hlavního hrdinu zavřeného v blázinci a poslouchat jeho blábolení (které sice možná divákovi dá nějakou tu informaci o čem seriál je, ale zcela NELOGICKOU cestou). Informace jako takové jsou dávkovány po kapkách a to mě opravdu rozčiluje. Danny se chová jako debil a náznaky typu "kam jsi šel" mi zavání podezřelou paralelou s Arrowem...(6.5.2017)

 • micle21
  *****

  Sice hned ve druhém díle skončil v blázinci, což je obvykle téma, které mě úplně nebaví, ovšem i přes tu hodinu to neztratilo tempo a já se velice solidně bavil. Navnadili mě na další díly, tak už se těším, až si je dám. Ten konec byl naprosto epesní! Super!(19.3.2017)

 • Loki_Six
  ****

  "And I thought you were dead, so I guess that's something we have in common."(13.9.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace