Rolling Thunder Cannon Punch (S01E03) (epizoda)

Akční / Sci-Fi

USA, 2017, 1 h

To, že potkám Trinity v Iron Fistovi jsem opravdu nečekal, ale zatím to vypadá na opravdu povedený casting s celkem fajnovým scénářem pro každý díl. Jak jsem zmiňoval u minulého dílu, Jessicu Henwick jsem si opravdu zamiloval, jako Daughter of the Dragon ukázala, že bojovat opravdu umí. V tomto díle se především odvíjí právní bitva o Dannyho návrat k firmě, což mě malinko uspávalo, nemám tyhle právnické kecy příliš v oblibě. Trochu slabší díl, ale nutí mě to pustit si další a další. :-) 70%(23.3.2017)

Kvalita se urovnává. Některé charaktery se prokreslují, u dalších je motivace nejasná. Mladý Danny tady - naštěstí - skoro není. Začíná právní bitva a jedna z postav jen tak mimochodem vyletí z okna. Na bojová umění zde člověk zatím moc nenarazí, ale ve své podstatě to nevadí.(21.3.2017)

Naprostá bomba. Nenudil jsem se ani minutu a to ty díly mají hodinu. Opět velmi brilantní casting, Joy je skvělá a Dcera draka také, navíc jsou obě sexy. A starej vypadá jako zm*d už z toho portrétu, na kterej Danny koukal v kanceláři :D(21.3.2017)

Joy Meachum - You know, in another life this would've been romantic. Danny Rand - In another life you wouldn't've drugged me and sent me to a mental hospital.(13.9.2018)

vidět epizodu samostatně, asi bych dal jen dvě... ale díky tomu kontrastu s předchozí epizodou mám alespoň pocit že je na co koukat. Děj se někam smysluplně posouvá i když to kvůli čemu seriál existuje (bojová umění) se zas tak moc neděje. Světlá chvilka (významně) je souboj v aréně. Navíc v provedení nejsympatičtější postavy (IMO) - Jessica Henwick. Uvíme co uvidíme.(7.5.2017)