Iron Fist - Season 1 (2017) (série)

Paní všech muk (S01E09)

(epizoda)
  • USA The Mistress of All Agonies

Madam Gao se ukáže jako zdatná manipulátorka. Warda doženou jeho staré zvyky a Danny zjišťuje, kolik ještě neví o tom, co to znamená být Iron Fist. (Netflix)

micle21

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Už to nemá takový spád, ale dějou se zajímavé věci. A ten začátek! Bylo jasný, že se už vrátil jednou, ale tohle asi nikdo nečekal. Čekal jsem, že se vrátil třeba jen kvůli nějakým jednorázovým experimentům a ne jako teď už sám od sebe..Třeba to bude jednodušší než u Poola, regenerační schopnosti mít asi nebude :D ()

kenkaku

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jen co epizoda začala, musel jsem se smát :). Máme tu nového Deadpoola (nejenže vylezl jako mrtvola z bazénku, ale ještě mu během toho narostl prst :D)). A to nebyl jediný "LOL efekt". Komparz v bezvědomí nastavuje ruce aby se dal lépe svázat (černoch v dodávce), armádní komando si neškrtne a dostane na prdel od amatéra, polomrtvé pipky a Iron Dicka. Seriál u mě totálně klesnul a cokoliv co vidím automaticky podléhá zpřísněné kritice. Vše co mi vadilo v předchozích epizodách mi vadí i teď a více než malé množství překvapivých zvratů už opravdu dojem ze seriálu nezachrání. ()

Nevka

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Na žebříčku epizod zatím nejlepší díl. Velké množství zvratů Iron Fistovi rozhodně pomohlo. Trik s pěstí jsem částečně očekával, ale pointa pro mě byla překvapením. SPOILER - Harold - SPOILER se profiluje zajímavým směrem... ()