Iron Fist - Season 1 (2017) (série)

Paní všech muk (S01E09)

(epizoda)
  • USA The Mistress of All Agonies

Madam Gao se ukáže jako zdatná manipulátorka. Warda doženou jeho staré zvyky a Danny zjišťuje, kolik ještě neví o tom, co to znamená být Iron Fist. (Netflix)

Nevka

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na žebříčku epizod zatím nejlepší díl. Velké množství zvratů Iron Fistovi rozhodně pomohlo. Trik s pěstí jsem částečně očekával, ale pointa pro mě byla překvapením. SPOILER - Harold - SPOILER se profiluje zajímavým směrem... ()

kenkaku

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jen co epizoda začala, musel jsem se smát :). Máme tu nového Deadpoola (nejenže vylezl jako mrtvola z bazénku, ale ještě mu během toho narostl prst :D)). A to nebyl jediný "LOL efekt". Komparz v bezvědomí nastavuje ruce aby se dal lépe svázat (černoch v dodávce), armádní komando si neškrtne a dostane na prdel od amatéra, polomrtvé pipky a Iron Dicka. Seriál u mě totálně klesnul a cokoliv co vidím automaticky podléhá zpřísněné kritice. Vše co mi vadilo v předchozích epizodách mi vadí i teď a více než malé množství překvapivých zvratů už opravdu dojem ze seriálu nezachrání. ()

micle21

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Už to nemá takový spád, ale dějou se zajímavé věci. A ten začátek! Bylo jasný, že se už vrátil jednou, ale tohle asi nikdo nečekal. Čekal jsem, že se vrátil třeba jen kvůli nějakým jednorázovým experimentům a ne jako teď už sám od sebe..Třeba to bude jednodušší než u Poola, regenerační schopnosti mít asi nebude :D ()