Iron Fist - Season 1 (2017) (série)

Drak si hraje s ohněm (S01E13)

(epizoda)
  • USA Dragon Plays with Fire

Danny se zoufale snaží očistit svoje jméno a při pátrání zjistí strašlivou pravdu, která mu ukáže nový směr. (Netflix)

kenkaku

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Celkem solidně debilní zakončení... Iron Dick a jeho psycho výlevy... To že bojuje jako debil už ani nezmiňuju. Pak ten náhlý twist v podání dvou postav (které se mimochodem nikdy předtím nesetkaly !!!)... A závěr s příslibem "jedeme dál"? Tak ten spíš otrávil a nenavnadil. Prakticky plus body navíc epizoda má jen za dvě věci: 1) plakát Stana Lee, 2) ten da-boom do podlahy... ()

Loki_Six

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Danny, you're not the first friend of mine with special powers. They're all dark, haunted people. You know, when I first met you in Colleen's dojo, I couldn't help but notice that you had this sweet innocence, but the more you continue to fight against something that happened fifteen years ago, a fight you can't possibly win, the darker you become." ()

• Když předává Claire Hoghartová (Carrie-Anne Moss) zprávu od Danyho (Finn Jones), je ve výloze vidět plakát, na kterém je fotka Stana Leeho. Jedná se tedy o jeho další malé cameo u Marvelu. Stan Lee ovšem není tvůrcem postavy Iron Fist. (Hovadin)
  • V epizodě řekne Claire (Rosario Dawson) větu: „Trust me, our criminal justice system sucks.(„Věř mi, náš trestní systém nestojí za nic.). Tato věta je narážkou na předcházející seriál od Netflixu, Luke Cage (od r. 2016), kde byl hlavní hrdina neprávem odsouzen a kde hrála Claire Temple (Rosario Dawson) opět jednu z důležitých postav. (Koldyn)