Ve městě se objeví nový Iron Fist, který se nemůže dočkat, až předvede svoje schopnosti. Ward požádá o laskavost a Joy zváží svoje možnosti. (Netflix)

BaronMartin

Jsme přesně uprostřed série (a stále to zní stejně neuvěřitelně, vzhledem k tomu, že uběhlo pouze 5 dílů :D) a dostáváme celkem dost fajnový díl. Jedná se o takový ten typický díl, který zaručeně musí přijít v každém Netflix Marvel seriálu, kdy je hlavní postava zmlácená a většinu dílu proleží na gauči. Takovéto epizody měl Daredevil, Luke i Punisher, teď je to u Dannyho. A tato linka je zpracovaná poměrně dobře, dostáváme díky ní naprosto vynikající scény mezi Dannym a Wardem, přičemž nejlepší je samozřejmě ta finální. Sice je tu ten extrémně divný monolog Dannyho o dracích, který je takové to typické psychologické žvatlání, které nemá pro mě osobně moc smysl, ale to jsem schopný přežít :D Dostáváme samozřejmě i naprosto perfektní akční scénu mezi Misty s Colleen a Mary, která je fakt dobrá a Mary je určitě jeden z mých nejoblíbenějších charakterů 2. série i přes to, jak málo prostoru má. A samozřejmě zde máme i Davose, který přebral identitu Iron Fista a na něm chci zmínit dvě věci. Zaprvé, jeho červená ruka, i přes to, že občas vypadá hrozně levně, tak je poměrně cool :D A zadruhé, hrozně se mi líbí, jak zpracovávají tuhle linku „záporák, který získal schopnosti, po kterých roky toužil“. Líbí se mi, že se z Davose nestal žádnej hajzl, co chce zničit svět, ale naopak, Davos se snaží vymlátit kriminálníky a gangy, což je dost fajn. A scéna v klubu je poměrně super. Hodnocení: 74% ()