Manhattan Love Story (TV seriál)

Komedie

USA, 2014, 11x22 min

Óukej, óóukej, óóóukej... s trochou toho mučení přiznávám, že jsem těm cool voice-overum taky naletěl, a po dvou dílech tomu tudíž dávám zelenou. Nicméně v příštích epizodách už bych rád narazil taky na nějaký další chvályhodný prvky, jinak z toho něco víc než průměrný hodnocení těžko bude.(9.10.2014)

Překvapení, které mě na sebe prvně upoutalo po shlédnutí traileru. Už tehdy mě zaujal vnitřní hlas hrdinů (voiceover), který dal vzpomenout na příběhy, které se odehrály ve Scrubs v hlavě JDho. Seriál sám o sobě by se zařadil do naprostého průměru, ale jak se ukázalo, tak právě tyto voiceovery ho z něho vytahují. Hlavním hrdinům totiž přihrávají opravdu zábavné hlášky a nám dávají něco navíc oproti jinými romantickým komediím. Obsazení se mi líbilo, ústřední pár byl sympatický. Trochu škoda, že víc prostoru nedostal Kurt Fuller, kterého jsem si oblíbil v Psych. Celkově shrnuto, i tato jednohubka stojí za shlédnutí a jistě mnohé napadne, že byla zrušena neprávem a předčasně. Já bych se na Love Story Petera a Dany vydržel dívat dál...(15.2.2015)

Nijak extra, ale přeci ne tak špatné aby musel být seriál ukončen jako první v sezoně.(7.11.2014)

Po druhém shlédnutí snižuju hodnocení. On je sukničkář v převýchově, který se tváří jakože už to myslí vážně a ona je maloměstská naivka. Ani jeden vlastně neví jestli spolu být nebo ne. Možná, že kdyby bylo od začátku jasné, že tento projekt bude mít jen 11 dílů, tak by si nenechávali scénáristi otevřené zadní vrátka. Ani ona ani on to nedokázali zachránit.(29.8.2018)

Koukatelné, úsměvné, ale občas na hraně, snad se nepřeklopí. Líbí se mi, jak bloncka hraje lehce uťápnutou naivku.(8.10.2014)