Tahle divadelní kavárna asi nebude úplně obyčejná. Pravidelně se tu u jednoho stolu schází Samuel Beckett a Fernando Arrabal a popíjejí pivo anebo whisky. Řek Markos (Nikos Kouris), ačkoliv fascinován vším co vidí a slyší kolem, se po dvanácti letech v Paříži připravuje na velký návrat do rodné země. Amatérský spisovatel cestuje autem s přítelem Maxem (Adrian Frieling) a jeho nádhernou snoubenkou Collete (Doukissa Nomikou). V Aténách jim někdo vykrade auto... Nenásilné přecházení fikce, reality, přítomnosti spolu s dávnou minulostí spoluutváří atmosféru prazvláštního roadtripu, v němž motivace ale ani směřování postav nejsou zpočátku zcela jasné. (dopitak)

dopitak

Ty scény v kavárně! Nic se tam neděje, a je to tak pohodově hlaďoučce natočené, že by jeden zpíval! Moc se mi to líbilo, a když se tam objevila ještě Doukissa Nomikou...  Roadtrip už tak zábavný, ale setkání s profesorem zase vyšvihne laťku vysoko. Moc zvláštní, krásný film jenž mě odkazuje hledat jemu co nejpodobnější. Vřele doporučuji všem milovníkům řeckého jazyka, protože kdy jindy uslyšíte Samuella Becketta hovořit jazykem našich předků. ()