• Kothy
  **

  Docela podceněná talk show Diany Kobzanové na Óčku. Některé díly mi přišly dobré.(5.11.2015)

 • tyna97
  *

  Jednou za 150 let se tam nachomýtne host, na kterého se musím podívat. Jinak nic extra.(13.7.2014)

 • Psycho.R
  **

  Talk show u nás umí udělat opravdu jen málokdo. Na vrcholu je určitě Kraus, o dvě třídy níž Šíp a pak zbytek, včetně Diany.(23.2.2015)

 • Milonak
  odpad!

  Pane bože, dneska už může mít svůj pořad v televizi opravdu snad každý. Diana Kobzanová je sama o sobě nezajímavá a jako snad jediná Miss není ani moc hezká, ale budiž... Ale proč by zrovna ona měla mít vlastní pořad, kde se snaží někoho zpovídat? Pitomý otázky (proč DRZÁ, když taková vůbec není?), absolutně nezáživný pořad, který jsem měl - i přes svou délku 15 minut - problém vůbec dokoukat. Naprosto zbytečná záležitost, silně mi připomíná marnou snahu dalších 2 figur o vlastní talk-show se stejným výsledkem. Figury se jmenují Tomáš Hanák a Luboš Xaver Veselý.... 0%(23.8.2014)

 • kingik
  odpad!

  Předně, pořad nesl název "Drzá Diana" a opravdu jsem od moderátorky Kobzanové neviděl žádné drzé výpady proti hostům, které talk-show ve svém názvu zvěstuje. A pak je problém, jestli brát modelku za dobrou moderátorku či nikoliv. Pozování před foto objektivem jí jde mnohem líp, než zpovídaní českých celebrit. Je celkem fotogenická, což se o ní nedá prohlásit před kamerou ve studiu hudební stanice. Žalostné dekorace si říkají o značné vylepšení, protože horší už je jen vybavení "Miniduelu" s Punčochářem na Primě. Závěrečné shrnutí: Dianina talk-show je jedna velká zoufalost bez pořádně dramaturgického konceptu, která nic nesplní ohledně provokativního názvu a je k hostům mírná jako beránek a velmi přátelská. Výběr hostů se celkem povedl, ačkoliv jde v rámci sledovanosti o ty bulvárně nejprovařenější, a navíc, když rozhovor s nimi probíhal, či spíše konverzace v dosti formálním až přátelském duchu, tak to celé postrádalo jakýkoliv smysl a zajímavost. Dominovala fádnost. Moderování modelkám není vlastní, a i když Diana není úplné kopyto, tak by se měla svého kopyta rozhodně držet a Frolíkova zvláště. Mé hodnocení: 0%(13.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace