Ballard si v Paříži najde prostitutku, aby mu překládala z francouzštiny, kterou poslouchá ve vysílačce. Ballard se chce dozvědět, kde je Dimitrij. Kate je vyslýchaná na policii. Nina chce, aby spolupracovala. Martin s Terencem Gravesem zjistili, že Doku dostává šifrované zprávy od někoho z mešity. Martin (Dimitrij) dá za úkol Ilyaně zjistit o tom více. Pro Martina (Dimitrije) si přišel agent Ballard a agentka Gabriela. Pak vidíme mladého Terence Gravese, který měl v roce 1976 poměr s jiným mužem. Ballard tlačí na Dimitrije, aby se přiznal, ale ten spolupracovat nechce. Gabriela pak s Ballardem tančí a zve ho k sobě domů, ten ale odmítá. Terence jede na ministerstvo a tam dojedná s ministrem a Blažkem Dimitrijovo propuštění s tím, že Dimitrij je důležitý pro jinou operaci. Když se ptá Blažek, proč o tom neví, Terence mu řekne, že mají podezření, že někdo vynáší informace. Terence netuší, že je to právě Blažek. Ten pak využije situace a volá Dokuovi. Neřekne mu ale o tom, že Dimitrij je agent, ale slíbí mu, že za padesát tisíc pro něj vyjedná jeho propuštění. Doku souhlasí. Ballard si odváží Martina, ale na letišti je zastaven Ninou, která si vyjednala jeho převzetí pod MI6. Mladý Terence dostal poštou fotky, kde byl zachycen s mladým mužem v posteli. Terence je později vydírán neznámými muži, kteří po něm chtějí složky o agentech z MI6, jinak by mu zničili kariéru. Terence přemýšlí o sebevraždě, ale nakonec to neudělá. Terence nyní předává zprávy i Moskvě. To je vidět i v roce 2001, kde se setká s člověkem zřejmě z ruské tajné služby a říká mu, jaké mají plány s generálem Arsanovem. Za Terencem pak přijde mladší muž a svádí ho, Terence ho ale odmítne. Martin je u Ilyany a ta mu ošetří zraněnou ruku, pomalu se zbližují. V současnosti je Martin u Kate, se kterou má jít do tajné akce v Praze proti Tamirovi, který zřejmě plánuje teroristický útok. Ballard volá Gabriele a říká jí, že dostal Dimitrije a pak mu ho zase sebrali. To Ballarda zlomilo a tak se s Gabrielou rozloučí a zastřelí se. (TV Prima)