Nový původní formát alternativní zábavy přivádí na televizní obrazovky pět populárních herců, výstředního moderátora, netradiční zábavné disciplíny, neúprosného arbitra a soutěž, jejíž vítěz získá šanci moderovat televizního Silvestra. Marek Daniel, Josef Polášek, Bára Poláková, Tomáš Měcháček a Tomáš Jeřábek se v každém díle stávají pěti různými postavami, které vzájemně soupeří o nejlepšího komika televizní zábavy. Show je založená na soutěži v bavičských schopnostech, kde jde především u herců o to vtipně a nápaditě reagovat na zadané úkoly, které jsou mnohdy ztíženy rozmanitými fyzickými i mentálními překážkami. Výkony účinkujících doprovází často také sarkastické vstupy moderátora Jakuba Žáčka a hodnotí je pak arbitr Lumír Tuček za pomocí grafů a tzv. koláčů sledovanosti i divácké spokojenosti. Výsledkem je odvážná a neopakovatelná zábava na hranici situační komiky, grotesky, parodie, černého humoru a improvizace. (Česká televize)

skalicky

Jasný souhlas s lookou,i když chápu některé negativní komentáře! Na poprvé jsem to vůbec nepobral drbal si hlavu nad tím kam čt vyhazuje koncesionářské poplatky,.......a podruhé jsem si mohl roztrhnout hubu! Takovej český Sacha Baron Cohen mixed s partičkou!!80% ()

Neklan006

hahaha hehehe hihihi hohoho huhuhu. tak jsme se zasmáli kluci a teď běžte zase radši točit Blaníka a reklamy pro Kellnera ()

hony23

První díl celkem slušný , nechápu nízké hodnocení zdejší komunity. Pokud jste členy Planety Nova, hvězdičkujte si estrády na Telce, ČT 2 nabízí alternativnější zábavu. ()

trx2010

Vytříbeny humor se silným inteligentním podtextem. S klukama v intelektuální pražské kavárně se tomu hodně smějeme. ()

petersonovic

Výborný jména, výbornej moderátor, dá se na tom něco zkazit? Dá. Pardon, ale proti tomuhle pořadu je Partička kvalitní, velmi zábavný pořad. Jestli se alternativní zábavou myslí "když nemůžu vymyslet něco vtipnýho, řeknu něco sprostýho nebo někoho kopnu", tak nechci bejt nikdy alternativní. Mám rád trapnohumor, ale tady o něm neni řeč. Tady tenhle pořad neni trapnej, je ubohej, postrádající jakoukoliv myšlenku. O co tady komu jde? Je pravda, že na Polski film jsem se taky těšil jako malej, jména herců pro mě byla jistou zárukou kvalitní komedie a na konci filmu jsem čuměl s otevřenou hubou a říkal si WTF??? Neuvěřitelný zklamání. V tomhle případě tomu není ani o trochu jinak. Proč nemůže existovat opravdu zabavnej, klidně i sprostej, ale hlavně chytrej pořad, kde není všechno založený na neřízenym slovnim průjmu. Perlička byl prostřih na diváka, kterýmu zřejmě spadlo něco do oka a bylo to podaný, jako že si utírá oči od slz smíchu. To vám tak bude někdo žrát. Jedna hvězdička za Žáčka, ten jedinej mě nezklamal, byl dobrej jako vždy. ()