poster

Avengers Přísně Tajné: Black Widow a Punisher

 • Avengers Confidential: Black Widow & Punisher

 • japonský

  アベンジャーズ コンフィデンシャル: ブラックウィドウとパニッシャー

 • Marvel Avengers Confidential: Black Widow & Punisher

Animovaný / Akční / Sci-Fi

USA / Japonsko, 2014, 83 min

Předloha:

Ross Andru (komiks)

Scénář:

Micutaka Hirota
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kenkaku
  **

  Ano, mít Black Widow a Punishera v jednom filmu je plus. Obzvlášř Punisher - kterého já rád. Bohužel Natašku jsem kak nějak nepoznával. Na můj vkus se stavěla do role labilní fňunky a její zadumané debaty bejvalým jsou opravdu na pěst. Japonský naturel z toho doslova stříká. Také celkem nečekaně jsem nějak zle bral animaci. Přišla mi odfláknutá a příliš "trhaná". Kdybych ale měl charakterizovat film jedním slovem, byla by to nuda... takže... film mě nenaštval. Pouze nudil.(3.7.2015)

 • Raziel_cz
  *

  Film podtrhující fakt, že Black Widow je jedna z nejzbytečnějších členů Avengers (nejvíc na hovno je Hawkeye, který se tu samozřejmě pro maximální zhnusení musí minout taky) a nezachraňuje ji ani hlas Jennifer Carpenter. Koukal jsem na to hlavně kvůli Punisherovi a ačkoliv tu má několik málo dobrých momentů, je vidět, že zoufalí scénáristé neměli ponětí, jak s ním pracovat. Přestože je v názvu, na plátně ho uvidíte především v druhé polovině minimálně a veškeré jeho přispění do jakékoliv konverzace je pořád dokola plochý vzorec: Dělám věci po svém/jestli ho nezabiju, umřou nevinní lidé/mám výsledky, vy ne. Navíc (zdravím japonské animátory) se radši prohání mezi haldou nepřátel s dvěma pistolemi, než aby na to šel alespoň zdánlivě takticky jako v komiksech, prostě bída. K tomu plná nekonzistentních postav i oponentů (někdy jde kov prostřelil, jindy ne, jedna rána nezranitelného nepřítele nezastaví, druhá odhodí přes místnost...). Mimochodem ta věc, co mezi Avengers nahradila Kapitána Ameriku, je proboha kdo? A vůbec smysl toho všeho mi taky uniká.(7.5.2014)

 • BreHas26
  ****

  Anime nemám rád, ale tenhle filmek se hned zařadil mezi mé oblíbené. Punisher je moje velmi oblíbená postava a Black Widow také. Oba dva jsou taky důvodem, proč jsem se na AC:BW&P musel hned podívat (teď zkusím ještě dohnat Iron Mana). Animace pěkná, příběh hodně dobrý, hudba je OK, Black Widow a Punisher jsou super. Málo chybělo do plného počtu. P.S.: Kdyby byl v takovém podání animovaný film o Punisherovi se stejným dabérem, tak by to bylo super, protože Punisher tady vede.(27.3.2014)

 • KoRner
  ***

  Veľmi tupý príbeh obalený do pekného anime hábu v japonskom štýle. Romantika s Black widow je takmer neznesiteľná s patetickými dialógmi, našťastie je tam častejšie Punisher, ktorý je fakt zaujímavá komixová postava. Rozpoltený drsniak, ktorý masakruje nepriateľov, nepozerajúc na to, že komixoví hrdinovia (ale aj záporáci) proste nezabíjajú. Soundtrack je akoby vystrihnutý z 80tych rokov, gitarové sólička a tak... a to osobne môžem, celkom sa to k atmosfére filmu hodí.(3.8.2015)

 • kulyk
  **

  Jako nevím, proč to pořád dělám. Snad touha přiblížit se mladé generaci i jinak, než v baloňáku s kapsami vyfedrovanými lízátkem a lentilkou, nebo cože.... Tak jsem si zase pustil hýrou komick. A je to blábol, nečekaně, že. Mám-li se pokusit o nezaujaté hodnocení, pak snad takto: film je animovaný, a to barvičkami. Prakticky z celého spektra, na pixelkách se potěšitelně nešetřilo. Vystupují v něm postavy, které se opakovaně objevují i v jiných ,,dílech" s podobnou tématikou. Díky tomu si jedinec, postižený obdivem k márvelovskému světu, může užít celou řadu hravých a propracovaných odkazů, hlášek a přesmyček. Za vznikem stojí japka, tudíž se potěší i pohledem na žertovnou obrookou figurku teenagerského vědce, hýkající v rytmu manga, logikou vzešlou ze psí prdele a jedním, dvěma velkoduchými proslovy o prdu. Přeji mu příjemnou zábavu a minimum šikany při dospívání. Debilovi.(5.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace