Avengers Přísně Tajné: Black Widow a Punisher

• Marvel Avengers Confidential: Black Widow & Punisher

Animovaný / Akční / Sci-Fi

USA / Japonsko, 2014, 83 min

Předloha:

Ross Andru (komiks), Don Heck (komiks)

Micutaka Hirota
  • Shaleman

Strašně nudná rutina. Obsazení Punishera jako hlavní postavy mě překvapilo a navnadilo. Bohužel, jaké bylo mé zklamání, když se ze slibného dua vyklubal krvavý přeakčnělý kolovrátek. Najednou mi tam ten Iron Man, Captain Amerika a další hrozně chyběli a to je moc nemusím. Avengerům více slušelo filmové blockbuterové pojetí ala komerce na peníze. DC opět vede.(19.4.2015)

Anime nemám rád, ale tenhle filmek se hned zařadil mezi mé oblíbené. Punisher je moje velmi oblíbená postava a Black Widow také. Oba dva jsou taky důvodem, proč jsem se na AC:BW&P musel hned podívat (teď zkusím ještě dohnat Iron Mana). Animace pěkná, příběh hodně dobrý, hudba je OK, Black Widow a Punisher jsou super. Málo chybělo do plného počtu. P.S.: Kdyby byl v takovém podání animovaný film o Punisherovi se stejným dabérem, tak by to bylo super, protože Punisher tady vede.(27.3.2014)

• kaylin

Zase jedni superhrdinové v japonské animaci. Na první pohled to nevypadá nějak moc lákavě, na pohled druhý je to přesně takové. Rádoby špionské, rádoby zamotané, ale přitom neskutečně přímočaré a i přes přítomnost dvou zajímavých (titulních) postav je to akorát klasická nuda boje dobra se zlem. Ale tak co, superhrdinové táhnou, tak se podobné zbytečné příběhy dál budou natáčet.(25.4.2014)

PUNISHER - Hrdina nebo vrah? Blac Widow a Punisher v jednom příběhu s akcí od Avengers. Kreslené s citem pro detaily, dobře namluvené, Český dabink také ujde akorát, že příběh je plný klišé a vypadá strašně jednoduše. V podstatě je to jen příběh ala komiks na pokračování. CITÁT - Je třeba dodržovat pravidla......... Při akčních scénách hraje mnohdy tak monotonní hudba, že jsem u toho pomalu usínal. Teprve s příchodem Iron Mana se začalo něco dít a příběh vyprodukoval i pár dobrých hlášek. CITÁT - Jsem rád, že jsi stejný bručoun jako vždycky.......... Finální bitva je bombastická, ale nezachrání, to co bylo před ní.(19.7.2014)

Nie je to zlé. Black Widow a Punishera tak často na tácke nedostávame, takže aj toto je velké plus tohto animáku. Hlavnej dvojke to celkom sedelo, hlavne Punisherovi. Jeho drsňáctvo mi už pomaly aj začínalo chýbať. Za to Black Widow aj keď predvedie pár slušných akcii, jej románik ma moc nebral a dosť to miestami brzdilo tempo filmu. Celý team Avengers sa objaví len na konci, takže ich nečakajte. Inak celkom fajn animák. 70% - 3*(23.3.2015)