Avengers Přísně Tajné: Black Widow a Punisher

• USA Avengers Confidential: Black Widow & Punisher (více)

Poté, co zasáhl do přísně tajné mise, je PUNISHER vzat do vazby AGENTEM S.H.I.E.L.Du a AVENGEREM, BLACK WIDOW. Na příkaz ředitele Nicka Furyho jsou Punisher a Black Widow posláni na misi, aby zastavili LEVIATHANA, světovou teroristickou organizaci, která plánuje prodat ukradenou technologii S.H.I.E.L.D tomu, kdo dá nejvíc. Teď musí samozvaný ochránce zákona a tajný agent spolupracovat, aby se tato technologie nedostala do nesprávných rukou. Osud světa a osud AVENGERŮ visí na vlásku. (Filmbox)

Zeebonk

Jak ten čas letí a já se pravidelně proprsťuji většími a většími kvanty komiksů, tak pomalu, ale jistě docházím k závěru, že superhrdinské animáky stojí za uschlou mrdku v rozcuchaném afru somálské štětky. A to neříkám kvůli odvážným slovům Alana Moorea v jednom z jeho nejnovějších interview, ale prostě jen proto, že nevěřím, že superhrdinský komiks dokáže ještě jakkoli uspokojit mé geekovské libido. A když mě neuspokojí handjob od výtvarně a scénáristicky fenomálních děl, tak co mi asi tak může nabídnout nějaký tuctový tévé shit s lacinou animací a slaboduchou stórkou? Avengers confiblablablabla mi zkřížil cestu zrovna ve chvíli, kdy mnou cloumala existenciální krize. Kdy mi varlata začala vyplňovat volný prostor v trenýrkách. Kdy jsem se konečně naučil říct: "Tímhle si kurva nebudu zasírat sítnici!!" Tak si radši čapněte nějakou tu rezervu na mé hodnocení, neboť jsem zaujatý zmrd, jehož pohárek trpělivosti nad superhrdinským hovnařením oficiálně přetekl. ()

kulyk

Jako nevím, proč to pořád dělám. Snad touha přiblížit se mladé generaci i jinak, než v baloňáku s kapsami vyfedrovanými lízátkem a lentilkou, nebo cože.... Tak jsem si zase pustil hýrou komick. A je to blábol, nečekaně, že. Mám-li se pokusit o nezaujaté hodnocení, pak snad takto: film je animovaný, a to barvičkami. Prakticky z celého spektra, na pixelkách se potěšitelně nešetřilo. Vystupují v něm postavy, které se opakovaně objevují i v jiných ,,dílech" s podobnou tématikou. Díky tomu si jedinec, postižený obdivem k márvelovskému světu, může užít celou řadu hravých a propracovaných odkazů, hlášek a přesmyček. Za vznikem stojí japka, tudíž se potěší i pohledem na žertovnou obrookou figurku teenagerského vědce, hýkající v rytmu manga, logikou vzešlou ze psí prdele a jedním, dvěma velkoduchými proslovy o prdu. Přeji mu příjemnou zábavu a minimum šikany při dospívání. Debilovi. ()

Terva

PUNISHER - Hrdina nebo vrah? Blac Widow a Punisher v jednom příběhu s akcí od Avengers. Kreslené s citem pro detaily, dobře namluvené, Český dabink také ujde akorát, že příběh je plný klišé a vypadá strašně jednoduše. V podstatě je to jen příběh ala komiks na pokračování. CITÁT - Je třeba dodržovat pravidla......... Při akčních scénách hraje mnohdy tak monotonní hudba, že jsem u toho pomalu usínal. Teprve s příchodem Iron Mana se začalo něco dít a příběh vyprodukoval i pár dobrých hlášek. CITÁT - Jsem rád, že jsi stejný bručoun jako vždycky.......... Finální bitva je bombastická, ale nezachrání, to co bylo před ní. ()

Shakers

Nie je to zlé. Black Widow a Punishera tak často na tácke nedostávame, takže aj toto je velké plus tohto animáku. Hlavnej dvojke to celkom sedelo, hlavne Punisherovi. Jeho drsňáctvo mi už pomaly aj začínalo chýbať. Za to Black Widow aj keď predvedie pár slušných akcii, jej románik ma moc nebral a dosť to miestami brzdilo tempo filmu. Celý team Avengers sa objaví len na konci, takže ich nečakajte. Inak celkom fajn animák. 70% - 3* ()

Ratemus

Jeden z nejlepších animáků Marvelu, ani mi tak nevadí ten asiatskej look, je to takové temné a funguje to. Punisher jako moje nejoblíbenější postava Marvelu splnuje veškerá má očekávání, je to prostě řízek. Avengers ke konci potěší a Stark výborně hláškuje. Kresba je příjemná a děj nenudí, více takových filmů. ()