Reklama

Reklama

Jackie & Ryan

  • USA Your Right Mind (neoficiální název) (více)
Trailer

Obsahy(1)

V diaľave sa črtajú zasnežené kopce Ogdenu, miesta, ktoré má svoje nikdy nevypovedané tajomstvá. Sem sa rúti i nákladný vlak plný prázdnych vagónov. V rohu jedného z nich sa vezie i čierny pasažier ukrývajúci sa pred ostrým vetrom. Na prenosnom variči si zohrieva vodu na kávu a pritom si pofajčieva z ušúľanej cigaretky.
Ryan (Ben Barnes) cestuje už od šestnástich a všetko, čo vie, ho naučil jeho kamarát prezývaný Cowboy, ktorého do Ogdenu prichádza navštíviť na jednej zo svojich dobrodružných tuláckych ciest. Pri putovaní si, ako obvykle, zarába na živobytie pouličnou hrou na gitaru. Práve na ulici spoznáva mladú a krásnu Jackie (Katherine Heigl), ktorá prechádza veľmi ťažkým životným obdobím. Toto stretnutie vyústi do situácií, ktoré môžu obom zmeniť ich doterajšie životy. (sochoking)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (17)

eLeR 

všechny recenze uživatele

Vyzerá to tak, že nejaký fešák vo filme brnkne na struny a ja prihodím jednu hviezdičku. Ale seriózne. Na dvojicu Katherine a Ben som si musela zvykať, nehodili sa mi k sebe, ale zvykla som si. Náhodou sa stretnú dvaja neznámi, sú chvíľu spolu, je im dobre ... potom on sa poberie ďalej a ona tiež, a nemáte tušenie ako tie ich príbehy budú pokračovať a ako dopadnú, ešteže si vymenili telefónne čísla. Nič svetoborné, ale celkom sa to dobre pozeralo a hlavne počúvalo. ()

Sinecod 

všechny recenze uživatele

Bez tří dnů je to rok, co jsem tenhle film viděla. Co mi utkvělo v hlavě? I Katherine už dohnal věk, její svěšená tvář mě vyděsila a i po roce pořád vidím její váčky pod očima, navíc nechápu, proč obsadili herečku, která má představovat bývalou zpěvačku, ale absolutně neumí zpívat (ale ve filmu nebylo zmíněno, že ukončila kariéru, protože neumí zpívat). Pak je tam nějaká divná láska. A pak Ben. Vy jste věděli, že je tak hezký a že umí zpívat? Hudba perfektní, i po tom čase ji mám ve svém stálém playlistu a s chutí si ji poslechnu, hlavně Southbound a jeho přezpívaná verze Last Kind Words. Takže vlastně dobrý. ()

Reklama

emma53 

všechny recenze uživatele

Jen vezme Ryan do ruky kytaru a emma je ztracená. Moc hezky se mně poslouchal a po dlouhé době jsem nechala dojet i závěrečné titulky s jeho kytarou a zpěvem. Hudební podkres byl taky kytarový a příběh si můžete dovyprávět už sami. V tom je velká výhoda, že může být jakýkoliv, podle vašich představ a nikdo vám do toho nebude kibicovat. Tak šup šup, házejte mu do toho penálu od kytary nějaký drobáky, vždyť hraje pro vás a aby si mohl dát něco na zub ! ()

MartinezZ 

všechny recenze uživatele

Dvě hvězdy ne proto, že by to bylo vyloženě špatné, ale (SPOILER!) pro ten konec, kdy všechno, co jsme viděli, šlo vniveč a krom jedné písničky se z toho takřka nic nevyklubalo. Bohužel mi nesedí zádumčivé filmy o tom, jak se něco děje a nikam to nedospěje. To už by snad byl lepší i nějaký klišoidní závěr. ()

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Naprosto o ničem. Rozvádějící se bývalá zpěvačka (když pak zapěje, je rázem jasné, proč jí kariéra nevyšla) si začne s přítulným a hezkým bezdomovcem, který furt čeká na jakéhosi záhadného Kovboje, který se ale ne a ne dostavit. Bez energie, bez milostné vášně, bez zajímavého příběhu. SHRNUTÍ: Tak ona už nám Laura Palmer hraje babičky! ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama