Jackie & Ryan

• USA Your Right Mind (neoficiální název) (více)

V diaľave sa črtajú zasnežené kopce Ogdenu, miesta, ktoré má svoje nikdy nevypovedané tajomstvá. Sem sa rúti i nákladný vlak plný prázdnych vagónov. V rohu jedného z nich sa vezie i čierny pasažier ukrývajúci sa pred ostrým vetrom. Na prenosnom variči si zohrieva vodu na kávu a pritom si pofajčieva z ušúľanej cigaretky.
Ryan (Ben Barnes) cestuje už od šestnástich a všetko, čo vie, ho naučil jeho kamarát prezývaný Cowboy, ktorého do Ogdenu prichádza navštíviť na jednej zo svojich dobrodružných tuláckych ciest. Pri putovaní si, ako obvykle, zarába na živobytie pouličnou hrou na gitaru. Práve na ulici spoznáva mladú a krásnu Jackie (Katherine Heigl), ktorá prechádza veľmi ťažkým životným obdobím. Toto stretnutie vyústi do situácií, ktoré môžu obom zmeniť ich doterajšie životy. (sochoking)

mira.l

A mě se na to koukalo celkem dost dobře. Je to jeden z těch pomalu si plynoucích filmů, takový "ze života". Příjemná hudba, krásná, i když poněkud drsná zimní krajina jakéhosi zapadákova v Utahu, kočovný tulácký život Ryana, to vše mi dalo dohromady příjemnou podívanou. Nakonec i ten konec, o kterém jsem si tu přečet, že to celý zabil, nebyl zase tak nejednoznačný, čekal jsem to horší. Takže nakonec ... tam ty čtyři dám, protože je tam slušná dávka country:). ()

PepusGi11._

Děkuju všem,co se na tomhle filmu podíleli,tu hodinu a pul to pro mě byl obrovskej zážitek.....Nebyl jsem schopnej se od toho filmu odtrhnout,hudba nezkutečná,udělám všechno pro to,abych našel každou písničku,co v tomhle filmu hrála....Děkuju především hudbě pana Nicka Hanse,scénáři Pana Ami Canaan Mannana a famoznímu výkonu Katherine Heigl a Bena Barnes....S naprotým přehledem řadím tenhle film na 1.místo všech filmu,co jsem kdy viděl....Chci ho vidět znovu a znovu....Nemám co bych k tomu dodal,to nejduležitější,co mi tenhle film dal,mám v srdci :)..... ()

emma53

Jen vezme Ryan do ruky kytaru a emma je ztracená. Moc hezky se mně poslouchal a po dlouhé době jsem nechala dojet i závěrečné titulky s jeho kytarou a zpěvem. Hudební podkres byl taky kytarový a příběh si můžete dovyprávět už sami. V tom je velká výhoda, že může být jakýkoliv, podle vašich představ a nikdo vám do toho nebude kibicovat. Tak šup šup, házejte mu do toho penálu od kytary nějaký drobáky, vždyť hraje pro vás a aby si mohl dát něco na zub ! ()

eLeR

Vyzerá to tak, že nejaký fešák vo filme brnkne na struny a ja prihodím jednu hviezdičku. Ale seriózne. Na dvojicu Katherine a Ben som si musela zvykať, nehodili sa mi k sebe, ale zvykla som si. Náhodou sa stretnú dvaja neznámi, sú chvíľu spolu, je im dobre ... potom on sa poberie ďalej a ona tiež, a nemáte tušenie ako tie ich príbehy budú pokračovať a ako dopadnú, ešteže si vymenili telefónne čísla. Nič svetoborné, ale celkom sa to dobre pozeralo a hlavne počúvalo. ()

rikitiki

Naprosto o ničem. Rozvádějící se bývalá zpěvačka (když pak zapěje, je rázem jasné, proč jí kariéra nevyšla) si začne s přítulným a hezkým bezdomovcem, který furt čeká na jakéhosi záhadného Kovboje, který se ale ne a ne dostavit. Bez energie, bez milostné vášně, bez zajímavého příběhu. SHRNUTÍ: Tak ona už nám Laura Palmer hraje babičky! ()