poster

Jackie & Ryan

 • USA

  Your Right Mind

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Jackie a Ryan

Drama

USA, 2014, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PepusGi11._
  *****

  Děkuju všem,co se na tomhle filmu podíleli,tu hodinu a pul to pro mě byl obrovskej zážitek.....Nebyl jsem schopnej se od toho filmu odtrhnout,hudba nezkutečná,udělám všechno pro to,abych našel každou písničku,co v tomhle filmu hrála....Děkuju především hudbě pana Nicka Hanse,scénáři Pana Ami Canaan Mannana a famoznímu výkonu Katherine Heigl a Bena Barnes....S naprotým přehledem řadím tenhle film na 1.místo všech filmu,co jsem kdy viděl....Chci ho vidět znovu a znovu....Nemám co bych k tomu dodal,to nejduležitější,co mi tenhle film dal,mám v srdci :).....(13.1.2017)

 • emma53
  ***

  Jen vezme Ryan do ruky kytaru a emma je ztracená. Moc hezky se mně poslouchal a po dlouhé době jsem nechala dojet i závěrečné titulky s jeho kytarou a zpěvem. Hudební podkres byl taky kytarový a příběh si můžete dovyprávět už sami. V tom je velká výhoda, že může být jakýkoliv, podle vašich představ a nikdo vám do toho nebude kibicovat. Tak šup šup, házejte mu do toho penálu od kytary nějaký drobáky, vždyť hraje pro vás a aby si mohl dát něco na zub !(20.9.2015)

 • Aljak
  **

  Len sa mi to zdá, alebo sa z filmov o pouličných hudobníkoch stáva v poslednej dobe nejaká tuctová záležitosť? Folkové a country rytmy ma nejako neberú, takže ani tento štýl moje dojmy nepovzniesli. A čo sa týka ostatného deju, ten mohol byť celkom dobrý, ale nejako to všetko dostalo príliš málo priestoru. No očakávania boli rozhodne vyššie... Žiaľ, len 2*.(27.7.2015)

 • MartinezZ
  **

  Dvě hvězdy ne proto, že by to bylo vyloženě špatné, ale (SPOILER!) pro ten konec, kdy všechno, co jsme viděli, šlo vniveč a krom jedné písničky se z toho takřka nic nevyklubalo. Bohužel mi nesedí zádumčivé filmy o tom, jak se něco děje a nikam to nedospěje. To už by snad byl lepší i nějaký klišoidní závěr.(1.8.2015)

 • rikitiki
  **

  Naprosto o ničem. Rozvádějící se bývalá zpěvačka (když pak zapěje, je rázem jasné, proč jí kariéra nevyšla) si začne s přítulným a hezkým bezdomovcem, který furt čeká na jakéhosi záhadného Kovboje, který se ale ne a ne dostavit. Bez energie, bez milostné vášně, bez zajímavého příběhu. SHRNUTÍ: Tak ona už nám Laura Palmer hraje babičky!(5.11.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace