Jackie & Ryan

Your Right Mind

(neoficiální název)

Jackie a Ryan

USA, 2014, 90 min

Děkuju všem,co se na tomhle filmu podíleli,tu hodinu a pul to pro mě byl obrovskej zážitek.....Nebyl jsem schopnej se od toho filmu odtrhnout,hudba nezkutečná,udělám všechno pro to,abych našel každou písničku,co v tomhle filmu hrála....Děkuju především hudbě pana Nicka Hanse,scénáři Pana Ami Canaan Mannana a famoznímu výkonu Katherine Heigl a Bena Barnes....S naprotým přehledem řadím tenhle film na 1.místo všech filmu,co jsem kdy viděl....Chci ho vidět znovu a znovu....Nemám co bych k tomu dodal,to nejduležitější,co mi tenhle film dal,mám v srdci :).....(13.1.2017)

Hudba a romantika jde ruku v ruce, škoda, že jsem od tohoto snímku čekal trochu více. Obě hlavní postavy mám již z jiných filmů velmi rád, nicméně tady mi vůbec nesedli. Žádná chemie... Nejvíce mě štve, že není více záběrů této krásně zasněžené krajiny, které se krásně k hudbě hodí. Bylo by to poté více vtahující, takhle sem se koukal na film, který až ráno vstanu, tak nebudu vědět jak se jmenoval. Je to opravdu škoda, dávám 3 hvězdy jenom kvůli poslední písni, která to trochu zachránila.(30.9.2015)

A mě se na to koukalo celkem dost dobře. Je to jeden z těch pomalu si plynoucích filmů, takový "ze života". Příjemná hudba, krásná, i když poněkud drsná zimní krajina jakéhosi zapadákova v Utahu, kočovný tulácký život Ryana, to vše mi dalo dohromady příjemnou podívanou. Nakonec i ten konec, o kterém jsem si tu přečet, že to celý zabil, nebyl zase tak nejednoznačný, čekal jsem to horší. Takže nakonec ... tam ty čtyři dám, protože je tam slušná dávka country:).(2.9.2016)

Vyzerá to tak, že nejaký fešák vo filme brnkne na struny a ja prihodím jednu hviezdičku. Ale seriózne. Na dvojicu Katherine a Ben som si musela zvykať, nehodili sa mi k sebe, ale zvykla som si. Náhodou sa stretnú dvaja neznámi, sú chvíľu spolu, je im dobre ... potom on sa poberie ďalej a ona tiež, a nemáte tušenie ako tie ich príbehy budú pokračovať a ako dopadnú, ešteže si vymenili telefónne čísla. Nič svetoborné, ale celkom sa to dobre pozeralo a hlavne počúvalo.(28.7.2015)

• MartinezZ

Dvě hvězdy ne proto, že by to bylo vyloženě špatné, ale (SPOILER!) pro ten konec, kdy všechno, co jsme viděli, šlo vniveč a krom jedné písničky se z toho takřka nic nevyklubalo. Bohužel mi nesedí zádumčivé filmy o tom, jak se něco děje a nikam to nedospěje. To už by snad byl lepší i nějaký klišoidní závěr.(1.8.2015)