Jackie & Ryan

Your Right Mind

(neoficiální název)

Jackie a Ryan

USA, 2014, 90 min

Jen vezme Ryan do ruky kytaru a emma je ztracená. Moc hezky se mně poslouchal a po dlouhé době jsem nechala dojet i závěrečné titulky s jeho kytarou a zpěvem. Hudební podkres byl taky kytarový a příběh si můžete dovyprávět už sami. V tom je velká výhoda, že může být jakýkoliv, podle vašich představ a nikdo vám do toho nebude kibicovat. Tak šup šup, házejte mu do toho penálu od kytary nějaký drobáky, vždyť hraje pro vás a aby si mohl dát něco na zub !(20.9.2015)

• Aljak

Len sa mi to zdá, alebo sa z filmov o pouličných hudobníkoch stáva v poslednej dobe nejaká tuctová záležitosť? Folkové a country rytmy ma nejako neberú, takže ani tento štýl moje dojmy nepovzniesli. A čo sa týka ostatného deju, ten mohol byť celkom dobrý, ale nejako to všetko dostalo príliš málo priestoru. No očakávania boli rozhodne vyššie... Žiaľ, len 2*.(27.7.2015)

• MartinezZ

Dvě hvězdy ne proto, že by to bylo vyloženě špatné, ale (SPOILER!) pro ten konec, kdy všechno, co jsme viděli, šlo vniveč a krom jedné písničky se z toho takřka nic nevyklubalo. Bohužel mi nesedí zádumčivé filmy o tom, jak se něco děje a nikam to nedospěje. To už by snad byl lepší i nějaký klišoidní závěr.(1.8.2015)

Vyzerá to tak, že nejaký fešák vo filme brnkne na struny a ja prihodím jednu hviezdičku. Ale seriózne. Na dvojicu Katherine a Ben som si musela zvykať, nehodili sa mi k sebe, ale zvykla som si. Náhodou sa stretnú dvaja neznámi, sú chvíľu spolu, je im dobre ... potom on sa poberie ďalej a ona tiež, a nemáte tušenie ako tie ich príbehy budú pokračovať a ako dopadnú, ešteže si vymenili telefónne čísla. Nič svetoborné, ale celkom sa to dobre pozeralo a hlavne počúvalo.(28.7.2015)

Hudba a romantika jde ruku v ruce, škoda, že jsem od tohoto snímku čekal trochu více. Obě hlavní postavy mám již z jiných filmů velmi rád, nicméně tady mi vůbec nesedli. Žádná chemie... Nejvíce mě štve, že není více záběrů této krásně zasněžené krajiny, které se krásně k hudbě hodí. Bylo by to poté více vtahující, takhle sem se koukal na film, který až ráno vstanu, tak nebudu vědět jak se jmenoval. Je to opravdu škoda, dávám 3 hvězdy jenom kvůli poslední písni, která to trochu zachránila.(30.9.2015)