ČESKÁ MISS 2014 (TV pořad)

Soutěžní / Publicistický

Česko, 2014, 105 min

Michael Čech
  • terrore

No jedna hvězda za Sophii Loren, která je pořád krásná a elegantní. Jinak pořad byl nudný, bez života a Bouček tu nudu ještě víc umocnil. A rozhovor se Sophii Loren v angličtině byl trapas. Sophia je Italka jak poleno a i když anglicky mluví, je o ní známé po celém světě, že rozhovory poskytuje pouze v italštině. Takže si měli pořídit překladatele. Trapas!(12.8.2017)

• Godhaj

,,A jak poznáš, že je někdo tak trochu mrtvej?“ Nedá se svítit, úspěch či neúspěch Miss z poloviny visí na moderátorovi. A Bouček, to je hrozná volba. Mluví mu to sice plynně, ale to co ze sebe vypouští, to je hrůza. Chová se jako rozmazlený fracek a k finalistkám je neslušný až hrubý. Ono pro ně musí být hodně těžké zazářit v dialogu o dvou větách s hlupcem jako Bouček, který nemá lepší nápad, než si z nich utahovat. Matně si pamatuju moderátorského prince Miss Čenského, který se choval noblesně a byl prostě na úrovni. Co se týče video vzpomínek ze zámoří a písničkových vstupů, ty mě nudily podobně jako obecenstvo v sále. I na Sophii Loren bylo vidět, že si večer neužívá, a trochu působila jako by do sálu zabloudila.(24.10.2014)

• NinonL

Zamindrákovaný a ironický Bouček se na tuto soutěž vyloženě nehodí, pokud má mít soutěž krásy jakous takous noblesu. Pan moderátor předvedl jen pouliční hašteření III. kategorie. Litovala jsem Sophii Loren, která se musela cítit jako na nějakém candrbále. Snad jí ty jeho splašky nikdo nepřekládal doslova. Hvězdička je pro zúčastněná děvčata, která zachovala klid a nedala spratkovi někde v zákulisí do zubů. Nelíbila se mi ani stará mladá Lucie Bílá, které už póza Ženy vamp vyloženě nesluší. Hlavní výtka je ovšem na organizátory včetně paní Bakalové. Měla se soustředit na porod a práci na soutěži nechat odborníkům.(30.3.2014)

• kingik

Postavy vysoustruhované, uvažování pilinoidní a vlasy a obličeje jim vizážisté zkrášlovali celý den, než večer deset finalistek nastoupilo před porotu v 10. jubilejním ročníku České Miss, aby následně soupeřily o korunku krásy. Na co jim vlastně bude, ani nikdo pořádně neví. Rok od roku jde soutěž rapidně dolů, protože se do ní hlásí tuctovky postrádající kouzlo osobnosti. To měla letos vykompenzovat pozvaná Sophia Loren. Charismatická dáma, o které se traduje, že umí stárnout, ale od počátku na ní bylo znát, že na zábavu má určitě své nároky a těžko říct, zda ji večer bavil, i když na obdobnou otázku v závěru odpověděla pozitivně. Moderátor Libor Bouček vykrádal letošní Oscary, když ho nenapadlo nic lepšího, než po vzoru Ellen DeGeneres pořídit pár selfie snímků. Ona na nich měla Pitta a spol. On Donutila, Mareše, Vignerovou a spol. Celý večer zřejmě pojal podle sebe vtipně, ale není to žádný vtipný glosátor, i když sebejistota z něj číší. Pokud se do něčeho rádoby vtipného pustil, bylo znát, jak moc chce gag vypointovat. Ani jednou se mu to nepodařilo. Ticho v sále to zbytečné trapnění jen zdůraznilo. Abych ho jen nehanil, je lepší ho slyšet než vidět, protože přebrepty jsou u něj velkou vzácností. Na promenádu v plavkách se už nečeká, až na konec klání. Bikinám patřila hned první třetina. Proti této prezentaci z pánské účasti v sále, tak i u obrazovek, nemohl nikdo vznést námitky. Holkám to slušelo. Odboural bych zvaní pořád stejných umělců pro vyplnění hudebních vystoupení. Gott, Chinaski nebo Bílá už opravdu nikoho nepřekvapí. Bílá alespon unylý večer rozjela cover verzí "Shook Me All Night Long" od AC/DC opatřenou českým textem. Celeste Buckinhgham je natolik ve svém projevu nesympatická, že to opět s jejím příchodem na scénu šlo dolů. Pak to dovršil Václav "Noid" Bárta, který hudební číslo naflákal vlastní interpretací písně "Chci zas v tobě spát" od Lucie. Sál na tu výzvu opravdu reagoval lehkým podřimováním, ačkoliv nezpíval špatně. Když přišla na řadu volná disciplína, tak se jen potvrdilo, že holky jsou opravdu jen do výkladní skříně, ale spíše letního výprodeje nebo prodejny, která se bude rušit, protože na jejím místě vyroste nový obchodní dům. Pocit, že ta děvčata nemají co nabídnout, zkrátka většinu času převládal. Stejnou měrou to platilo o celé téhle dojemně pitomé show. Dlouho se o ní mluvilo, propagace velká, a pak Pompeje. Komerční televize se bez takových soutěží neobejde. Divák pravděpodobně ano. Nedovedu si představit, kdo by se přihlásil do příštího ročníku. Poslední dva tituly zůstaly v Brně, což je dobrá zpráva, že máme hezké holky. Ještě by to chtělo titul s Kometou, a je to v cajku! Mé hodnocení: 40%(30.3.2014)

Vyhrála moje favoritka, která se mi nehorázně líbila. Jen proto to hodnocení :-D Jinak to bylo dost utrpení. Bouček je uplný ubožák - ty kecy o tom pohlavku byly vrchol, nějaký chlap se měl zvednout a jít mu rovnou vrazit ještě na pódium :-D, nesnáším Maláčovou, už ani neříkají míry soutěžících, pro vystoupení Lucie Bílé a Víta Bárty nemám slov, atd. atd. Nuda a utrpení. Mě to ale za to utrpení stálo vzhledem k vítězce :-D(31.3.2014)