Reklama

Reklama

ČESKÁ MISS 2014

(TV pořad)
Soutěžní / Publicistický
Česko, 2014, 105 min

Obsahy(1)

Už počtvrté budeme dnes večer sledovat přímý přenos soutěže o nejkrásnější dívku naší republiky na Primě! V loňském roce byla zvolena královnou krásy, Českou Miss 2013, sympatická studentka Gabriela Kratochvílová z Chotěboře. Titul získala na základě hlasování veřejnosti. I tentokrát bude o hlasy diváků bojovat celkem 10 finalistek, které se utkají v boji o korunku královny krásy, hodnotné ceny a mj. i o účast ve světových soutěžích.
Podle ředitelky Michaely Maláčové Česká Miss není „pouze" o krásné tváři a postavě, pro uchazečky jsou stejně důležité inteligence i vyjadřovací schopnosti; základy angličtiny jsou považovány za standard. Také letošní finalistky prošly důkladnou přípravou na exotickém Mauriciu – uvidíme tedy, jak dokážou tuto zkušenost zúročit.
Kromě krásných dívek a zajímavých disciplín se diváci mohou těšit i na atraktivní program, slavnostním večerem bude provázet moderátor Libor Bouček. Která z vybraných krásek nakonec získá korunku královny krásy a stane se tou jedinou „Českou Miss" v jubilejním 10. ročníku, uvidíte dnes večer v přímém přenosu na Primě! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (16)

RomeroIsGod

všechny recenze uživatele

V prvním pornu, který stáhnu, bude sto hezčích holek, než v týhle přežitý trapný soutěži. Pipiny z vesnice chtěj do velkýho světa "modelek" tak na to jdou přes tuhle estrádu. Většina z nich stejně skončí jako přívěšek nějakýho tlustýho prasete a bude držet hubu a krok výměnou za nový Bentley nebo ajfoun. Demence dnešní společnosti nemá hranice. A tyhle šlápoty zase nemaj nic jako hrdost. ()

KR4T4S odpad!

všechny recenze uživatele

"To jsem neřekla" - bezpointový humor Libora Boučka, kterému se směje jen Libor Bouček. - "Do you wanna ANANAS?" řekla dívka s číslem 10 (spoiler alert: která vyhrála celou soutěž. a nebo jen jeden titul z několika možných???? Taky tam nějaká vyhrála Miss world od čtenářů Blesku a další Miss Earth od poroty. No nevím. V tom chaosu aby se čert vyznal. - Libor svým humorem ještě snižující a utahující si z už tak jednodušších dívčin. - soutěž by se měla jmenovat Miss průměrnosti (jak dramaturgie, tak i soutěžící, účinkujácí naprosto neoriginální, nevybočující z řady) - o trapasy nebyla nouze: publikum nereagující na humory Libora, "nerozuměla jsem. Co prosím?", odpovědi ve stylu "jo no..." Ani ne.", Bílá a její text písničky 1000x dokola, zoufalá citace Oscar selfie s Partyšovou, Marešem a buhvíkterouserebritou Česka, opět Gott, opět dosluhující Chinaski, megasamec Noid, co bez kapely zní totálně tuctově a ještě zpívá Chci zas v tobě spát, no a megahvězda Lorenová, co na podiu pronese jednu větu. Bomba. - Přišel jsem v polovině a paralýza mi nedovolila odejít. Hlavně že si postěžovali, jak je těžké v dnešní době Miss zorganizovat a co je v tom za šílenou práci... Chtělo by to předat štafetu. A nebo možná úplně nejlíp ji jen zahodit. ()

Reklama

kingik 

všechny recenze uživatele

Postavy vysoustruhované, uvažování pilinoidní a vlasy a obličeje jim vizážisté zkrášlovali celý den, než večer deset finalistek nastoupilo před porotu v 10. jubilejním ročníku České Miss, aby následně soupeřily o korunku krásy. Na co jim vlastně bude, ani nikdo pořádně neví. Rok od roku jde soutěž rapidně dolů, protože se do ní hlásí tuctovky postrádající kouzlo osobnosti. To měla letos vykompenzovat pozvaná Sophia Loren. Charismatická dáma, o které se traduje, že umí stárnout, ale od počátku na ní bylo znát, že na zábavu má určitě své nároky a těžko říct, zda ji večer bavil, i když na obdobnou otázku v závěru odpověděla pozitivně. Moderátor Libor Bouček vykrádal letošní Oscary, když ho nenapadlo nic lepšího, než po vzoru Ellen DeGeneres pořídit pár selfie snímků. Ona na nich měla Pitta a spol. On Donutila, Mareše, Vignerovou a spol. Celý večer zřejmě pojal podle sebe vtipně, ale není to žádný vtipný glosátor, i když sebejistota z něj číší. Pokud se do něčeho rádoby vtipného pustil, bylo znát, jak moc chce gag vypointovat. Ani jednou se mu to nepodařilo. Ticho v sále to zbytečné trapnění jen zdůraznilo. Abych ho jen nehanil, je lepší ho slyšet než vidět, protože přebrepty jsou u něj velkou vzácností. Na promenádu v plavkách se už nečeká, až na konec klání. Bikinám patřila hned první třetina. Proti této prezentaci z pánské účasti v sále, tak i u obrazovek, nemohl nikdo vznést námitky. Holkám to slušelo. Odboural bych zvaní pořád stejných umělců pro vyplnění hudebních vystoupení. Gott, Chinaski nebo Bílá už opravdu nikoho nepřekvapí. Bílá alespon unylý večer rozjela cover verzí "Shook Me All Night Long" od AC/DC opatřenou českým textem. Celeste Buckinhgham je natolik ve svém projevu nesympatická, že to opět s jejím příchodem na scénu šlo dolů. Pak to dovršil Václav "Noid" Bárta, který hudební číslo naflákal vlastní interpretací písně "Chci zas v tobě spát" od Lucie. Sál na tu výzvu opravdu reagoval lehkým podřimováním, ačkoliv nezpíval špatně. Když přišla na řadu volná disciplína, tak se jen potvrdilo, že holky jsou opravdu jen do výkladní skříně, ale spíše letního výprodeje nebo prodejny, která se bude rušit, protože na jejím místě vyroste nový obchodní dům. Pocit, že ta děvčata nemají co nabídnout, zkrátka většinu času převládal. Stejnou měrou to platilo o celé téhle dojemně pitomé show. Dlouho se o ní mluvilo, propagace velká, a pak Pompeje. Komerční televize se bez takových soutěží neobejde. Divák pravděpodobně ano. Nedovedu si představit, kdo by se přihlásil do příštího ročníku. Poslední dva tituly zůstaly v Brně, což je dobrá zpráva, že máme hezké holky. Ještě by to chtělo titul s Kometou, a je to v cajku! Mé hodnocení: 40% ()

NinonL 

všechny recenze uživatele

Zamindrákovaný a ironický Bouček se na tuto soutěž vyloženě nehodí, pokud má mít soutěž krásy jakous takous noblesu. Pan moderátor předvedl jen pouliční hašteření III. kategorie. Litovala jsem Sophii Loren, která se musela cítit jako na nějakém candrbále. Snad jí ty jeho splašky nikdo nepřekládal doslova. Hvězdička je pro zúčastněná děvčata, která zachovala klid a nedala spratkovi někde v zákulisí do zubů. Nelíbila se mi ani stará mladá Lucie Bílá, které už póza Ženy vamp vyloženě nesluší. Hlavní výtka je ovšem na organizátory včetně paní Bakalové. Měla se soustředit na porod a práci na soutěži nechat odborníkům. ()

castor 

všechny recenze uživatele

Přes prsty by měl dostat hlavně kadeřník večera. Některým finalistkám to v medailoncích sakra seklo, na pódiu ale kvůli vlasům vypadaly mdle. Jinak klasika. Kočky, které nedokázaly reagovat na povely vpravo a vlevo (jasně, nervozita:-) ) a ze kterých se každým rokem vytrácí kouzlo osobnosti, navíc musely snášet znovu trapné a nespontánní „vtípky“ z úst Libora Boučka, které se nedařilo vypointovat a který se opičil s pořizováním selfie fotek s jednotlivými hosty večera. Nebyl na zabití (jako při ročníku, který navštívil Jean-Claude van Damme), ale rozhodně mile nepřekvapil. Absolutně nechápu, proč se v Česku všichni bojí využít služeb nějakého neokoukaného moderátora. Při slavnostním večeru přeceňovaná Sophia Loren nikterak nepotěšila, chtěl bych ze zvědavosti vědět, kolik primáckých diváků dokáže vyjmenovat alespoň dvě její role. Když je to teda taková modla. Hudební čísla nutila k podřimování, nechápu, čím může Bílá nebo Gott ještě diváka překvapit. Celeste Buckingham to naštěstí vyhonila nahoru. Selhal ale režisér přenosu, který měl pár slabších chvilek a nelogicky stříhal ze záběru na záběr, a něco podstatného mu uniklo. Nebudu cpát odpad, když jsem s výsledkem tak nějak počítal.. ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama