Scooby-Doo jde do Hollywoodu

(TV film)
  • USA Scooby-Doo Goes Hollywood
všechny plakáty

Kdepak je tentokrát náš Scooby Doo? Kde jinde než v Holywoodu! Scooby Doo se chce stát slavným hercem a Shaggy je jeho manažerem. Zatímco se Scooby-Doo snaží býti slavným, zbytek party si bez něho neví rady. Velmě, Daphne i Fredovi se po jejich kamarádovi moc stýská a vzpomínají na den, kdy se setkali poprvé. Rozdělí úspěch partu kamarádů? Nepromeškejte ani minutu z veselého příběhu, jak chtěl Scooby Doo dobýt Holywood. (oficiální text distributora)

Carol Pifková

Taká trošku oddychovka od tých všetkých záhad a chytania zločincov. Nie všetky scény boli dobré ale také ako napr. prvé stretnutie so Scoobym si budem pamätať snáď navždy. Bolo by to smutné keby Scooby opustí svoju show. Záhady proste k nemu patria. Scooby-Doo we love you. ()

KdG

Zatím nejslabší film se Scoobym co jsem viděl. Hlavně scénaristicky to není ono. Chtělo by to přidat záhadu a ubrat ty muzikálové vložky. ()

blondboss

Taká animovaná špeciálna jednohubka k legendárnej sérii o Scooby-Doovi. Tentokrát sa tu neriešia žiadne záhady, iba proste Scoobymu stúpne sláva do hlavy a namieri do Hollywoodu. Niekoľko vtipných situácií, trošku sentimentu a spomínania a odľahčená atmosféra. Nebolo to zlé, skôr také zbytočné. 60 % ()

kishi_SO odpad!

dodrbali inak kultovy to serial! Si pamatam ze za "meho mladi" rodicia ani spravy nemohli kukat lebo musel byt Scooby. Tato cast je uplne ale uplne zbytocna a navzdory vsetkym snaham i velmo trapna. Scooby bez priser je velmo zle rozhodnutie. ()

JackieBliz

Tak tohle se nepovedlo. Nudný nezajímavý průběh filmu je jen kousek toho co všechno mi na tom vadí. Žádný vtip, tohle se snad ani Scoobyovi nepodobá. Klidně bych vynechala i ta muzikálová čísla. A nejvíc se mi nelíbilo sentimentální vzpomínání Záhad s.r.o na Scoobyho život. Božínku, za co jsem dala jednu hvězdičku? Scooby Doo, vrať se!! ()