Reklama

Reklama

Pošťák Pat

Trailer 1

Obsahy(1)

Nebýt nového protivného šéfa, Pat by možná napořád roznášel zásilky sousedům ve své idylické vesničce. Jenže šéf mu zatrhne rodinný výlet k moři a Pat je rozhodnutý udělat cokoli, aby ji na vysněný výlet do Itálie mohl vzít. Dokonce i přihlásit se jako zpěvák do televizní talentové soutěže, kam ho samozřejmě provází i jeho nerozlučný kocour. Záhy se ukáže, že Pat umí stejně dobře zpívat jako nosit dopisy. Z Pata je najednou hrdina a hvězda, jen ne pošťák. Jeho povinnosti má zatím plnit elektronický dvojník, robot zvaný Patbot, doprovázený robotím kocourem Fredbotem. Jenže v době, kdy se Pat snaží o úspěch v showbusinessu, Patbot napáchá v Zelené Dolině spoustu nepravostí, které jeho sousedé a přátelé omylem připisují jemu samotnému. Pár rozbitých okenních tabulek je mezi nimi to nejmenší. Aby potíží nebylo málo, vypadá to, že Patův šéf se s pomocí armády Patbotů snaží ovládnout svět... Pošťáka Pata tedy čeká hned několik velkých úkolů: vyhrát pěveckou soutěž, utkat se s roboty, kteří vypadají jako on a zachránit svět. (Bontonfilm)

(více)

Videa (5)

Trailer 1

Recenze (17)

kulyk 

všechny recenze uživatele

Pošťák Fet, pošťák Fet, dealuje tu piko i crack, stačí křiknout haló, v rypáku mám málo, hned u tebe zázvóníííííí! Ano, přátelé, postman Zjeb roznáší psaníčka! No - naprosto neschopný polomanuál, motající se bezradně v extrémně složitém světě, plném kardinálních nástrah. Jednou včeličky bzučí, jindy vlak jede dopředu, potřetí vozidlu dojde naftogas... kua, jak britské! Přesto je kolonií milován a Buch mu dopřál i kocourka, tedy - naprosto vyhovující pro malé, ideálně dvouměsíční děti. Šimpanze. Slepé. ()

srolyma 

všechny recenze uživatele

Poštovní doručovatel Patrick Clifton, ve světě dětských animovaných seriálů známý pod familiárním označením Pošťák Pat, rozváží poštu v zapadlé skotské vesničce zvané Zelené Údolí, řeší drobné místní nepříjemnosti, většinou se zaběhlými zvířaty, pomáhá svým nemnoha sousedům prakticky s každým problémem, prostě je to taková místní dobrá duše. A tak to mělo i zůstat. Neměl by se stát celostátní pěveckou superstar a rozhodně, rozhodně by neměl bojovat s armádou mechanických RoboPatů a Robokoček s laserovýma očima. To se pak ta milá agrární poetika a jemný humor zcela vytrácí a stává se z toho násilný pokus o naspeedovanou zábavu ála Hollywood. A to je podle mě špatně. ()

Reklama

majo25 

všechny recenze uživatele

Animácia vkusná, aj keď oproti konkurencii veľmi jednoduchá. Priblbý príbeh, ktorý svojou naivnou idylkou nevybočil z rámca seriálu, vsunuté modernosti (spevácka TV reality, megamarketing) ešte poškodili to dobré, čo ostalo. Ešteže sa v ňom nachádza dostatok humoru (divím sa, že tu nie je medzi žánrami spomenutá), aj keď vo väčšine prípade silne infantilného. ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Postava poštára Pata mi celkovo nie je veľmi sympatická, preto ani tento film mi nemohol veľa dať. A hlavne ide o to, že je to cielené primárne na najmladšie divácke publikum, t. j. deti do max 5 rokov. Animácie značne lepšie ako v prípade seriálu a taktiež trošku lepšie rozvinutý dej. Avšak stále to má taký "večerníčkovský" feeling, preto dávam len priemerné hodnotenie. 50 % ()

KT_2011 

všechny recenze uživatele

Už první dlouhý záběr nám prozradí, že tohle dělal skutečný filmový blb*c. Následuje totální absence filmařského řemesla i nápadů ve scénáři, vystavěném na mizerné zápletce. Za zmínku stojí neskutečně příšerná kamera. Levná produkce také nepomůže. Jediný klad jsou hezké barvy a pozitivní vyznění pro hodně malá děcka. Mj. "režisér" Mike Disa je zodpovědný i za Karkoolku 2. ()

Galerie (77)

Zajímavosti (2)

  • Ve scéně, kdy Julian ukáže svému otci v televizi pěveckou soutěž, předsedá v porotě postava se jménem Simon Cowbell, čímž film naráží na přísného televizního porotce Simona Cowella. (Terva)

Reklama

Reklama