Pošťák Pat

Poštár Pat vo filme

Animovaný / Rodinný

Velká Británie, 2014, 88 min

• PinokKio

Ideální podívaná pro mrňata předškolního věku nebo seniory nad devadesát (ti jsou na tom mentalitou podobně), Je to barevné, jednoduché, jsou tam zvířátka, zpívá se tam a hlavně se to hýbe, což určitě všechny v této věkové kategorii uspokojí ..(21.12.2014)

• kulyk

Pošťák Fet, pošťák Fet, dealuje tu piko i crack, stačí křiknout haló, v rypáku mám málo, hned u tebe zázvóníííííí! Ano, přátelé, postman Zjeb roznáší psaníčka! No - naprosto neschopný polomanuál, motající se bezradně v extrémně složitém světě, plném kardinálních nástrah. Jednou včeličky bzučí, jindy vlak jede dopředu, potřetí vozidlu dojde naftogas... kua, jak britské! Přesto je kolonií milován a Buch mu dopřál i kocourka, tedy - naprosto vyhovující pro malé, ideálně dvouměsíční děti. Šimpanze. Slepé.(25.3.2015)

Ale jo, občas jsem se zasmál. Brácha ten se teda smál furt. Film dává smysl. Dialogy jsou jakože dětštější, což je logické. 55% za napodobeninu Simona. :)(15.12.2014)

• srolyma

Poštovní doručovatel Patrick Clifton, ve světě dětských animovaných seriálů známý pod familiárním označením Pošťák Pat, rozváží poštu v zapadlé skotské vesničce zvané Zelené Údolí, řeší drobné místní nepříjemnosti, většinou se zaběhlými zvířaty, pomáhá svým nemnoha sousedům prakticky s každým problémem, prostě je to taková místní dobrá duše. A tak to mělo i zůstat. Neměl by se stát celostátní pěveckou superstar a rozhodně, rozhodně by neměl bojovat s armádou mechanických RoboPatů a Robokoček s laserovýma očima. To se pak ta milá agrární poetika a jemný humor zcela vytrácí a stává se z toho násilný pokus o naspeedovanou zábavu ála Hollywood. A to je podle mě špatně.(18.10.2014)

• XTrader

Být mne pět tak tomu dám asi zaplno :). Pro děti určitě fajn, pro dospělé v podstatě o ničem.(4.1.2015)

• - Původně měl obstarat zpěv Pošťáka Pata Gary Barlow. Nakonec k tomu nedošlo. (jezurka42)

• - Ve scéně, kdy Julian ukáže svému otci v televizi pěveckou soutěž, předsedá v porotě postava se jménem Simon Cowbell, čímž film naráží na přísného televizního porotce Simona Cowella. (Terva)