Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Disneyho největší hvězdy se představují v novém celovečerním filmu, který se řadí ke klasickým vánočním příběhům. Mickey, Minnie a jejich přátelé Goofy, Donald, Daisy a Pluto společně vzpomínají na lásku, kouzlo a překvapení Vánoc ve třech příbězích plných zázraků. Minnie a Mickey zavzpomínají na rok plný odříkání, kdy se vzdávali všemožných věcí, jen aby jedenkrát mohli uspořádat nezapomenutelné Vánoce. Goofy a Max nám povypráví, jak zažili řadu veselých a převratných událostí - než návštěva skutečného Santy přeměnila jejich Vánoce na nejkouzelnější svátky. Pak se Donaldovi synovci Kulík, Dulík a Bubík vrátí zpět do doby, kdy si přáli, aby byly Vánoce každý den. A vzpomínají, jak se jejich sen obrátil ve směšnou pohromu. Nakonec totiž zjistili, v čem spočívá opravdové kouzlo vánočních svátků. Mickeyho příběh CO SE STALO O VÁNOCÍCH Vám rozhodně přinese rodinnou sváteční pohodu a zábavu. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (23)

Koda 

všechny recenze uživatele

Jsou tu pomalu Vánoce a s nimi 3 příběhy našich Disney kamarádů. První příběh je o tom, co by se stalo u kačerů, kdyby si kluci přáli každý den Vánoce. Druhý příběh je o Maxovi a Goofovi, kdy poznají pravdu, že Santa Claus neexistuje a třetí příběh o Mickeym a Minnie, když se snaží vydělat na poslední chvíli peníze pro vysněný dáreček tomu druhému. Všechny tyto tři příběhy obohacuje Vánoční vyprávění pana vypravěče, které je kouzelné tím, že si režiséři dali práci s rýmováním a to určitě rozesměje člověka ještě víc. Dokonce se i děti naučí, že Vánoce nejsou jenom o dárcích, ale hlavně o tom se potkat s přáteli a být s nimi šťastný. Tento dárek tří příběhů určitě přinese spoustu lidem radost, protože příběhy jsou pro všechny generace, jsou kouzelné a určitě nikdy neomrzí :) Já mám taky dárek, a to hvězdičku navíc, protože si to zaslouží! ()

boni 

všechny recenze uživatele

To se takhle těšíte na klasický vánoční příběh s tou roztomilou disneyvskou animací starých časů, tedy něco ve stylu Mickeyho vánoční koledy, a dostanete tohle. Alespoň jsem se tedy přesvědčil, že nic spojeného s Waltem a datem vzniku, dotýkajícím se nového milénia nebrat, respektive obloukem se tomu vyhnout. Samozřejmě čest těm výjimkám, jako je například Ledové království. ()

Reklama

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Vtipné a hrejivé. Proste úžasné. Najmä druhý príbeh s Goofym ako starostlivým otcom je skvostný. Trochu zaostáva predvídateľný a preštylizovaný tretí s Mickeym, no napriek tomu je to dokonalá vianočná pecka s dobre vypointovanými vianočnými príbehmi, tak ako sme zvyknutí z komiksov Káčera Donalda a spol. ()

Shredder 

všechny recenze uživatele

Naivne, detinske, ale velmi prijemne vianocne rozpravky. Pre dospeleho nie velmi zazivne, ale absolutne idealne pred male deti. Toto bol este Disney, ktory hrial u srdca a zaroven nenasilne vstepoval detom prave hodnoty. Namiesto toho dnes produkuje hnoj typu Hannah Montana alebo Jonas. Uprimne je mi luto, ze ked sucasna generacia deti cez vianocne sviatky zapne televizor, namiesto takychto carovnych rozpravok im televizie nukaju totalny hnoj - vianocny Panelak, Ordinaciu v ruzovej zahrade etc. Dej Mickey's Once Upon a Christmas je rozdeleny na tri pribehy, pricom kazdemu kraluju ine zname postavicky a posolstvo. Prvy vysvetluje vyznam vianoc a preco nie su kazdy den, druhy sa venuje pomoci druhym a vieru v Santu a treti je dojak s laskou. Jednoducho Disney, aky si ho pamatame z detstva, presladeny a idealny pre vsetky deti a cez vianocne obdobie moze prijemne padnut aj nam starsim. ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Mickey:Co se stalo o Vánocích je soubor tří pohádek, v kterých vystupují známé i možná pro českého diváka méně známé postavičky studia Walta Disneye. Příběhu jsou přesně naopak, než jsou popsané v obsahu a jejich kvalita je velmi fajn. Pokud tedy jste dítě. Popravdě, dříve bych je ocenil asi i plným hodnocením, ale roky utíkají a má láska ke kresleným pohádkám už také není, co bývala. První příběh parodující film Na hromnice o den více je opravdu hodně fajn, druhý je doslova nuda, jejichž pointa je jasná od první chvíle a do třetice Mickey a jeho přítelkyně. Ti jsou sympatičtí, rozkošní, ale dětští opravdu už moc:(. Jinak bych neměl žádnou výtku, protože příběhy jsou animované klasickou animací opravdu moc pěkné a samotné postavičky prakticky každý zná... ()

Galerie (14)

Zajímavosti (3)

  • Sklad, ve kterém Minnie pracuje, se jmenuje "Mortimers". Mortimer je jméno, které dříve Walt Disney chtěl dát Mickey Mousovi. (Karlsberger)
  • Ve scéně v nákupním centru, můžeme vidět několik parodií na únikové metody Indiana Jonese. (Karlsberger)

Reklama

Reklama