Stvoření monstra (TV film)

How to Make a Monster

Sci-Fi / Thriller / Horor

USA, 2001, 91 min

George Huang

George Huang

Geekovská trash pecka,která není pro každého;)(17.12.2016)

Myslím že film nebyl zas tak špatný, a považuju ho za nejlepší co produkce Winstona vydala, i když to po blbostech typu Caveman nebylo určitě těžké. Film je to hloupoučký a hodně ujetý. Kašlu na efekty které vypadaly daleko hůře než hry z let 90tých. Ale co nemůžu moct odpustit je to že postavy byly tak debilní že to nešlo, takovýhle programátory svět pohledal. Duvallová byla kost, sice hraní nic moc v tomhle filmu ale slušelo jí to. Ostatní herci nebyly zrovna dobří. Monstrum vypadalo slušně. Pro mě je to průměrný film od kterýho jsem nic neočekával a taky jsem nic extra nedostal, ale na nedělní odpoledne je to jako dělaný.(27.7.2013)

• Pishin

Tak jsem tento snimek shlednul na Youtube kde je v 9ti 10min. castech a je to takova bejkarna. Monstum ktere delal Stan je celekm vpoho ale celkove je znat ze to je proste televizni snimek. Nic vic z nej nedostanete. PS: Muze me nekdo vysvetlit proc tenhle televizni film stoji u nas na dvd mezi 800-900 Kč _??? z toho me hlava nebere >> http://www.zbozi.cz/?q=how%20to%20make%20monster&r=hint(7.2.2008)

Napůl komedie a napůl horror, určitě bude bavit více zažrané hráče počítačových her. Ti kterým PC a hry unikají to ale asi nic moc neřekne.(19.4.2007)

• HonzaMag

Trochu těžkopádný a jednoduchý snímek. I těch cca 120 Kč v Makru je za to hodně ...(11.8.2008)

• - Ve filmu si lze všimnout mnoha plakátů na počítačové hry. Příkladem jsou tituly "Shadowman", "Bulder´s Date" nebo "Evil dead: Hail to the King". (Campbell)