Space Jam: Nový začátek

• USA Space Jam: A New Legacy (více)

Vítejte ve Space Jamu! Šampión NBA a globální ikona LeBron James se vydává na epické dobrodružství po boku slavného Bugs Bunnyho v celovečerním filmu Space Jam: Nový začátek od režiséra Malcolma D. Lee a inovativního filmového týmu Ryana Cooglera a Mavericka Cartera. Tato transformační cesta je maniakální mashup dvou světů, který odhaluje, jak daleko se někteří rodiče dostanou, aby našli své děti. Když jsou LeBron a jeho syn Dom uvězněni v digitálním prostoru, musí je LeBron dostat domů, do bezpečí tím, že povede celou bandu notoricky nedisciplinovaných Looney Tunes k vítězství nad digitalizovanými šampiony. Jsou to Tunes versus Goons v největší výzvě jeho života, která předefinuje LeBronovo pouto se svým synem a osvětlí sílu být sám sebou. Ready-to-action Tunes zničí konvenci, nabijí jejich jedinečný talent a překvapí i „krále“ Jamese hraním hry po svém. (Vertical Ent.)

Tom Hardy

Hodnocení bude horší, než jak nový Space Jam pocitově na diváka působí. Jde totiž o skrz naskrz průměrnou podívanou s naprosto tuctovou rodinou zápletkou (syn a otec si nerozumí a na základě toho padouch vystaví konflikt) a poměrně obstojným tempem. Co Nový začátek v hodnocení sráží je to, kolik hraček mají tvůrci k dispozici a jak málo z toho dostávají. Je tu celý vozový park (aby se tak řeklo) a k ničemu pořádně neslouží. Vystřižené scény z hitů knihovny WB dosazením kreslených postav nic nového nezískávají, z nových vtípků máloco opravdu dosedne na úrodnou půdu a vůbec to celé má hrozně malou energii. Jeden může snít, co by s takovou látkou udělali Phil Lord a Chris Miller. Malcolm D. Lee tomu nedal nic a splnil nevděčný trojboj - není to dobrý film sám a sobě, není ani funkční pohádkou pro nejmenší diváky a selhává i v rovině nostalgie (nepustit při zápase Space Jam od Quad City DJ's je stejná prasárna jako vynechání Techno Syndrome v letošním Mortal Kombat). Nicméně je třeba dodat, že to není - na rozdíl od nového Toma a Jerryho - ztělesněný nevkus. Jen fascinujícím způsobem sterilní produkt, ze kterého si po pár dnech člověk vybaví jen vtípek s Michaelem Jordanem. To je na podívanou, kde se mimo jiné sešli Pennywise, Flintstoneovi, Maska, Superman, Wonder Woman, Joker, drak z Hry o trůny, Animáci, King Kong, Železný obr a magoři ze Šíleného Maxe, sakra málo. ()

Spiker01

Původní film je moje dětská srdcovka a každým pár let si jí rád zopakuji. Dvojka nepřekvapivě taková není, už jen proto, že už dávno nejsem cílovka (škoda, že to tehdá nedopadlo s Bryantem, to by mě chytlo ve správném věku) a potěch všech vyloženě znechucených reakcích jsem skutečně příliš nečekal. Dostal jsem ale hlavně vizuální lahůdku (jak by taky ne, když triky dělali borci od Lucase z ILM), kterou doporučuji vidět v co největší kvalitě (4k hdr či Imax), protože jinak skutečně film nemá dospělému divákovi moc co nabídnout, ačkoliv je třeba perfektně seznámen s Looney Tunes, alias Trhlíky. Snad jen pochválím LeBrona Jamese, který není tak prkenný, jak bychom od sportovce možná čekali, ale to diváci Trainwreck už dlouho vědí a tady slabina vyloženě není. A i když jsem se bál, že mě bude hodně otravovat záporák Don Cheadle, nakonec byl úplně v pohodě. I tak ale doporučuji na vlastní nebezpečí, dvě hodiny poměrně utekly, znovu si to jen tak nedám. ()

Xmilden

Bože dali tomu název Nový začátek, tak snad nebudou další díly. LeBron zpočátku herecky velmi špatný, později přeci jen možná jistější než Jordan. Toho jsem měl, ale jako basketbalistu raději. Chybí zde legrační vedlejší postavičky, jako byl minule například Bill Murray. Minulý Space Jam nebyl žádnou hitparádou ale zkultovněl. Na tenhle nový se rychle zapomene. 30% ()

silentname

Trvalo to 25 rokov, kým sa (dnes už) kultovný "Space Jam" dočkal dlho očakávaného pokračovania. A musím povedať úprimne, že ja mám originál s Michaelom Jordanom rád. Veľa tam toho síce hrá nostalgia a fakt, že som mal rád aj Michaela a rovnako aj postavičky z Looney Tunes. A tak som dokázal asi nejakým spôsobom veľa toho odpustiť. Keby som si to pozrel dnes, tak by určite viac zaúradoval nostalgický faktor, než reálna kritika. Teraz vstupuje ale do hry nový hráč a tak "Space Jam: A New Legacy" prináša nový (super-moderný) basketbalový zápas s LeBronom Jamesom. A nakoľko ide o veľmi prísneho otca, ktorý v hre už nevidí zábavu ale len skutočný tréning. Jeho syna to však viac láka robiť videohry. A tak nastáva náš konflikt okolo ktorého sa bude točiť náš film. No rovnako sa nám predstaví aj náš ústredný zloduch, ktorý bude tentokrát algoritmus. Čo je pre mňa celkom prekvapivé, no neviem či zrovna najlepší nápad. A nakoľko LeBron odmietne jeho geniálny nápad, rozhodne sa postaviť otca a syna proti sebe v basketbalovom zápase. Na ktorý sa budú pozerať ľudia online. A vďaka tomu ich vtiahne do svojho kyberpriestoru. A ak LeBron prehrá, budú tam všetci uväznení už navždy. Znie to komplikovane? Nuž, to je trošku problém tohto filmu. Môžem povedať, že občas som sa zasmial, pričom najlepší fór filmu sa podľa mňa krúti okolo Michaela Jordana. Nebudem spoilovať, no to je asi najlepší fór. Ja som však väčšinu času bol viac ticho, hoci je tu ešte niekoľko celkom dobrých nápadov. Je zaujímavé vidieť, že film má aj 2D aj 3D animácie a prináša obrovské množstvo postáv z rôznych filmov a produktov Warner Brothers, kde vo výsledku tu máme asi väčšie množstvo easter eggs než v "Ready Player One". No bohužiaľ hlavná dejová línia je podľa mňa maximálne prázdna. Konflikt medzi otcom a synom je už také klišé, že vieme presne čo sa bude diať a ako to dopadne. Pôvodný "Space Jam" síce tiež nemal prevratne napísaný príbeh, no myslím si, že Michaelove hľadanie svojej identity, aby sa vrátil hrať basketbal a vykašľal sa na baseball bolo predsa len trošku zaujímavejšie. Tu je to skutočne viac veľká reklama na HBO Max a Warner Brothers a úprimne nemôžem povedať, že by som sa na filme nejako extra bavil. Neviem úprimne ani pre koho je film určený. Na jednej strane to pôsobí ako rodinný film viac pre nových divákov, no súčasne sú tu potom zakomponované scénky z filmov ako "Mad Max: Fury Roadalebo "Matrix". A nie som si istý, či sú to referencie pre osemročné decká, ktoré pochopia. Takže tento obrovský všetko-mix je vo výsledku podľa mňa veľmi prázdny. Ale minimálne môžem povedať, že po dopozeraní som mal chuť si pustiť starý originál. Takže aj to bolo asi na niečo dobré. Hodnotenie: C- ()

Chrustyn

První Space Jam jsem viděl v nějakých 11 letech a přestože to není film, na který bych s láskou vzpomínal a byl mým kultem, byl pro mě v dětských letech příjemnou a zábavnou podívanou. Jednoduchá zápletka, oblíbení hrdinové a hlavně slušná zábava. Druhý díl je nejen naprosto zbytečným filmem, on je hlavně velice špatným filmem a troufám si tvrdit, že nikdo na place nevěděl, co vlastně točí. Zápletka je debilní ale zároveň zbytečně překombinovaná. James je výrazně větší herecký dřevo než Jordan  a doufám, že to je jeho poslední zkušenost z filmem. A hlavně založit zábavu na tom, že budu rvát dnes už skoro zapomenuté animované postavy do (pro cílovou skupinu) neznámých filmů je nápad, který nemohl fungovat ani na papíře. Pokud někoho baví, že se kreslená postava objeví v Matrixu nebo jiné klasice od Warner Bros, může se pobavit. Já se nejen nudil, ale bylo mi stydno a cítil sem i nefalšované zhnusení. A to, že už zde není klasická ruční animace, ale počítačová, je poslední hřebíček do rakve tohoto díla. ()

Stanislaus

Původní Space Jam mám v hlavě už jen hodně matně, přesto jsem k druhému dílu přistupoval s jistou dávkou nostalgického očekávání. Vizuálně jde o vcelku povedený kousek, který v sobě obstojně mísí hranou akci s animací. Rovněž se mi líbil nápad se zapojením různých postaviček napříč filmovými studii, byť bylo samotné zpracování nepřehledné a místy i lehce laciné. Největším kamenem úrazu je však plytký až hloupý scénář, plný rodinných a nudných klišé, a unylé herecké výkony - což nevytáhl ani vtípek s "Michaelem Jordanem". Na jedno zhlédnutí s mozkem na čtvrt výkonu je druhý Space Jam vcelku neškodný, ale podruhé bych po této basketbalové jednohubce nesáhl. ()

filmfanouch

Je to už 25 let od původního Space Jamu. Dnes už kultovní podívaná, kde si Michael Jordan zahraje basket s postavičkami z brandu Looney Tunes dodnes velmi funguje díky nostalgii a jde prostě o film, který musí člověk mít s menším nadhledem tak trochu mít rád. O pokračování se nicméně tvůrci pokoušeli skutečně 25 let a když se zrovna Michael Jordan nechtěl vracet, v sequelu se místo něj mohli objevit například závodník Jeff Gordon, skateboardista Tony Hawk, golfista Tiger Woods či akční hvězda Jackie Chan. Druhý Space Jam nakonec ovšem opět vzniká a opět je zasazen do basketbalového prostředí. Jen místo Jordana je oním hráčem basketu tentokrát LeBron James, který musí mimo jiné zachránit i svého syna. Stojí ovšem Space Jam 2 za pozornost?   Je vlastně skutečně těžké říct pro koho Space Jam 2 vlastně je. Na jednu stranu by měl tak nějak automaticky cílit na dětské diváky, na druhou stranu ovšem působí dojmem, že se též snaží zapůsobit na diváky prvního filmu, kteří za 25 let vyrostli a mají případně i svoje ratolesti. Space Jam 2 vlastně do jisté míry funguje jako velká reklama na HBO Max. I kvůli tomu, že se tam objeví spousty významných postav z filmů studia Warner Bros. Alex a jeho gang z Mechanického pomeranče, Batman a další DC Comics superhrdinové, Čaroděj ze země Oz, Matrix, Maska..... jsou tam prostě všichni. A právě odkazy na Matrix, Šíleného Maxe či Mechanický pomeranč působí dojmem, že je ono cílení strašné složité.   Space Jam 2 v podstatě působí jako takový upgrade prvního filmu. S tím, že jsou tam jisté nové klíčové elementy, do děje se tentokrát rodina lidského basketbalisty zamotá o poznání výrazněji a především se to celé odehrává na digitálním prostředí studia Warner Bros. což má za následek i to, že se hrdinové z Looney Tunes dočkávají 3D podoby. A především se skutečně utahuje z různých značek studia Warner Bros., které jsou většinou součástí gagů Looney Tunes. A celé se to vlastně unaví až překvapivě rychle a ukáže se, že nic lepšího by vlastně ani divák čekat neměl. Což je ve finále tak trochu problém i proto, že ten film trvá téměř 2 hodiny.   Už první Space Jam nebyl žádnou přelomovou záležitostí, ze své absurdity a hravosti postaviček Looney Tunes těžil o poznání silněji. Na Space Jam 2 se skutečně muselo čekat 25 let, studio Warner Bros. do něj napralo 150 milionů dolarů a výsledek je vlastně skutečně tak trochu zbytečný. Kouzlo jedničky je pryč, LeBron James je o poznání menší sympaťák než svého času Jordan (a ani s tím herectvím to zrovna lepší není) a ani ty odkazy nefungují. Looney Tunes si tak skutečně projdou scénami z Matrixu či Casablancy, ve finále ty scény ovšem nic nezanechají. Ty nápady nepůsobí dvakrát kreativně, jen v nich alespoň částečně funguje zapojení právě charakterů z Looney Tunes. Jenomže takový první Space Jam přitom tohle vůbec nepotřeboval a fungoval o poznání lépe. Zde to celé působí tak trochu bez větších nápadů a zvláštně.   Ať už se zrovna LeBron a Looney Tunes vydávají do Bradavic či do světa Hry o trůny, celé to prostě působí jako ukázka na bohatou historii studia Warner Bros. a skutečně ukázku na jejich streamovací službu HBO Max. I Looney Tunes: Zpět v akci si v prvních pár minutách dělali ze samotného studia Warner Bros. o poznání zábavnější srandu, tady to ovšem skutečně nefunguje.   Humor je další zajímavá věc. Skutečně se ve filmu objeví mnoha povedených gagů, kteří naprosto sedí k zdrojovému kódu Looney Tunes a jde o pár momentů, kteří skutečně tahají výsledný dojem. Jenomže pak se přepne na nastavení Space Jam 2 a vše je prostě při starém. Překvapivě ovšem fungují například momenty, které se snaží přijít s poselstvím o síle přátelství (ať LeBrona Jamese nebo rodiny Looney Tunes). A pak je tu též mnoha infantilního humoru, který cílí především na mladší publikum (rapující Porky!) a je...... infantilní.   Velmi fajn je Don Cheadle jako záporná umělá inteligence Al-G Rhythm, který si mnoho momentů krade pro sebe a skutečně dokáže vytvořit zajímavého protivníka.   Scénář je tak hloupoučký, jak si člověk může představit. Looney Tunes se z nějakého důvodu musí scenáristickou kličkou učit basketbal a to i přesto, že ho kdysi již hráli s Jordanem a pak dojde na onu bitvu, která se odehrává v digitálním CGI prostředí a je to tak trochu hnusný digibordel. Přitom rádoby osudovém finále se pak nadále cpou různé odkazy a nadále to skutečně působí jako film, který je rozpolcený mezi tím být dalším Space Jam nebo skutečně reklamou na majetek studia Warner Bros. Je to v tomto ohledu strašně nesourodá záležitost.   Přesto Space Jam 2 není vyloženou pohromou. Má několik velmi úsměvných momentů, jeho tak trochu prvoplánové poselství ve finále vlastně celkem funguje a pořád to sem tam působí neskutečně hravě. Jenomže pak je tu ten fakt, že je ten film skutečně roztříštěný mezi tím na koho přesně cílí a jestli chce být spíše druhým Space Jamem nebo onou reklamou na studio Warner Bros. a jeho franšízy. Finále, kde si to LeBron James rozdává s CGI Donem Cheadlem výsledné dojmy tahá tak trochu dolů, přesto se na Space Jam 2 skutečně nedá vyloženě nadávat. Je to jen strašně nesourodý, tak trochu líný a především strašně zbytečný film.   Space Jamu 2 se rozhodně nedá upřít jeho hravost a sem tam i ty odkazy na majetek Warner Bros. funguje. Jenomže všeho začne být příliš brzy dost a moment, kdy se začne v dětském filmu odkazovat na Mechanický pomeranč (v tom samém filmu, který vystřihl skunka Le Pewa kvůli tomu, že je údajně sexuálním predátorem) definitivně potvrzuje, že je ve Space Jam 2 něco špatně. Space Jam 2 ve finále nejvíce shazuje digitální finále a je to škoda, protože je první polovina o poznání příjemnější. Režisér Malcolm D. Lee v rámci možností odvádí slušnou práci, takhle by to ovšem mohl nejspíš natočit kdokoliv. Po prvním Space Jamu nová klasika rozhodně nevznikla, vyložená pohroma ovšem taky ne. Příště ovšem snad radši Looney Tunes: Zpět v akci 2 s návratem Brendana Frasera. I když po tomhle filmu s LeBronem Jamesem bych možná v dalším Looney Tunes hraném filmu viděl radši kohokoliv jiného...... ()

maddy

Natočil to režisér Scary Movie 5. čo viac k tomu dodať. Skutočne nechápem čo  viedlo štúdio Warner Brothers k tomu oživiť Space Jam po 25 rokoch so 150 miliónovým budgetom a zveriť to Malcomovi D. Leeovi (!!!) - snáď najhoršiemu súčasnému režisérovi, ktorý točí iba trápne černošské komédie a aj v tomto žánri nikdy nenatočil ani jednu dobrú. A presne tak dopadol aj Space Jam 2. Je to iba jedna veľká, a aj to veľmi zlá, reklama na produkty Warner Bros, avšak bez štipky inovácie, bez toho aby ten film aspoň na moment vzbudil nejakú nostalgiu, a čo je najhoršie, aby sa mu počas tých dvoch hodín stopáže podaril aspoň JEDINÝ vtip. Všetko je tu na seba nahádzané bez ľadu a skladu, s absolútne sterilnými odkazmi na iné Warner filmy, kde nefunguje takmer nič. A to je teda fakt na celoživotný ban točenia filmov pre režiséra, pretože mať vo filme toľko ikonicných animovaných postavičiek a nevzbudniť v divákovi nič, ale že absolútne nič je na pováženie. A pokiaľ sa tešíte, že ostatné postavy/filmy z dielne Warner Bros. tu majú nejaký priestor, zabudnite. Väčšina z nich sa tu vyskytne doslovne na dve sekudny (drak z Game of Thrones) alebo sú usadení iba niekde v hľadisku (Pennywise), keď sa hrá záverečný predigitalizovaný basketbalový zápas, prípadne sa tu pár scén vyskytne vyslovene ako z trápnej reklamy na vložky, kde si postavy pri tabuli povedia čo a ako by asi tak mohli urobiť, do toho je bez akejkoľvek snahy vsadený pár sekundový záber napríklad z Matrixu alebo Mad Max: Fury Road, absolútne nijak sa táto scéna nevyužije a pokračuje sa ďalej. Hotové stelesnenie toho najhoršieho čo vysokorozpočtový blockbuster môže ponúknuť, navyše s NBA hráčom LeBron Jamesom, ktorý sa už dúfam nikdy viac nebude pokúšať o kariéru herca. CELKOVO: 3/10 ()

SonGokussj

Začátek ušel. I přest tu animovanou fázi vcelku dobré/snesitelné. A pak... Zkrátím to. Chce se mi blít. Konec. Žádné rozepisování, prostě jen odpor. Co z toho udělali, to je prostě hnus... 1.5 hodiny reklamy. O ničem jiném to nebylo. "Lidi mají rádi Space Jam, tak uděláme druhý díl"... Lituji veškeré herce, co tam ztvárnili nějakou postavu. Zkazili, co mohli... Ble... 20 % ()

kajas

Na původním Space Jamu jsem vyrostla a na dlouho plánované pokračování jsem byla docela zvědavá. No, konečně je to tady. S prakticky totožnou zápletkou, jenom zbytečně dlouhé, se zbytečnou 3D animací známých postaviček a s jiným basketbalistou. LeBron mi bohužel nepřišel ani zdaleka tak sympatický jako Jordan, nesedl mi ani Don Cheadle v pro něj netypicky záporné roli. Tři * s přivřenýma očima.   ()

Trevor

To že sme film nedali v kine nakoniec až tak nevadilo, pretože jednak je to najčiernejší film aký som videl a jednak rozhovor LeBrona so synom v poslednej štvrtine bol neskutočne trápny. Už teraz sa teším na videohry, ktoré naprogramujú 12 ročný osadníci z Katanu v našich končinách a miniem na ne všetky svoje úspory. Nakoľko všetci poznáme úroveň ich intelektu, takže moje úspory budú v bezpečí nasledujúcich 40 rokov. Niekoľko vtipných momentov s postavičkami Looney tunes to na tretiu hviezdičku nedokázalo vytiahnuť. ()

Arsenal83

Ja si nemyslím, že to bolo také zlé. Myslím si, že také detičky v Bronxe a okolitých podobne rozvinutých oblastiach sa veľmi potešia tomuto filmu/rozprávke. Majú tam svojho hrdinu. Hoci, musím priznať, že Bugs Bunny je lepší herec než LeBron James. A vlastne aj kreslený LeBron je presvedčivejší než ten reálny. ()

MikeZ

Pohřeb bratrů Warnerových za zvuků kakofonického vřeštění přístojících Gremlinů™, King Konga™, Železného obra™, Mr. Freeze™ z Batman a Robin™, Tučňáka™ z Batman se vrací™, Jokerova poskoka s magičem™ z Batmana™ (1989), Nočních chodců™, frendíku z Mechanického pomeranče™, agenta Smitha™, jeptišky z Ďáblů™ Kena Russella (????), Flintstonových™, Space Ghosta™, Jetsonových™, Masky™, létajících opic™ ze země Oz™, Pennywise™ a Barryho Lyndona™. Poslední zhasne. 3/10 ()

M.i.k.e

původní Space Jam sem nikdy neviděl v kuse a kdybych to tak měl i s dvojkou,vůbec nic by se nestalo.Je to sice hezky barevné,má to celkem solidní tempo,tu a tam vykoukne slušný fór a nebo dobrý nápad,ale jinak je to těžký prefabrikát bez duše,který svého potenciálu nedosahuje ani z desetiny.Je hezké,že do toho Warneři nacpali všechno co mají,ale k čemu je mít v publiku všechny od Pennywise,přes Masku až po Konga,když slouží jen jako kulisa a jejich využití je nulové?A nebo celý ten zápas?Pochopil sem,že byl vytvořen podle hry malého Jamese,ale jaká byla pravidla?Proč to nemohl být normální zápas?Aby se snad film přiblížil současné videoherní generaci?Jelikož miluju Looney toons,tak mám chuť se konečně podívat pořádně na jedničku,ale tohle už znova vidět nechci.Nikdy...40% ()

dragon94

Když jsem viděl hodnocení tohoto filmu tak jsem se docela zhrozil, ale nakonec to vůbec nebylo tak špatné. Jako jo je to hrozná blbina, která nedává téměř vůbec smysl. Na druhou stranu je to blbina prošpikovaná miliardou easter eggů na všechny WB filmy. Dočkáme se tak narážek a cameí z DC, Harryho Pottera, Matrixu, Mad Maxe, To, King Konga a mnoho mnoho dalšího.. Což je věc, kterou jsem si na tomto filmu užil nejvíce, neboť samotný příběh filmu je dost předvídatelný a nemá moc co nabídnout. Každopádně celkově jsem s tím byl docela spokojenej. Ano dovedu si představit, že by to bylo výrazně lepší, ale určitě to mohlo být i o dost horší. Pokud jste fanouškem WB filmů, tak si myslím, že vás to na jedno podívání docela slušně zabaví. 3* 50% ()

Jaro.Krafcik

Toto sme mali vidieť v kine s dabingom, na druhú stranu aj v pohodlí domova sa dá pozrieť film. Už to nemalo taký šmrnc ako s M.Jordanom ale dobre, pokračovanie alebo aj novodobá verzia sa dala vydarila. Bavilo aj keď ako už spomenuli niektorí užívatelia v komentároch bolo to príliš pridlhé. K tomu hodnoteniu na tunajšiej databáze, dosť je prehnané. 4* ()

maruna0007

Mám v srdci původní Space Jame s Michael Jordanem. Před časem jsem si film zopakoval, kde jsme zjistil, že se jedná o jednoduchý snímek, který jsem sice ohodnotil 3 hvězdy, ale pořád se jedná o moji srdeční záležitost. Nový Space Jam je stejný. Je jednoduchý, zábavný a má pěkný vizuál. Všude se píše o průšvihu, ale během sledování se ukázalo, že se pořád ve mě schovává ten klučina, který miloval původní Space Jam a já si nový film užil. Kašlu na špatný recenze, tohle je fajn pokračování, které za mě nedělá ostudu původnímu filmu. LeBron James je prý největší mínus filmu. A já se ptám - Copak je herec? Lidi vážně, to chcete řešit basketbalistu, který je na stejný úrovni jako Michael Jordan a tvrdit, že samotný Jordan byl lepší než LeBron. Ale kdeže. Oba jsou stejně dobří. Animace pěkná, vizuálně je film pěkný. Záporák je sice totálně mimo, ale Don Cheadle si roli užívá a bavil mě. Samotný basketbalový zápas je fajn. Hlavně si MY fanoušci původního Space Jamu musíme přiznat, že nový film jde s dobou. Čili už to není klasický Basket, ale vylepšený, aby byl zkrátka cool. A já to vítám. Má to dobrou hudbu, skvělé odkazy na jiné filmy ( Matrix byl nejlepší - Babča! ) a několik fakt dobrých kamerových záběrů. Ano je sice pravda, že jsem se asi 2x nudil, ale hned mi to něco spravilo a já se u filmu bavil do poslední minuty. Takže ne, nebudu si stěžovat, páč jak vidím, tak popravčí četa již zasáhla. P.S. Chci více filmů/seriálů ze světa Looney Tunes :-). 60% ()

figgo jr.

Očekával jsem naprosto zbytečný remake ale nakonec je nový Space Jam docela příjemné překvapení. LeBron James v hlavní roli opravdu překvapil a neměl daleko k charizmatu Michaela Jordana. Největší novinkou je, že tu máme kromě Looney Tunes prakticky všechno z dílny Warner Bros. což určitě potěší a bylo fajn vidět ve fimu cameo Ricka s Mortym nebo postavičky z LT ve filmech jako Mad Max, Matrix apod. Příběhově se o žádný zázrak nejedná a dostaneme vlastně jen moderní verzi toho samého ale film celou dobu baví a rychle uteče. Celé je to vlastně jen dobře natočená reklama na Warner bros. Od Space Jamu bych víc než rodinnou blbinu nečekal takže celkem spokojenost. 7/10 ()