Nastala chyba při přehrávání videa.
 • WillBlake
  *****

  Když miluješ Duplassovic bratry a stereotypní životní krize, není co řešit. Vygradované motivy postav a chytře vystavěné scény tě nejednou dostanou na lopatky. Tvůrci si navíc vyhráli s hudbou - James Blake na samém konci první série a Majical Cloudz na konci druhé, to jsou vyloženě rány na komoru. Togetherness je formou absolutní oddechovka, sdělením pak (tíživá) životní konfrontace. Jak píše ORIN, jeden z nejlepších seriálů za poslední dobu.(6.2.2017)

 • Kaluž
  *****

  Náramně povedená vztahovka s bezvadně napsanými postavami, která mi svým citlivým tématem zadrnkala na osobnější strunu. Jako bych místy koukal do zrcadla a ptal se sám sebe, co je špatně. Akorát ta mírně přehrávající Amanda Peetová už byla ve druhé sezóně na facku, ale jinak vážně moc dobrý. A ten soundtrack, paráda!(18.10.2016)

 • kolodej1
  **

  po druhém díle s tímto seriálem končím, je to slabé. Už výchozí situace, navozená v pilotu, je nelogická a příliš chtěná, stejně jako snaha, aby to bylo stále vtipné, už chybí jen přimýchat smíchy. Místy jsou zde používané obraty a příměry, které z toho trčí a zjevně se do běžné komunikace nehodí. Co se týče dvojice Steve Zissis a Amanda Peetová, zjevně má být na jejich odlišnosti postavená komičnost, ovšem místo toho pouze cítím, jak to do sebe nepasuje. A vůbec je to celé přitažené za vlasy a nevěrohodné. Amana Peetová pak jak svou vizáží, tak svým chováním je naprosto nechutná. Celkové hodnocení - ztráta času 30%(20.1.2015)

 • Malarkey
  ***

  Po první sérii musím říct, že tenhle seriál má silné herecké základy v herečkách. Melanie Lynskey ukáže co může a každopádně má co ukazovat. Přičemž Amanda Peet pravděpodobně bude sexy i když jí bude sto let. Zbytek je k tomuto seriálu už takový doplněk a jelikož tu humor funguje na dobré slovo a hlavně se tu řeší život jako takový, nevím, jestli si najdu důvod koukat na tento seriál dál. Nejspíš ne.(6.1.2017)

 • Thomick
  *

  Duplassové a jejich otravná instruktáž k tomu, jak se porafat o naprostý malichernosti či jak nafouknout sebemenší problém. A co se toho avizovaného "tragikomického soužití dvou párů pod jednou střechou" týče... komické? Kde? A tim druhym se vážně míní ono prvoplánové a stěží uchopitelné sbližování příliš upjatého s příliš rozdivočelou?(20.2.2015)