Six by Sondheim (TV film)

Dokumentární

USA, 2013, 86 min

Miky Wolf

Scénografie:

Kris Moran

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

".......Ale nikdo mě nikdy nemiloval tak hluboce jako Ty. Nikdo mě skutečně nemiloval tak, jak mě miluješ Ty. Láska bez rozumu, láska bez milosti, láska bez hrdosti a studu. Láska, která nečeká, že bude opětována. Žádný rozum, žádný úsudek, žádná vina. Nikdo mě nezná tak dobře jako Ty. Nikdo mi neukázal jaká láska může být, až teď. Není hezká, není bezpečná, ani snadná, ale je lepší než jsem kdy tušil. Láska s rozumem, to není láska. A to jsem se naučil od Tebe........" Tak to byla jedna ukázka Stephenovy písně a já děkuji, že jsem takového člověka mohla poznat trochu blíž formou tohoto dokumentu. Když má člověk práci, která ho současně velmi baví, je to výhra a u něj dvojnásobná. Díky !(22.6.2016)

• Mylouch

Some thing s coming + Opening doors + Send in the clown + Being alive + I m still here + Sunday(1.5.2014)

Výborně udělaný dokument o největším /žijícím/ americkém skladateli z oblasti muzikálu.(30.12.2014)